Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Beata7115

(2012-12-05 09:09)

Witam.

Cuda. ja właśnie będę przyrządzać po raz pierwszy w życiu dziczyznę i nie powiem, trochę mam obawy. Czy możesz poradzić mi, czy mięso z jelenia czy dzika najpierw powinno się mrozić przez jakiś czas? I dopiero po rozmrożeniu przyrządzać dalej. Tak słyszałam, ale nie wiem czy to prawda. Czy przygotowujesz dziczyznę też świeżą, bez wczesniejszego mrożenia? Będę wdzięczna za podpowiedzi, bo mnie nurtuje ten problem, a nie chciałabym zepsuć mięska....

heiworth

(2012-12-05 08:47)

Marchewka surowa?

Pec

(2012-12-05 08:40)

Bułeczki przepyszne , robiłam z serem i lukrem i tak je fikuśnie zakręciłam - rewelacja.

gabigold

(2012-12-05 07:23)

Upiekłam je i mogę potwierdzić, są bardzo smaczne, mięciusie:)

magdalena73

(2012-12-04 23:32)

przykro mi ,ale na następny rok jak znalazł  

disnejowa

(2012-12-04 22:26)

Świetny przepis! Bardzo przypadł mi do gustu, prosty w przygotowaniu, pyszne kulki i idealny dla fanów kokosu ;) jednym słowem - rewelacja ! Polecam wszystkim ;)

mansikka

(2012-12-04 22:22)

zamierzam upiec, na pewno pyszne, tylko czy mogą one tradycyjnie leżakować do świąt 2,3 tygodnie czy lepsze są na świeżo?(u mnie nie ma kto podżerać,a czas na pieczenie mam teraz)

ewka63

(2012-12-04 22:18)

Dziś zrobiłam te hamburgery i polecam je wszystkim hamburgerowym smakoszom :)

Dziekuję za przepis :)

Fot. donia84, Ferdek
Ferdek
19.7k
238
11
donia84
ezelka

(2012-12-04 22:17)

Piekłam te ciasto już kilka razy i jest na prawdę super polecam wszystkim niezdecydowanym

gonia

(2012-12-04 22:14)

bardzo proste i bardzo dobre ciasto , jak dla mnie zdecydowanie mniej cukru , ale to mały szczegół z pewności zapisuję go do swojego kajeciku , dzięki

Wkn

(2012-12-04 21:20)

Taki karczoch kusi, prawda? :) Moje drzwi od razu zrobiły się bardzej świąteczne - uwielbiam go. A jakie masz wianki? Takie do kładzenia na stół, czy do wieszania?

Ja dziś skusiłam się i kupiłam kilka form styropianowych w kształcie stożka - może zrobię jakieś karczochowe choineczki... o ile jakimś cudem zdążę...

Kasia999

(2012-12-04 21:20)

Barszcz przepyszny robiłam go w tamtym roku i w tym zrobię również. Polecam !!!

swiatowska

(2012-12-04 21:20)

Magdaleno gdzie w grudniu z takim pysznym przepisem.

marzena89gb

(2012-12-04 21:12)

no wielkie dzięki trochę sie naliczyłaś jestem pod wrażeniem co prawda mam juz trzy wianki ale chyba sobie zrobię takiego karczocha w ubiegłym roku miałam wenę na bombki karczochy to może w tym roku czas na wianki

aska77

(2012-12-04 21:09)

Hmmm..... trudno, a po za tym dziwne, bo wielu osobom smakuje. Ale ogustach się nie dyskutuje;). Jeszcze jedno, to nie jest sałatka;).

Pozdrawiam i nadal zachęcam do wypróbowania przepisu.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij