Witam.
Cuda. ja właśnie będę przyrządzać po raz pierwszy w życiu dziczyznę i nie powiem, trochę mam obawy. Czy możesz poradzić mi, czy mięso z jelenia czy dzika najpierw powinno się mrozić przez jakiś czas? I dopiero po rozmrożeniu przyrządzać dalej. Tak słyszałam, ale nie wiem czy to prawda. Czy przygotowujesz dziczyznę też świeżą, bez wczesniejszego mrożenia? Będę wdzięczna za podpowiedzi, bo mnie nurtuje ten problem, a nie chciałabym zepsuć mięska....
Marchewka surowa?
Bułeczki przepyszne , robiłam z serem i lukrem i tak je fikuśnie zakręciłam - rewelacja.
Upiekłam je i mogę potwierdzić, są bardzo smaczne, mięciusie:)
przykro mi ,ale na następny rok jak znalazł
Świetny przepis! Bardzo przypadł mi do gustu, prosty w przygotowaniu, pyszne kulki i idealny dla fanów kokosu ;) jednym słowem - rewelacja ! Polecam wszystkim ;)
zamierzam upiec, na pewno pyszne, tylko czy mogą one tradycyjnie leżakować do świąt 2,3 tygodnie czy lepsze są na świeżo?(u mnie nie ma kto podżerać,a czas na pieczenie mam teraz)
Dziś zrobiłam te hamburgery i polecam je wszystkim hamburgerowym smakoszom :)
Dziekuję za przepis :)
Piekłam te ciasto już kilka razy i jest na prawdę super
polecam wszystkim niezdecydowanym
bardzo proste i bardzo dobre ciasto , jak dla mnie zdecydowanie mniej cukru , ale to mały szczegół z pewności zapisuję go do swojego kajeciku , dzięki
Taki karczoch kusi, prawda? :) Moje drzwi od razu zrobiły się bardzej świąteczne - uwielbiam go. A jakie masz wianki? Takie do kładzenia na stół, czy do wieszania?
Ja dziś skusiłam się i kupiłam kilka form styropianowych w kształcie stożka - może zrobię jakieś karczochowe choineczki... o ile jakimś cudem zdążę...
Barszcz przepyszny robiłam go w tamtym roku i w tym zrobię również. Polecam !!!
Magdaleno gdzie w grudniu z takim pysznym przepisem
.
no wielkie dzięki trochę sie naliczyłaś jestem pod wrażeniem co prawda mam juz trzy wianki ale chyba sobie zrobię takiego karczocha w ubiegłym roku miałam wenę na bombki karczochy to może w tym roku czas na wianki
Hmmm..... trudno, a po za tym dziwne, bo wielu osobom smakuje. Ale ogustach się nie dyskutuje;). Jeszcze jedno, to nie jest sałatka;).
Pozdrawiam i nadal zachęcam do wypróbowania przepisu.