Makusiu , też zrobiłam wczoraj surówkę z granatem:) Tylko nie dałam majonezu, a zrobiłam sos na bazie oliwy z ziołami( żeby odciążyć trochę wątrobę)Bardzo smaczna wyszła:)
niestety goście niewiele zjedli, więc jutro bedzie z tego rissotto
a mi strasznie tłuczszem naszły choć w smaku całkiem całkiem
a ja więcej nie zrobię, choć nie była zła
smaczna, ale żeby rewelacja? ale, kto się waha-niech spróbuje
Bardzo się cieszę Patrycjo, że ci smakowała, a fotkę chętnie by się zjadło
Pytanie...ogórek ma być konserwowy,świeży,czy kiszony?:)?
Wyglądaja cudnie!:)
Bardzo smaczna zapiekanka, polecam ją z serem Ostdamer z Mlekpola. Smak sera jest tutaj bardzo ważny bo nadaje posmak ziemniakom. POLECAM!!
Jaka apetyczna fotka Patrycjo! Dziękuję za komentarz, i cieszę się że smakowało:)
pierniczki wyszly pyszne,polukrowane czekają na zjedzenie,zrobiłam z połowy składników zeby sprawdzic jak wyjdą i wiem ze zadnych innych juz nie zrobie
ja też długo używałam takich gąbek pociętych, ale była to dość brudna robota:) Wszystkie materiały kupuje w sprawdzonym sklepie internetowym. Przy Agnieszce ciężko się gdziekolwiek ruszyć.
Notabene ona mi baardzo pomaga przy dekorowaniu bombek. Jedna całkiem poszła na straty rozgryziona doszczętnie, kilka ma odbite tylko ząbki:)
powinno być obłędna :)
Jak najbardziej można zrobić w formie placka ja nawet ostatnio tak robiłam i wszystko wyglądało super. Frużelina jest według przepisu oryginalnego ja szczerze polecam zrobić z kisielem ja tak robię i wychodzi super konsystencja i smaczek. I taka moja rada polecam dać 1 kg wiśni smak placka będzie bardziej wyrazisty ja też tak zrobiłam. Gorąco pozdrawiam