Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Mama - Różyczki

(2012-12-03 20:26)

Makusiu , też zrobiłam wczoraj surówkę z granatem:) Tylko nie dałam majonezu, a zrobiłam sos na bazie oliwy z ziołami( żeby odciążyć trochę wątrobę)Bardzo smaczna wyszła:)

roberciunio

(2012-12-03 20:09)

niestety goście niewiele zjedli, więc jutro bedzie z tego rissotto

Fot. Krolka2, Gryczaki
Gryczaki
24.1k
235
15
Krolka2
roberciunio

(2012-12-03 20:07)

a mi strasznie tłuczszem naszły choć w smaku całkiem całkiem

roberciunio

(2012-12-03 20:05)

a ja więcej nie zrobię, choć nie była zła

roberciunio

(2012-12-03 20:03)

smaczna, ale żeby rewelacja? ale, kto się waha-niech spróbuje

bogdzia

(2012-12-03 19:26)

Bardzo się cieszę Patrycjo, że ci smakowała, a fotkę chętnie by się zjadło

eweczka

(2012-12-03 19:22)

Pytanie...ogórek ma być konserwowy,świeży,czy kiszony?:)?

Mloda

(2012-12-03 19:21)

Wyglądaja cudnie!:)

maelk

(2012-12-03 19:21)

Bardzo smaczna zapiekanka, polecam ją z serem Ostdamer z Mlekpola. Smak sera jest tutaj bardzo ważny bo nadaje posmak ziemniakom. POLECAM!!

makusia

(2012-12-03 19:17)

Jaka apetyczna fotka Patrycjo! Dziękuję za komentarz, i cieszę się że smakowało:) 

halinka18

(2012-12-03 19:12)

pierniczki wyszly pyszne,polukrowane czekają na zjedzenie,zrobiłam z połowy składników zeby sprawdzic jak wyjdą i wiem ze zadnych innych juz nie zrobie

Wróbelek

(2012-12-03 18:59)

ja też długo używałam takich gąbek pociętych, ale była to dość brudna robota:) Wszystkie materiały kupuje w sprawdzonym sklepie internetowym. Przy Agnieszce ciężko się gdziekolwiek ruszyć.

Notabene ona mi baardzo pomaga przy dekorowaniu bombek. Jedna całkiem poszła na straty rozgryziona doszczętnie, kilka ma odbite tylko ząbki:)

BOŻENA

(2012-12-03 18:52)

powinno być obłędna  :)

marta998

(2012-12-03 18:43)

Jak najbardziej można zrobić w formie placka ja nawet ostatnio tak robiłam i wszystko wyglądało super. Frużelina jest według przepisu oryginalnego ja szczerze polecam zrobić z kisielem ja tak robię i wychodzi super konsystencja i smaczek. I taka moja rada polecam dać 1 kg wiśni smak placka będzie bardziej wyrazisty ja też tak zrobiłam. Gorąco pozdrawiam

BOŻENA

(2012-12-03 18:34)

Faktycznie obłdna  ta szarlotka piekłam drugi raz i wyszła jeszcze lepsza

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij