swietny i prosty placek wyszedl mi znakomicie. bardzo smaczny.
wypróbowania miało byc:)
hop do wyrpobowania:)
Zrobiłem wyszło nawet nawet (słabo urosły myślę że następnym razem będzie lepiej ) ale smak rewelacja część zrobiłem ściśle weddług przepisu a część farszu troszkę zmodyfikowałem dodając kukurydze szynke paprykę i pieczarki POLECAM PYCHOTA
Martusiu mam wielką ochote zrobić to ciasto na święta tylko w blaszce co myślisz o tym? I mam jeszce pytanie w sprawie frużeliny czy żelatyna nie za bardzo to sciągnie to bardziej galaretka czy kisiel?Miłego dnia
.
Czy do tej kruszonki nie dodaje się żółtek?
Czyli z mojego przepisu wzięłaś tylko cukier puder i marchewkę? :) Hmm... Z takich proporcji i składników, jak napisałam ciasto wychodzi lepiące, ale spokojnie daje się rozwałkować po podsypaniu mąką. Ryżowej mąki nie znam, ale kukurydziana ma kompletnie inne niż pszenna właściwości, m. in. chłonięcie wody. Nie ryzykowałabym tych samych proporcji, co z pszenną. Ale w bezglutenowych wypiekach Ci nie pomogę raczej.
Robię po raz enty :) Dno naczynia pokrywam porą (porem?) w słusznej ilości, nawet piętrowo, dla kolory dodaję spore kawałki marchewki - resztę bez zmian - robi się samo :)
Evitko czy polędwiczkę można podawac na zimno?
bardzo dziękuję za informację-będę debiutować w wypiekach.Pozdrawiam
Paprykę surową dodajemy ??
Do przepisu podeszłam entuzjastycznie, ale w trakcie przygotowywania byłam coraz bardziej sceptyczna. Zastanawiałam się czy to się ma prawo udać... Efekt końcowy całkowicie mnie zaskoczył. Oczywiscie na plus :) Wędlinka bardzo dobra, soczysta i świetnie się kroi mimo dużych kawałków mięsa w środku. Polecam amatorom domowych wędlin.
Przepyszne. Nic dodać nic ująć!!!
Pycha. Każdemu z domowników bardzo smakowało i zagościło na stałe w naszym jadłospisie!!!
Rybka super!!!