Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

magda.m20

(2012-12-01 19:02)

dziś robię to mięsko z braku majonezu i lenistwa żeby pójść do sklepu dodałam 2 łyżki musztardy i 1 łyżkę chrzanu.

Goldy2003

(2012-12-01 19:02)

A jakiego typu mąki orkiszowej używasz? Ja w sklepie mogę tylko kupić typ 1100 lub 2000 i nie wiem czy taka się nadaje bo te typy to pasują chyba bardziej do pieczenia chleba.

halinka18

(2012-12-01 18:55)

ciasto rewelacja,nie czekalam nawet godziny z wyrabianiem i pieknie urosło.

Kamila.M

(2012-12-01 18:50)

PYCHA,PYCHA,PYCHA !!!! Gniazdka sa REWELACYJNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))) Dziś robiłam je po raz pierwszy w moim życiu,wyszly przepyszne...Przepis dodaje do ulubionych,od dzis to będzie mój ulubiony przepis na pączki hiszpańskie. Dzięki Wielkie za przepis. :))) Pozdrawiam Serdecznie.

emeska1974

(2012-12-01 18:50)

robiłam z podobnego przepisu i mi nie wyszło niestety

marcela04

(2012-12-01 18:37)

Czy naprawde wystarczy piec tylko 3 minuty??

LAgatka

(2012-12-01 18:35)

UWIELBIAM!! Naprawdę pyszne. Łatwo się je robi, ale za to trudno utrzymać język na wodzy, co by ich nie zjeść przed podaniem :) Podaję je z gniecionymi truskawkami i bitą śmietaną. Mąż też je uwielabia. Bardzo dziękujemy za przepis :D

Ola7

(2012-12-01 18:35)

Rollsy genialne! Pyszne zaróno na ciepło jak i na zimno. Kolejny raz będę z pewnością robiła z podwójnej porcji:) Pozdrawiam autork

emeska1974

(2012-12-01 18:31)

fajny szybki pomysł!!!

emeska1974

(2012-12-01 18:28)

Moja mama tak robi ja jednak nie znoszę zapachu zasmażonej bulki tartej więc polewam masełkiem albo niczym.

kuchareczka79

(2012-12-01 18:23)

Dołączam z całą rodzinką do wielbicieli tych rogalików. Robiłam dziś z różnymi nadzieniami: jabłkami, czekoladą, dżemem wiśniowym, ale najpyszniejsze były z konfiturą z pomarańczy z tego przepisu: http://www.wielkiezarcie.com/recipe30102.html .Z podanych proporcji wyszło mi napewno 50 rogalików o ile nie więcej( trudno się doliczyć jak jeszcze gorące kradną spod ręki). Dziękuję za przepis w swoim imieniu i całej reszty łasuchów

szkieletorek

(2012-12-01 18:21)

Robię to od długiego czasu i bardzo wszyscy u mnie lubią.

Gosia76

(2012-12-01 18:16)

Pyszne ciacho, szczegolnie ta masa orzechowa   Dziekuje za przepis.

gabigold

(2012-12-01 17:52)

Hop do ulubionych:)

Olek

(2012-12-01 17:12)

Pilne pytanie do uzytkowników, którzy piekli - masła tylko 2,5 dag? Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij