dziś robię to mięsko z braku majonezu i lenistwa żeby pójść do sklepu dodałam 2 łyżki musztardy i 1 łyżkę chrzanu.
A jakiego typu mąki orkiszowej używasz? Ja w sklepie mogę tylko kupić typ 1100 lub 2000 i nie wiem czy taka się nadaje bo te typy to pasują chyba bardziej do pieczenia chleba.
ciasto rewelacja,nie czekalam nawet godziny z wyrabianiem i pieknie urosło.
PYCHA,PYCHA,PYCHA !!!! Gniazdka sa REWELACYJNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))) Dziś robiłam je po raz pierwszy w moim życiu,wyszly przepyszne...Przepis dodaje do ulubionych,od dzis to będzie mój ulubiony przepis na pączki hiszpańskie. Dzięki Wielkie za przepis. :))) Pozdrawiam Serdecznie.
robiłam z podobnego przepisu i mi nie wyszło niestety
Czy naprawde wystarczy piec tylko 3 minuty??
UWIELBIAM!! Naprawdę pyszne. Łatwo się je robi, ale za to trudno utrzymać język na wodzy, co by ich nie zjeść przed podaniem :) Podaję je z gniecionymi truskawkami i bitą śmietaną. Mąż też je uwielabia. Bardzo dziękujemy za przepis :D
Rollsy genialne! Pyszne zaróno na ciepło jak i na zimno. Kolejny raz będę z pewnością robiła z podwójnej porcji:) Pozdrawiam autork
fajny szybki pomysł!!!
Moja mama tak robi ja jednak nie znoszę zapachu zasmażonej bulki tartej więc polewam masełkiem albo niczym.
Dołączam z całą rodzinką do wielbicieli tych rogalików. Robiłam dziś z różnymi nadzieniami: jabłkami, czekoladą, dżemem wiśniowym, ale najpyszniejsze były z konfiturą z pomarańczy z tego przepisu: http://www.wielkiezarcie.com/recipe30102.html .Z podanych proporcji wyszło mi napewno 50 rogalików o ile nie więcej( trudno się doliczyć jak jeszcze gorące kradną spod ręki). Dziękuję za przepis w swoim imieniu i całej reszty łasuchów
Robię to od długiego czasu i bardzo wszyscy u mnie lubią.
Hop do ulubionych:)
Pilne pytanie do uzytkowników, którzy piekli - masła tylko 2,5 dag? Pozdrawiam