Na zawsze zostanie juz ten przepis w naszum menu))Pozdrawiam
Ciasto rewelka... zrobiłam na pierwsze urodziny Córki... teraz tylko czekam jkie będą opinie gości :). Przepis wylądował w ulubionych :)Pozdrawiam
No nie wiem, dla mnie i rodzinki dobre,ale tam żadna rewelacja . Po prostu tylko dobre.
Dobre,szybkie w robieniu,polecam ten przepis.
oj, nie powiedziałam, że nie są smaczne pieczaki w przyprawach, bo jak najbardziej są. Powiedziałam, że nie pasuje do nich cytryna. Wypróbowałam Twój przepis i mam swoje zdanie.
W takim razie spróbuj ze skórką (której ja bym z kolei nie dodawała, ponieważ uważam, że do nich nie pasuje). Smak jest rzeczą mocno indywidualną - ja z kolei nie znoszę grillowanych pieczarek, które nie zostały przyprawione (lecz np. nabite gołe na patyk z mięsem i papryką - też gołą) - wg mnie nie mają zbyt ciekawego smaku - wolę eksperymentować z marynatami do tych grzybów :)
Paluszków mięsnych nie robiłam, ale zrobiłam cytrynowe pieczarki, ale ani mi, ani chłopakowi nie smakowały niestety. Cytryna wcale do nich nie pasuje. Wydaje mi się, że zamiast soku z cytryny lepiej pasowałaby skórka.
Szynka na zdjęciu jak widać nie jest konserwową, jaką dajesz ?
Kapusta może też być poszatkować ważne oby drobno
cieszę się że smakowała pozdrawiam
Cudeńko na talerzu
a co z cebula ? podsmazyc i do farszu?
Zrobiłam wczoraj sernik ,jestem po wrażeniem smak ;niebiański delikatny,wilgotny,super,pozdrawiam autorkę przepisu.
naprawdę bardzo dobre, przesadziłam z chili i zionełam ogniem ale to nic
jak dla mnie dużo roboty ale warto było