Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

perzot24

(2012-12-01 16:54)

Na zawsze zostanie juz ten przepis w naszum menu))Pozdrawiam

Justiz

(2012-12-01 16:15)

Ciasto rewelka... zrobiłam na pierwsze urodziny Córki... teraz tylko czekam jkie będą opinie gości :). Przepis wylądował w ulubionych :)Pozdrawiam

Pec

(2012-12-01 16:12)

No nie wiem, dla mnie i rodzinki dobre,ale tam żadna rewelacja . Po prostu tylko dobre.

jantarka

(2012-12-01 15:46)

Dobre,szybkie w robieniu,polecam ten przepis.

ania5825

(2012-12-01 15:43)

oj, nie powiedziałam, że nie są smaczne pieczaki w przyprawach, bo jak najbardziej są. Powiedziałam, że nie pasuje do nich cytryna. Wypróbowałam Twój przepis i mam swoje zdanie.

Wkn

(2012-12-01 15:14)

W takim razie spróbuj ze skórką (której ja bym z kolei nie dodawała, ponieważ uważam, że do nich nie pasuje). Smak jest rzeczą mocno indywidualną - ja z kolei nie znoszę grillowanych pieczarek, które nie zostały przyprawione (lecz np. nabite gołe na patyk z mięsem i papryką - też gołą) - wg mnie nie mają zbyt ciekawego smaku - wolę eksperymentować z marynatami do tych grzybów :)

ania5825

(2012-12-01 15:10)

Paluszków mięsnych nie robiłam, ale zrobiłam cytrynowe pieczarki, ale ani mi, ani chłopakowi nie smakowały niestety. Cytryna wcale do nich nie pasuje. Wydaje mi się, że zamiast soku z cytryny lepiej pasowałaby skórka.

leszek

(2012-12-01 14:58)

Szynka na zdjęciu jak widać nie jest konserwową, jaką dajesz ?

niebieskafarba

(2012-12-01 14:53)

Kapusta może też być  poszatkować ważne oby drobno  cieszę się  że smakowała pozdrawiam 

mggi63

(2012-12-01 14:51)

Mniamm...Nie dodaje kminku,ale czosnek

janani

(2012-12-01 14:50)

Nigdy z wodą nie robiłam ale właśnie będę robić. Zobaczymy 

mggi63

(2012-12-01 14:25)

Cudeńko na talerzu

jutka72

(2012-12-01 13:59)

a co z cebula ? podsmazyc i do farszu?

rene1

(2012-12-01 13:20)

Zrobiłam wczoraj sernik ,jestem po wrażeniem smak ;niebiański delikatny,wilgotny,super,pozdrawiam autorkę przepisu.

azas2

(2012-12-01 13:02)

naprawdę bardzo dobre, przesadziłam z chili i zionełam ogniem ale to nic

jak dla mnie dużo roboty ale warto było

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij