Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

szkieletorek

(2012-12-01 12:41)

Robiałam 2 dni temu i dziś niestety musze znów zrobic bo tak wszystkim samkowało.

Szaszłyki czesto robiliśmy ale bez jakiegos przepisu a te no cud malina.

Tylko ja daję ciut mniej chili i ja robie z racji pory roku w worku w piekarniku a kilka min przez końcem wyjmuję by sie ładnie spiekły.

wiernikosia

(2012-12-01 11:23)

Mi dość skmakowało, ale moje wybredne dziecko nie zaakceptowało.

swiatowska

(2012-12-01 11:10)

Upssss.miało być sałata lodowa.

swiatowska

(2012-12-01 11:09)

Mam wielką ochotę na te sałatkę tylko ciekawi mnie jak smakuje kapusta  lodowa z piekarnika......ale jak nie spróbuję to nie bede wiedziała.

Ewa1982

(2012-12-01 10:44)

Jak długo utrzymują świeżość te pierniki?

monika4U

(2012-12-01 09:42)

wyglądają bardzo apetycznie, dzisiaj zrobię:)

gerba

(2012-11-30 23:38)

Przymierzam się jutro do tej babki...nęcąca perspektywa - ciasto drozdżowe praktycznie bez wysiłku ( bo  ja drożdżowe zawsze ręcznie wyrabiam )  :-) Mam jedno pytanie - ciasto rośnie w piekarniku czy powinno podrosnąć w blaszce ale jeszcze poza piekarnikiem? Pozdrawiam :-)

lucyna0406

(2012-11-30 23:20)

witam, mam pytanko, czy nie czuć tych drożdży po upieczeniu? i czy nie zmieniają smaku pierników?

kayunia

(2012-11-30 22:49)

Dziękuję, msewko, za przepis. Napoleonkę na bazie herbatników, wykonałam już kilka razy i wszystkim niezmiennie smakuje. Robi się błyskawicznie, co też jest plusem. Jedynie redukuję ilość cukru do 3/4 szklanki razem z waniliowym, bo nie przepadamy za zbyt słodkimi ciastami. 

Dzisiaj piekłam orzechowca i placki  przełożyłam też tą gorącą masą, bo, moim zdaniem, świetnie się nadaje:)

Ignisens

(2012-11-30 22:45)

Faktycznie przepis jest podobny ale nie taki sam. Różni się paroma szczegółami takimi jak: ilość cukru, brak siemienia lnianego, temperaturą i czasem pieczenia oraz sposobem na chrupiącą skurkę...

ulla*

(2012-11-30 22:13)

Fajna ta Twoja ciasteczkolandia i serwetki widzę swoje   oczywiście ciasteczka wypróbuję;)

ania5825

(2012-11-30 22:03)

Tak, jak najbardziej :) Życzę smacznego

seta06

(2012-11-30 21:58)

bardzo smakowala dzieki

Magali.m

(2012-11-30 21:50)

Rewelacyjna:)

Pokrojonego w kosteczkę kurczaka posypałam przyprawą gyros...tarta wyszła przepyszna...

 

Barb82

(2012-11-30 20:55)

Śliczne zdjęcia

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij