Super pomysł - wykorzystam na obiad :-D
Dziękuję dziewczynki, staram się , a jak ktoś pochwali to pyszczek się cieszy:))
No niestety Dario, zostało tylko zdjęcie, gotuję więcej, ale mój mężuś tak lubi że zjada na kolację z chlebkiem;)
Ciasto trochę ciężko się lepi, trzeba się trochę natrudzić. Jest bardzo kruche i trudno uformować rogaliki. W smaku poezji nie ma, ale o gustach się nie dyskutuje ;) W każdym razie zjadliwe
Pyszne, zmodyfikowałam i dałąm szynke szwarwaldzką, też z lidla :)
Piernik zrobiony. Pyszny, wilgotny, pulchny i mozna by wychwalac go jeszcze długo. Wylądował w moich ulubionych przepisach.. :)
Czy można zamiast margaryny dać masło?
Można dać obojętnie jaki dżem lub marmolade. Jak kto woli>
z pewnością będą pasowały pokruszone krówki.
Aaaa to przepraszam,to troszkę inaczej przyrządzasz...ale zapewne równie pyszniutka
Nalewka bardzo smaczna, w smaku przypomina amaretto z tą różnicą że jest lepsza:), świetna do tiramisu
A czy byłoby dobre gdybym dorzuciła krówki do środka??
Elisabeth, później wypróbowałam Twój przepis jeszcze dwa razy: do prostej sałatki ze świeżych pomidorów z dymką i do brokułów gotowanych na parze. Wyszło równie pysznie. To naprawdę smaczny pomysł na sos. Również pozdrawiam. P.
Agnieszko niło mi bardzo, że Wam smakowało, Pozdrawiam
Kochani, przepraszam za błąd na końcu zdania. Miał być wykrzyknik a nie znak zapytania.
bo nie ma się o co pytać, ciasto Różyczki jest świetne.
Mała Bu a więc smacznego. Dziękuję za miłą opinię....