do agnes84 - to chyba ty cos pokrecilas ,bo ja robilam te pysznosci juz nie raz i zawsze sie udaje ... do tego sos w stylu meksykanskim :) mniam ( na zimno tez ) :)
dana39, u nas leżały 3 dni, dzisiaj zjedliśmy ostatnie i były tak samo dobre jak pierwszego dnia. Więcej nie powiem bo robiłam pierwszy raz :-)
Pierożki uklejono z serkiem i podano na słodko..posypane cukrem i polane stopionym masełkiem. Pierożki OK!
Wygląda i zapowiada sie ciekawie, hop do ulubionych :)
Chłopie (chyba), czytając ten przepis nie da się nie uślinić. Jutro kupuję kuraka.
czy te śliczne i napewno pyszne gwiazdki długo zachowują świeżość? zastanawiam się o ile wcześniej przed świętami je upiec
ugotowanaAsiaaxxx zobacz w dyskusji, tam jest odpowiedź.
Fajny prosty i bardzo smaczny przepis (obok majeranku sugeruję dorzucić cząber). W samych żeberkach brakowało mi przypraw. Następnym razem zamarynuje kilka godzinek przed. Z pewnością wrócę do tego przepisu.
Dojdziesz do wprawy, jak nie to przyjedziesz na przeszkolenie do mojego połówka;))
Jak już pisałam wygląda rewelacyjnie i pewnie tak też smakuje tyle, że ja nie radzę sobie z żołądkami:( Kiedy je oczyszczę to mam wrażenie, że nic z nich nie zostało i ile bym nie gotowała to wciąż są twarde:( Niestety nie znam się na tym:(
Ja rownierz posiadam podobny przepis tylko daje jedna zupe cebulowa a druga borowikowa Pycha
Netko Anetko :-)
Dziękuje Ci bardzo za ten przepis! Rogaliki według Twojego przepisu robię już kolejny raz i zawsze wychodzą pyszniutkie, a mój mężulek pysznie się zajada... i ledwo skończy a już pyta kiedy zrobię znowu hahaha!!! Rogaliki zawsze robię z podwojonych produktów ale i tak w mig znikają :-)
Zrobiłam, zjadłam, bo byłam głodna, ale niestety jak dla mnie bez rewelacji:( Kiedyś robiłam w ten sposób drób i muszę przyznać,że smakowało lepiej.
Pozdrawiam!
a ja mam pytanie,w przepisie pisze kwaśne mleko,wiec droga autorko czy chodzi potocznie mówiąc o zsiadłe mleko,nie chce popełnić gafy przy pieczeniu:)