Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

sue

(2012-11-29 21:14)

do  agnes84 - to chyba ty cos pokrecilas ,bo ja robilam te pysznosci juz nie raz  i zawsze sie udaje ... do tego  sos w stylu meksykanskim :) mniam ( na zimno tez ) :)

APM

(2012-11-29 21:06)

dana39, u nas leżały 3 dni, dzisiaj zjedliśmy ostatnie i były tak samo dobre jak pierwszego dnia. Więcej nie powiem bo robiłam pierwszy raz :-)

domia

(2012-11-29 21:04)

Pierożki uklejono z serkiem i podano na słodko..posypane cukrem i polane stopionym masełkiem. Pierożki OK! 

gabigold

(2012-11-29 21:04)

Wygląda i zapowiada sie ciekawie, hop do ulubionych :)

lubiziarno

(2012-11-29 20:58)

Chłopie (chyba), czytając ten przepis nie da się nie uślinić. Jutro kupuję kuraka.

dana39

(2012-11-29 20:31)

czy te śliczne i napewno pyszne gwiazdki długo zachowują świeżość? zastanawiam się o ile wcześniej przed świętami je upiec

basia19

(2012-11-29 20:24)

ugotowanaAsiaaxxx zobacz w dyskusji, tam jest odpowiedź.

dragoon

(2012-11-29 20:12)

Fajny prosty i bardzo smaczny przepis (obok majeranku sugeruję dorzucić cząber). W samych żeberkach brakowało mi przypraw. Następnym razem zamarynuje kilka godzinek przed. Z pewnością wrócę do tego przepisu.

makusia

(2012-11-29 20:08)

Dojdziesz do wprawy, jak nie to przyjedziesz na przeszkolenie do mojego połówka;))

dajanka

(2012-11-29 20:03)

Jak już pisałam wygląda rewelacyjnie i pewnie tak też smakuje tyle, że ja nie radzę sobie z żołądkami:( Kiedy je oczyszczę to mam wrażenie, że nic z nich nie zostało i ile bym nie gotowała to wciąż są twarde:( Niestety nie znam się na tym:(

WS

(2012-11-29 20:00)

Ja rownierz posiadam podobny przepis tylko daje jedna zupe cebulowa a druga borowikowa Pycha

alaska_84

(2012-11-29 19:55)

Netko Anetko :-)

Dziękuje Ci bardzo za ten przepis! Rogaliki według Twojego przepisu robię już kolejny raz i zawsze wychodzą pyszniutkie, a mój mężulek pysznie się zajada... i ledwo skończy a już pyta kiedy zrobię znowu hahaha!!! Rogaliki zawsze robię z podwojonych produktów ale i tak w mig znikają :-)

Mloda

(2012-11-29 19:09)

Zrobiłam, zjadłam, bo byłam głodna, ale niestety jak dla mnie bez rewelacji:( Kiedyś robiłam w ten sposób drób i muszę przyznać,że smakowało lepiej.

Pozdrawiam!

ugotowanaAsiaaxxx

(2012-11-29 19:08)

a ja mam pytanie,w przepisie pisze kwaśne mleko,wiec droga autorko czy chodzi potocznie mówiąc o zsiadłe mleko,nie chce popełnić gafy przy pieczeniu:)

Mloda

(2012-11-29 19:03)

Uwielbiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij