Wspaniale miekkie mieso a to dlatego ze dopiekalo sie w piekarniku, polecam, naprawde korzystajcie. Zrobilam do tego surówke z pora i ogórka kiszonego i rodzinka zajadala sie.Super !!
super taki torcik, a jak się go kroi tak jak tort tzn na kromki, tak mysle?ale wolę zapytac?:)
Leszku, ja układałam w keksówce, czyli szerokość na jedną kromkę.
A ja mam pytanie jak układacie ten chleb czy kromka za kromką na długość,a szerokość z ilu kromek dwóch,proszę o wyjaśnienie bo widzę porcje węższe i szersze?
Olciuu, ale fajnie że poddałaś mi pomysł na rybę w ten sposób zrobioną, bo zapomniałam że można ją tak samo zrobić:)
zupka jest naprawdę ekstra. To nie to samo co mrożonki... :) Pozdrawiam i gratuluję przepisów. Mam zamiar wypróbować Twoje ciasta w niedługim czasie :)
Wg mnie zoltka, mieszkam we Wloszech i nigdy nie dajemy do carbonary calych jajek.
Czy ten piernik smakuje jak kostka piernikowa z odpustu? Uwielbiam taką odpustową kostkę i chętnie upieklabym sama. :)
no nie wierze!widze ze mamy poodbne pomysły,dzis na własnym "papirusie"usmazyłam rybę(filety) wyszło pysze. bynajmniej nie bylo tak słone jak z gotowca z Winiary.
Robiłam. Przerzucam się na makaronowe bo już mam dość wszelkich ryżowo-kurczakowych, typu greckiego i brokułowych. Sałatka bardzo dobra. Tortellini kupowałam w Lidlu i nie było z mięsem a bodajże, ze szpinakiem. Polecam!
Ciekawie sie zapowiada i wygląda, hop do ulubionych:)
Przepis na babeczke jest świetny, gości w naszej kuchni od kilku lat
Babeczka jest bardzo apetyczna i zawsze sie udaje, jest w sam raz do kawki
Witam, chodzi o całe jajka czy tylko żółtka?
Dobre, choć wielkiego szału nie było. Ale warto było spróbować.