Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Gosia_523

(2012-11-26 18:19)

Wspaniale miekkie mieso a to dlatego ze dopiekalo sie w piekarniku, polecam, naprawde korzystajcie. Zrobilam do tego surówke z pora i ogórka kiszonego i rodzinka zajadala sie.Super !!

Fot. gitan, Tort chlebowy
Tort chlebowy
58.9k
703
104
gitan
gabigold

(2012-11-26 18:11)

super taki torcik, a jak się go kroi tak jak tort tzn na kromki, tak mysle?ale wolę zapytac?:)

patrycja1

(2012-11-26 18:05)

Leszku, ja układałam w keksówce, czyli szerokość na jedną kromkę.

leszek

(2012-11-26 17:55)

A ja mam pytanie jak układacie ten chleb czy kromka za kromką na długość,a szerokość z ilu kromek dwóch,proszę o wyjaśnienie bo widzę porcje węższe i szersze?

Mama - Różyczki

(2012-11-26 17:09)

Olciuu, ale fajnie że poddałaś mi pomysł na rybę w ten sposób zrobioną, bo zapomniałam że można ją tak samo zrobić:)

Justyna_Lubka

(2012-11-26 17:09)

zupka jest naprawdę ekstra. To nie to samo co mrożonki... :) Pozdrawiam i gratuluję przepisów. Mam zamiar wypróbować Twoje ciasta w niedługim czasie :)

gosia64

(2012-11-26 17:07)

Wg mnie zoltka, mieszkam we Wloszech i nigdy nie dajemy do carbonary calych jajek.

Fot. nadia, Piernik tani
Piernik tani
54.7k
397
31
nadia
minola

(2012-11-26 16:44)

Czy ten piernik smakuje jak kostka piernikowa z odpustu? Uwielbiam taką odpustową kostkę i chętnie upieklabym sama. :)

Olciaa

(2012-11-26 16:36)

no nie wierze!widze ze mamy poodbne pomysły,dzis na własnym "papirusie"usmazyłam rybę(filety)  wyszło pysze. bynajmniej nie bylo tak słone jak z gotowca z Winiary.

amelia_z

(2012-11-26 16:05)

Robiłam. Przerzucam się na makaronowe bo już mam dość wszelkich ryżowo-kurczakowych, typu greckiego i brokułowych. Sałatka bardzo dobra. Tortellini kupowałam w Lidlu i nie było z mięsem a bodajże, ze szpinakiem. Polecam!

gabigold

(2012-11-26 15:57)

Ciekawie sie zapowiada i wygląda, hop do ulubionych:)

marta998

(2012-11-26 15:44)

Przepis na babeczke jest świetny, gości w naszej kuchni od kilku lat Babeczka jest bardzo apetyczna i zawsze sie udaje, jest w sam raz do kawki

miss czekolada

(2012-11-26 15:41)

Witam, chodzi o całe jajka czy tylko żółtka?

niania09

(2012-11-26 15:39)

Dobre, choć wielkiego szału nie było. Ale warto było spróbować.

patrycja1

(2012-11-26 15:33)

Tak, jestem fanką tej sałatki, moi goście również. Pyszna!!!!

 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij