Ciasteczka są fantastyczne, Mąż mnie pochwalił - jestem ponoć ciasteczkową mistrzynią ;) Mam tylko pytanie, jak je przechowywać jeśli zrobię więcej, bo tuż przed świętami może czasu zabraknąć. Dziękuję za przepis :)
Hej dzisiaj na moje urodziny i mojej córki przygtowywuję to danie, wygląda smakowicie, mam nadzieję, że wszystko się uda :)
Dynia pycha, losoś pycha razem pycha do kwadratu
sosik fajny wyprobuję na 100%.Pozdrawiam
wlasnie wyciagnelam buleczki z piekarnika. Wygladaja, pachna i smakuja wspaniale. dziekuje za przepis
rewelacja
ciekawe bede musiala spróbować, tylko najpierw musze sobie to wszystko przepisać na kartke po swojemu , zeby nic nie pomylić
włanie upiekłm ten serniczek , i nie poczekalam do rana tylko musialam sprobowac, jest pyszny, nie dałam budyniu czekol.do biszkoptu bo nie mialam ,za to dalam mąke ziemniaczaną i tez dobry , nprawde przepis ci sie udał i pozdrawiam , zamiast sernika na święta upieke tako szachownice
Niestety mi nie wyszedł taki jak bym chciała a nie jestem nowicjuszką.Ciasto było twarde,suchawe na surowo i po upieczeniu niewiele się zmieniło.Wiem,że zrobię go jeszcze raz ale z moimi modyfikacjami.
Suuuuuper!:)
Dorzuciłam kilka startych rzodkiewek i ciut świeżego ogórka.... pychotka:) Dzięki za przepis.
A ja ogólnie bardzo dziękuję za wszystkie przepisy,bo sama mam szybkowar i jest to super rzecz oszczędza i czas i gaz
Zrobilam wersje z gozdzikami. Bardzo smaczny. No i pomysl na wykorzystanie skorek wart zapamietania.
kelly .. doddajemy , dodajemy .. już poprawione , dziękuje za uważne czytanie ot , umknęło mojej uwadze .. :))
Ciasto łatwe i szybkie w zrobieniu, u mnie od 4 lat jest pieczone na każde urodziny w domu.
Mnie się już osobiście znudziło.
gabigold - niestety nie pomyślałam o zdjęciu w przekroju. Jak będę robic to wrzucę :)