Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fosia

(2012-11-25 08:50)

Ciasteczka są fantastyczne, Mąż mnie pochwalił - jestem ponoć ciasteczkową mistrzynią ;) Mam tylko pytanie, jak je przechowywać jeśli zrobię więcej, bo tuż przed świętami może czasu zabraknąć. Dziękuję za przepis :)

agulinia

(2012-11-25 07:49)

Hej dzisiaj na moje urodziny i mojej córki przygtowywuję to danie, wygląda smakowicie, mam nadzieję, że wszystko się uda :)

Bieetka

(2012-11-25 06:47)

Dynia pycha, losoś pycha razem pycha do kwadratu sosik fajny wyprobuję na 100%.Pozdrawiam

ela.kret

(2012-11-25 00:24)

wlasnie wyciagnelam buleczki z piekarnika. Wygladaja, pachna i smakuja wspaniale. dziekuje za przepis

agaaga770

(2012-11-25 00:08)

rewelacja

agaaga770

(2012-11-25 00:01)

ciekawe bede musiala spróbować, tylko najpierw musze sobie to wszystko przepisać na kartke po swojemu , zeby nic nie pomylić

agaaga770

(2012-11-24 23:36)

włanie upiekłm ten serniczek , i nie poczekalam do rana tylko musialam sprobowac, jest pyszny, nie dałam budyniu czekol.do biszkoptu  bo nie mialam ,za to dalam mąke ziemniaczaną i tez dobry , nprawde przepis ci sie udał i pozdrawiam , zamiast sernika na święta upieke tako szachownice

madina99

(2012-11-24 23:05)

Niestety mi nie wyszedł taki jak bym chciała a nie jestem nowicjuszką.Ciasto było twarde,suchawe na surowo i po upieczeniu niewiele się zmieniło.Wiem,że zrobię go jeszcze raz ale z moimi modyfikacjami.

InkaMalinka

(2012-11-24 22:45)

Suuuuuper!:)

mm135

(2012-11-24 22:26)

Dorzuciłam kilka startych rzodkiewek i ciut świeżego ogórka.... pychotka:) Dzięki za przepis.

Iwek

(2012-11-24 22:14)

A ja ogólnie bardzo dziękuję za wszystkie przepisy,bo sama mam szybkowar i jest to super rzecz oszczędza i czas i gaz

Shanna

(2012-11-24 21:31)

Zrobilam wersje z gozdzikami. Bardzo smaczny. No i pomysl na wykorzystanie skorek wart zapamietania.

megi65

(2012-11-24 21:08)

kelly .. doddajemy , dodajemy .. już poprawione , dziękuje za uważne czytanie ot , umknęło mojej uwadze .. :))

ewa83

(2012-11-24 21:00)

Ciasto łatwe i szybkie w zrobieniu, u mnie od 4 lat jest pieczone na każde urodziny w domu.

Mnie się już osobiście znudziło. 

kr0pk4

(2012-11-24 20:57)

gabigold - niestety nie pomyślałam o zdjęciu w przekroju. Jak będę robic to wrzucę :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij