Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

inka21

(2012-11-24 19:41)

Poprostu pycha, polecam wszystkim, ciasto nie przywiera przy rozwałkowywaniu, proporcja idealna, gratuluję przepisu, wyszlo mi 2 podwójnej porcji 24sztuki, pięknie wyrosło i zostalo natychmiast zjedzone:)

kelly11

(2012-11-24 19:35)

a co z żółtkami ? nie dodajemy do biszkoptu

gabigold

(2012-11-24 19:33)

faktycznie cudenka:), tylko trzeba miec cierpliwość

Milenka15

(2012-11-24 19:09)

Potwierdzam babeczki bardzo dobre;)

piszczalka

(2012-11-24 18:57)

Superaśne! Pozyczam pomysł :)))

Miraska

(2012-11-24 18:21)

Robię w podobny sposób, ale dodaje cukru niewielką ilość (na smak) i gorące wkładam do słoików. Nie pasteryzuję i nigdy mi się nie popsuły. Przyznam natomiast, że papierówek nie uzywałam do szarlotki, tylko zimowe jabłka. Muszę wypróbować. Ale przepis ten polecam. Papierówki świtenie smakują do naleśników i prosto ze słoika (lub na chlebek ze świezym masełkiem zamiast kupnych dżemów)

Juster84

(2012-11-24 18:10)

robiłam po raz xxxx.... jest przepyszna!!!

kewałs

(2012-11-24 18:05)

Bardzo dobra potrawka. Dałem trochę więcej niż 3 łyżki koncentratu, a i tak było bladsze niż na zdjęciu :) Mimo to pyszne. Aha, no i natką posypałem gotową potrawkę na talerzu, bo lubię ją na świeżo. Polecam przepis.

kjadwiga50

(2012-11-24 18:02)

Ja używam samych obierek-na 1 litr przegot.wody 1 łyżke cukru i skórkę razowego chleba,słój trzymam na kaloryferze 2 tyg.-zlewam do butelek,,pije niecałą szkl.wody=2łyżki octu i1 łyżeczkę miodu-wyśmienity napój !

cyfra1994

(2012-11-24 17:56)

Pyszne! Szybko się je robi wiadomo kwestia ugotowania budyniu i wystudzenia a potem to już expres.Dzięki za super przepis bo do środka można włożyć wszystko. Syn  zaproponował żebym spróbowała zrobić z farszem pieczarkowo serowym bo on uwielbia pieczarki. Jak wypróbuję dam znać .Pozdrawiam.

anieszka83

(2012-11-24 17:48)

2 opakowania po 330 ml śmietany, 3 opakowania śnieżki, 1 serek mascarpone, truskawki i wiśni ma być ok 500-600 g, szklanka herbaty, 2 biszkopty jasne ja zrobiłam z 5 jaja i podzieliłam na pół masę i upiekłam 2 placki, 2 biszkopty ciemne każdy z dwóch jaj , myślę że nie muszę podawać przepisu na biszkopt czy na mse cukrową bo łatwo je znależć na necie lub każdy ma wypróbowane włase

kayunia

(2012-11-24 17:36)

Ciasto smaczne, a dodatek dżemu powoduje, że nie jest mdłe i zbyt słodkie. W masie widoczne były drobinki skórki od bułek i uznałam, że następnym razem, żeby tego uniknąć, wykorzystam tylko środek pieczywa. Jednakże po złożeniu ciasta nie jest to zupełnie widoczne, więc  daruję sobie kombinacje i przepis zachowam do ponownego wykonania, w niezmienionej formie:)

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Pomysłodawczynię:)

gagnieszka1

(2012-11-24 17:32)

dobre, pyszne jedzonko, wg mnie trzeba troszkę więcej sera, 5 dkg to zbyt malo

kayunia

(2012-11-24 17:27)

Wykonane, dokladnie wg przepisu, i... udane:) Nieznacznie gorzkawa jest masa orzechowa, ale nie na tyle, żeby zepsuć smak ciasta. Następnym razem zwiększę proporcję masy  serowej, o połowę, bo wolałabym żeby ser był mocniej wyczuwalny. Ciasto dobrze smakuje i także prezentuje się bardzo ładnie. Żeby każdy kawałek zawierał zarówno mak jak i orzechy, trzeba kroić go w romby - tak zrobilam i jest ok.

Pozdrawiam Pomysłodawczynię:)

figencja

(2012-11-24 17:22)

Ostatnio zrobiłam w ten sposób ryby.Potarkowałam marchew,piertuszkę,seler -dodałam pokostkowaną cebulę i oczywiście wymieszałam z zalewą.Nie dodłam czosnku bo mi nie pasuje do ryby.Wyszło bardzo dobre.Takie trochę "po grecku",ale bez zbędnego stania przy kuchni.Uważam Twój przepis za bardzo uniwersalny.Powoli wypróbuję go na każdym możliwym nięsku.Pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij