Madziu następnym razem dodam jogurt i galaretkę pokrojoną w kosteczke fajne to Twoje ciasto można zrobić je na wiele sposobów
Przepis świetny.. Zamiast tabasco dałam troszkę ostrej papryki mielonej.. Mój mąż nie mógł się najesć.. POLECAM!!
Raczej tak, choć ja nigdy z powidłami nie robiłam.
bardzo pyszne, chociaz dodalam jeszcze do tego pol cebuli i 1/3 szklanki wina bialego polwytrawnego ... pychotka
Jak dla mnie - sałatka przepyszna! Na lato nawet jako lekkie danie obiadowe. Świetny smak. Dodałam oliwki, a poza tym - wszystko wg przepisu.
Karkówka jest smaczna,ma ciekawy,oryginalny smak.Pięknie pachnie w całym domu podczas pieczenia.
Malutka uwaga do tego przepisu! Ja wszystko skapowałam o czym piszesz, bo mam doświadczenie w pieczeniu ciast, natomiast osoby mniej wprawione byłyby wdzięczne, gdybyś w rubryce składniki podała ich ilości. A buciki na torocie słodkie bardzo są. Pozdrawiam
widzę, że ostatni komentarz jest z bardzo dawna, ale dla tych wszystkich co nie mogą sobie poradzić z obieraniem folii po wyciągnięciu z zamrażalnika to podpowiem że można za pomocą suszarki w bardzo łatwy sposób usunąć folię - tak mi podpowiedział mój mąż i mnie zaskoczył :)
A tak poza tym dzisiaj ten schab chcę podać na urodziny syna, mam tylko nadzieję że gościom posmakuje. Miałam troche problem z upchaniem tej kiełbasy z polędwicą ale trochę związałam nitką i włożyłam do rękawa i do ciasnej formy.
Bardzo dobre bułeczki robiłam już parę razy, są puszyste i rewelacja w smaku, jedyne co to zmniejszylam ilość cukru do 1 łyzki . Dzięki za przepis , pozdrawiam.
Naprawdę pyszniutkie tortille na zimno. Polecam !!!
Proste i smaczne danie! Polecam każdemu
Szanowna moja koleżanko Kasiu .. cieszę sie jak nie wiem co..podopwiadam możesz do ubitej smietany dodać jogurcio naturalny firmy zott , podnosi walor smakowy masy. Pozdrawiam !
Bronkan....cieszę się że smakowało i dziękuję za podzielenie się modyfikacjom ;-) pozdrawiam
Barb ... jakie cudeńko ... fajnie , cieszy mnie ,że ciacho smakuje ..