Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kasiachodziez

(2012-11-24 17:18)

Madziu następnym razem dodam jogurt i galaretkę pokrojoną w kosteczke fajne to Twoje ciasto można zrobić je na wiele sposobów

marzena805

(2012-11-24 16:40)

Przepis świetny.. Zamiast tabasco dałam troszkę ostrej papryki mielonej.. Mój mąż nie mógł się najesć.. POLECAM!! 

emma

(2012-11-24 16:19)

Raczej tak, choć ja nigdy z powidłami nie robiłam.

mikaxxx

(2012-11-24 16:01)

bardzo pyszne, chociaz dodalam jeszcze do tego pol cebuli i 1/3 szklanki wina bialego polwytrawnego ... pychotka

piegusowa

(2012-11-24 15:41)

Jak dla mnie - sałatka przepyszna! Na lato nawet jako lekkie danie obiadowe. Świetny smak. Dodałam oliwki, a poza tym - wszystko wg przepisu.

Mońcia

(2012-11-24 15:09)

Karkówka jest smaczna,ma ciekawy,oryginalny smak.Pięknie pachnie w całym domu podczas pieczenia.

bogdzia

(2012-11-24 15:07)

Malutka uwaga do tego przepisu! Ja wszystko skapowałam o czym piszesz, bo mam doświadczenie w pieczeniu ciast, natomiast osoby mniej wprawione byłyby wdzięczne, gdybyś w rubryce składniki podała ich ilości. A buciki na torocie słodkie bardzo są. Pozdrawiam

riciontko

(2012-11-24 13:46)

przepyszna, dziekuje za przepis:)

kapraurs

(2012-11-24 13:35)

widzę, że ostatni komentarz jest z bardzo dawna, ale dla tych wszystkich co nie mogą sobie poradzić z obieraniem folii po wyciągnięciu z zamrażalnika to podpowiem że można za pomocą suszarki w bardzo łatwy sposób usunąć folię - tak mi podpowiedział mój mąż i mnie zaskoczył :)

A tak poza tym dzisiaj ten schab chcę podać na urodziny syna, mam tylko nadzieję że gościom posmakuje. Miałam troche problem z upchaniem tej kiełbasy z polędwicą ale trochę związałam nitką i włożyłam do rękawa i do ciasnej formy.

mati2

(2012-11-24 13:03)

Bardzo dobre bułeczki robiłam już parę razy, są puszyste i rewelacja w smaku, jedyne co to zmniejszylam ilość cukru do 1 łyzki . Dzięki za przepis , pozdrawiam.

Minimaxiorka

(2012-11-24 12:44)

Naprawdę pyszniutkie tortille na zimno. Polecam !!!

Shark

(2012-11-24 12:39)

Proste i smaczne danie! Polecam każdemu

megi65

(2012-11-24 12:31)

Szanowna moja koleżanko Kasiu .. cieszę sie jak nie wiem co..podopwiadam możesz do ubitej smietany dodać jogurcio naturalny firmy zott , podnosi walor smakowy masy. Pozdrawiam !

stillnox

(2012-11-24 12:24)

Bronkan....cieszę się że smakowało i dziękuję za podzielenie się modyfikacjom ;-) pozdrawiam

megi65

(2012-11-24 12:06)

Barb ... jakie cudeńko ... fajnie , cieszy mnie ,że ciacho smakuje ..

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij