Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Martula321

(2012-11-24 12:05)

Czy tej mąki to ni ejest za dużo? Wyrabiałam ręcznie ale ciasto ani troche nie stało mi się luźne i po I fazie miam zbitą kulę ciasta. Niby ma teraz rosnąc ale nie wróżę mu zbyt dobrze :-/. Czy coś zrobiłam nie tak?

maua_piegowata

(2012-11-24 11:14)

zarobic to ciasto na stolnicy czy wymieszac mikserem czy jak?? miękie maslo, jajo, drożdże w proszku czy świeże..?

magpie101

(2012-11-24 11:13)

Ciasto zarobilam przedwczoraj tym razem z 2,5 kg maki, bo chce zrobic wiecej tych pierniczkow z powidlami.

magpie101

(2012-11-24 11:12)

Powidla nakladam przed pieczeniem, brzegi musza byc dobrze zlepione! Wycinam dwa kolka, na jedno nakladam powidla, przykrywam drugim i zlepiam palcami dobrze. Po zlepieniu piernik ma brzydki ksztalt i brzegi, wiec juz takiego zlepionego piernika wycinam jeszcze raz foremka okragla aby nadac mu ladny ksztalt. Nakrecilam ale mysle, ze rozumiesz :)

Barb82

(2012-11-24 10:49)

Ciasto bardzo dobre, moje modyfikacje to dżem kiwi i budyń kokosowy. Dałam także mniej cukru, a do masy śmietanowej ekstrakt waniliowy. Smaki fajnie się połączyły. Polecam 




ANEETKA

(2012-11-24 10:13)

Przepis trafia do ulubionych ... Kłaniam się nisko kucharzowi, który udostępnił ten przepis na W/Ż ... Ta zupa-krem jest REWELACYJNA

gabigold

(2012-11-24 10:11)

Dzis u mnie na obiadek zrobię:)

Poleczka85

(2012-11-24 09:56)

Dlugo szukalam przepisu na pierniczki . Twoje wygladaja bardzo apetycznie. Dzisiaj z coreczka bedziemy piekly (pierwszy raz w zyciu ) wiec prosze trzymac kciuki :) Dam znac jak wyszly :)

kasiachodziez

(2012-11-24 09:44)

Szanowna autorko ciasto pierwsza klasa robi się migusiem,połączenie biszkopta z tą pyszną masa śmietanowo-gruszkową jest nieziemskie,żelatynę rozpuściłam w soku gruszkowym a do ubitej śmietany dałam łyżeczkę soku z cytryny,jednym słowem palce lizać!

abidiasz

(2012-11-24 09:21)

Czy można zrobić te drożdżówki z powidłami śliwkowymi?

InkaMalinka

(2012-11-24 09:14)

Cieszę się:)

InkaMalinka

(2012-11-24 09:14)

Cieszę się:)

andzia88

(2012-11-24 09:04)

A gdzie kurczak i kasza w tym przepisie?

gabigold

(2012-11-24 07:50)

Ja swoje ciasto trzymam na balkonie, własnie w następną sobotę będę je juz piekla:)

gabigold

(2012-11-24 07:42)

magpie101 mam pytanko,czy dobrze rozumiem,tymi powidłami smarujesz ierniczki jeszcze przed pieczeniem tak?,będę wdzięczna za odpowiedz, bo mam zamiar je upiec:)pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij