Czy tej mąki to ni ejest za dużo? Wyrabiałam ręcznie ale ciasto ani troche nie stało mi się luźne i po I fazie miam zbitą kulę ciasta. Niby ma teraz rosnąc ale nie wróżę mu zbyt dobrze :-/. Czy coś zrobiłam nie tak?
zarobic to ciasto na stolnicy czy wymieszac mikserem czy jak?? miękie maslo, jajo, drożdże w proszku czy świeże..?
Ciasto zarobilam przedwczoraj tym razem z 2,5 kg maki, bo chce zrobic wiecej tych pierniczkow z powidlami.
Powidla nakladam przed pieczeniem, brzegi musza byc dobrze zlepione! Wycinam dwa kolka, na jedno nakladam powidla, przykrywam drugim i zlepiam palcami dobrze. Po zlepieniu piernik ma brzydki ksztalt i brzegi, wiec juz takiego zlepionego piernika wycinam jeszcze raz foremka okragla aby nadac mu ladny ksztalt. Nakrecilam ale mysle, ze rozumiesz :)
Ciasto bardzo dobre, moje modyfikacje to dżem kiwi i budyń kokosowy. Dałam także mniej cukru, a do masy śmietanowej ekstrakt waniliowy. Smaki fajnie się połączyły. Polecam
Przepis trafia do ulubionych ... Kłaniam się nisko kucharzowi, który udostępnił ten przepis na W/Ż ... Ta zupa-krem jest REWELACYJNA
Dzis u mnie na obiadek zrobię:)
Dlugo szukalam przepisu na pierniczki . Twoje wygladaja bardzo apetycznie. Dzisiaj z coreczka bedziemy piekly (pierwszy raz w zyciu ) wiec prosze trzymac kciuki :) Dam znac jak wyszly :)
Szanowna autorko ciasto pierwsza klasa robi się migusiem,połączenie biszkopta z tą pyszną masa śmietanowo-gruszkową jest nieziemskie,żelatynę rozpuściłam w soku gruszkowym a do ubitej śmietany dałam łyżeczkę soku z cytryny,jednym słowem palce lizać!
Czy można zrobić te drożdżówki z powidłami śliwkowymi?
Cieszę się:)
Cieszę się:)
A gdzie kurczak i kasza w tym przepisie?
Ja swoje ciasto trzymam na balkonie, własnie w następną sobotę będę je juz piekla:)
magpie101 mam pytanko,czy dobrze rozumiem,tymi powidłami smarujesz ierniczki jeszcze przed pieczeniem tak?,będę wdzięczna za odpowiedz, bo mam zamiar je upiec:)pozdrawiam