Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

magdadaj

(2012-11-24 01:06)

wyglada pysznie!dodaje do ulubionych :)

justyna71

(2012-11-24 00:08)

Bardzo dobry przepis. Dla mnie najlepszy kurczak z curry

herbal3

(2012-11-23 21:47)

A jak polecacie je odgrzewać, żeby nie straciły smaku i wartości???

monfisia

(2012-11-23 21:45)

Po raz kolejny zrobiony , po raz kolejny zachwyca , po raz kolejny masa czekoladowa wprost boska ! I jedna refleksja - biszkopt nie musi być wysoki - "wnętrze" skladające się z delicji , kremów i ciasteczek bezowych jest dość wysokie, więc jeśli komuś biszkopt nie wyrośnie jak marzenie - problemu nie będzie ! Ja swój tym razem wręcz pozbawiłam środkowego placka, a kroiłam na trzy części. Polecam !

herbal3

(2012-11-23 21:44)

Żeberka i kapusta fantastyczna. Dziś robiłam. Dodałam trochę słodkiej kapusty. Suuuuuuuuuper danie !!!!!

megi65

(2012-11-23 21:39)

sygulka .. pamiętaj jak zaszkodzi .. to tylko ogórek i tej wersji zawsze sie trzymaj ! ( '' ogórek był pryskany lub po GMO  )

monfisia

(2012-11-23 21:39)

a oto i on we własnej osobie ;)

sygulka79

(2012-11-23 21:34)

Witam :) ależ ten drink mi pasuje , zaskoczylam moje kolezanki kiedy zaserwowalam im Twoj trunek Pozdrawiam

promyczek71

(2012-11-23 21:33)

Korzystając z tego przepisu rozpoczęłam wypiekanie ciasteczek adwentowych.

Pominęłam anyż , gdyż go nie miałam ale zakupię i do następnej partii go dodam :)

Cisteczka piekłam 15 min. w tem. 170 stopni. Są super chrupiące i takie delikatne ...

monfisia

(2012-11-23 21:30)

Pierwszy raz robiłam na urodziny męża , wyszło doskonałe! Jutro serwuję na własne święto jako deser . Już się nie boję i nie truchleję , że nie wyjdzie - jestem pewna , że znów będzie rewelacyjne !

bronkan

(2012-11-23 21:21)

Potwierdzam szarlotka jest obłędna. Wprowadziłam małą modyfikację, zamiast 1,5 kostki palmy wzięłam kostkę masła. Niestety szybko znika...

szyszka18

(2012-11-23 21:13)

wyglada super :)napewno tak taz smakuje :)

motomysz25

(2012-11-23 20:50)

Użyłam 1 masło na 1 puszkę mleka i wyszło pyszne. Polecam do wypróbowania :)

Fot. Wkn, Ciasto na pizzę
Ciasto na pizzę
1.1m
1.5k
234
Wkn
zagaser

(2012-11-23 20:14)

Tym razem wyszła jeszcze pyszniejsza. Ciasto idealne. Polecam.

BOŻENA

(2012-11-23 19:51)

Moja nalewka już jest gotowa.Polecam 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij