wyglada pysznie!dodaje do ulubionych :)
Bardzo dobry przepis. Dla mnie najlepszy kurczak z curry
A jak polecacie je odgrzewać, żeby nie straciły smaku i wartości???
Po raz kolejny zrobiony , po raz kolejny zachwyca , po raz kolejny masa czekoladowa wprost boska ! I jedna refleksja - biszkopt nie musi być wysoki - "wnętrze" skladające się z delicji , kremów i ciasteczek bezowych jest dość wysokie, więc jeśli komuś biszkopt nie wyrośnie jak marzenie - problemu nie będzie ! Ja swój tym razem wręcz pozbawiłam środkowego placka, a kroiłam na trzy części. Polecam !
Żeberka i kapusta fantastyczna. Dziś robiłam. Dodałam trochę słodkiej kapusty. Suuuuuuuuuper danie !!!!!
sygulka .. pamiętaj jak zaszkodzi .. to tylko ogórek i tej wersji zawsze sie trzymaj ! ( '' ogórek był pryskany lub po GMO
)
Witam :) ależ ten drink mi pasuje , zaskoczylam moje kolezanki kiedy zaserwowalam im Twoj trunek
Pozdrawiam
Korzystając z tego przepisu rozpoczęłam wypiekanie ciasteczek adwentowych.
Pominęłam anyż , gdyż go nie miałam ale zakupię i do następnej partii go dodam :)
Cisteczka piekłam 15 min. w tem. 170 stopni. Są super chrupiące i takie delikatne ...
Pierwszy raz robiłam na urodziny męża , wyszło doskonałe! Jutro serwuję na własne święto jako deser . Już się nie boję i nie truchleję , że nie wyjdzie - jestem pewna , że znów będzie rewelacyjne !
Potwierdzam szarlotka jest obłędna. Wprowadziłam małą modyfikację, zamiast 1,5 kostki palmy wzięłam kostkę masła. Niestety szybko znika...
wyglada super :)napewno tak taz smakuje :)
Użyłam 1 masło na 1 puszkę mleka i wyszło pyszne. Polecam do wypróbowania :)