Ilość ciastek zależy od grubości, na jaką rozwałkujemy masę.
Nie radzę przekładać tych ciasteczek. Po pierwsze - są bardzo delikatne i kruche, mogłyby popękać, po drugie - ten właśnie ich SMAK mógły zostać przytłumiony. Ale oczywiście, można spróbować...
Robie podobny tylko z wedzonej ryby tez jest pyszny
A ja nie trę ciasta a skubię ,zaś na sam wierzch wylewam tężejącą czerwoną galaretkę:)
ile babeczek wychodzi z tego przepisu?
Do APM. Zrobiłam dziś te babeczki!!! To był hit- był, bo babeczki zostały zjedzone natychmiast!!! REWELACJA!!!!! W tym roku na Wigilii to będzie danie nr.1:)))))
czy ciastka te nadaja sie na wypieki swiateczne??czy moga pare dni lezec w pudelku??
no właśnie, jak to nie mam nijakiego polotu do pieczenia, mnie to nawet prosty biszkopt zawsze padnie ...
Bardzo smaczny. Właśnie zrobiłam :)
Wygląda... przezabawnie :) Chociaż z drugiej strony, może jako pomysł deseru dla dzieci robionego przez dzieci :)
Pomimo kilku trudności, chatka wyszła smakowita. Następnym razem (już niedługo) postaram się lepiej zrobić chatkę.
Bardzo smaczne danie. Mąż stwierdził, że wersja z marchewką idzie w kąt, bo ta jest lepsza.
Mięsko cudowne:kruche, delikatne i przepyszne. Mąż zachwycony! Dziękuję za wyśmienity przepis.
Proste i szybkie i jeszcze cukrem po wierzchu