Sałatka rewelacja! Nstępnym razem zrobię z podwójnej porcja jak dla nas trochę mało. Zastanawiam się czy można dodać woreczek ryżu?
Piermiczki Rewelacja !!! Dziś upiekłam jedna część na choinkę,ale już ich nie ma heh zjedzone naprawdę przepyszne,:)
Druga część upiekę przed Mikołajkami.:)
Od dziś jest to mój ulubiony przepis na pierniki.:)))) Dzięki Wielkie za przepis. buziaczki:*
Proste, szybkie, smaczne i zwsze się udaje :)
Cześć Gintrusiu, ja wolę z dżemem, konfiturą lub powidłami :)
wyglądaja rewelacyjnie! to mój plan na weekend. :) Jedno pytanie: mam zamiar nadziać pączusie Nutellą, a nie dżemem. Będzie pasować? :)
Zrobiłam z 70 dkg sera, a pozostałe składniki wg przepisu. Bardzo dobre ciasto :)
Robiłam różne kapuśniaczki, ale ten jest zdecydowanie najlepszy :) Pozdrowienia dla teściowej ;)
Do bólu zwyczajne, zerowy stopień trudności :(
Wędzimy około 4 godzin w niższej temperaturze , a potem przez około 30 minut w tem. około 80 stopni. Czas wędzenia zależy od grubości jelit, cienkie krócej, grubsze dłużej.
Bardzo się cieszę,a co do wołowiny to naprawadę nie wiem, smak wiadomo, że całkiem inny, tylko nie wiem jak z wilgotnością, najlepiej spróbuj i napisz co wyszło, he pozdrawiam))))
A ja daję czasem i pieczarki i brokuły jeśli rezygnuję z miesa. Bardzo dobre!
Pyszne i aromatyczne! W dodatku te domowe kluseczki :) Wróbelku, jestem pod wrażeniem, jak powoli, ale zdecydowanie zmienia się szata graficzna Twoich przepisów. Są pożywne, zdrowe, a teraz i kolorowe. Jest na czym oko zawiesić. Jeśli nie pogniewasz się na mnie, że wtrącam swoje trzy grosze - polecam uważne nakładanie porcji na talerz lub wycieranie zabrudzeń ściereczką - wówczas dania będą wyglądały jeszcze apetyczniej!
Dzięki za przepis :)
Piszesz w opiniach, że mozna dać spirytus. Czy próbowalaś kiedyś dawać? I jak smakowo wyszło?