Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

paula261

(2012-11-20 15:35)

Sałatka rewelacja! Nstępnym razem zrobię z podwójnej porcja jak dla nas trochę mało. Zastanawiam się czy można dodać woreczek ryżu?

punkrock

(2012-11-20 15:13)

Pyszne ! Ten pomysł ze zmiksowanym mięsem super :) 

Kamila.M

(2012-11-20 15:01)

Piermiczki Rewelacja !!! Dziś upiekłam jedna część na choinkę,ale już ich nie ma heh zjedzone naprawdę przepyszne,:) Druga część upiekę przed Mikołajkami.:) Od dziś jest to mój ulubiony przepis na pierniki.:)))) Dzięki Wielkie za przepis. buziaczki:*

Ewcia.83

(2012-11-20 14:54)

Proste, szybkie, smaczne i zwsze się udaje :)

Wkn

(2012-11-20 14:48)

Cześć Gintrusiu, ja wolę z dżemem, konfiturą lub powidłami :)

Gintruś

(2012-11-20 14:44)

wyglądaja rewelacyjnie! to mój plan na weekend. :) Jedno pytanie: mam zamiar nadziać pączusie Nutellą, a nie dżemem. Będzie pasować? :)

Fot. nadia, Ptyś
Ptyś
70.5k
1.2k
131
nadia
kasia.m

(2012-11-20 14:43)

Zrobiłam z 70 dkg sera, a pozostałe składniki wg przepisu. Bardzo dobre ciasto :)

kasia.m

(2012-11-20 14:40)

Robiłam różne kapuśniaczki, ale ten jest zdecydowanie najlepszy :) Pozdrowienia dla teściowej ;)

glodomur

(2012-11-20 13:54)

Do bólu zwyczajne, zerowy stopień trudności :(

Rzymianka

(2012-11-20 13:50)

Wędzimy około 4 godzin w niższej temperaturze , a potem przez około 30 minut w tem. około 80 stopni. Czas wędzenia zależy od grubości jelit, cienkie krócej, grubsze dłużej.

Nieznana22

(2012-11-20 13:43)

Pomyslowo!

megii013

(2012-11-20 13:19)

Bardzo się cieszę,a co do wołowiny to naprawadę nie wiem, smak wiadomo, że całkiem inny, tylko nie wiem jak z wilgotnością, najlepiej spróbuj i napisz co wyszło, he pozdrawiam))))

eve120

(2012-11-20 13:05)

A ja daję czasem i pieczarki i brokuły jeśli rezygnuję z miesa. Bardzo dobre!

Wkn

(2012-11-20 12:47)

Pyszne i aromatyczne! W dodatku te domowe kluseczki :) Wróbelku, jestem pod wrażeniem, jak powoli, ale zdecydowanie zmienia się szata graficzna Twoich przepisów. Są pożywne, zdrowe, a teraz i kolorowe. Jest na czym oko zawiesić. Jeśli nie pogniewasz się na mnie, że wtrącam swoje trzy grosze - polecam uważne nakładanie porcji na talerz lub wycieranie zabrudzeń ściereczką - wówczas dania będą wyglądały jeszcze apetyczniej!

Dzięki za przepis :)

Nutka86

(2012-11-20 10:58)

Piszesz w opiniach, że mozna dać spirytus. Czy próbowalaś kiedyś dawać? I jak smakowo wyszło?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij