dziś robię to lekarstwo żeby mnie przeziębienie nie złapało....
podobny ryz jadlam u kolezanki tylko z piczarkami i kurczakiem,naprawde dobre danie;)
Super, że smakowało :)
Robiłam już kilka razy i zawsze z podwójnej porcji. Zajadamy się ze smakiem :)
Polecam gorąco i dziękuję za przepis :)
Jaka piekna :-) (tzn.była Ania) :-)
Mamo-Różyczki dziękuję za komplement
Niebawem będzie rocznica jak robiłam roladę, a o komentazru zapomniałam. Rolada doskonała i mało pracochłonna;)
Można powiedzieć że to jest ciasto "zebra" i tak samo powinno się wlewać ciemne ciasto do jasnego. Przyznam osobiście, że ja za każdym razem robię to inaczej i mam różne efekty po upieczeniu. Daję taką ilość cukru - bo lubię słodkie. Nie próbowałem z mniejszą ilością cukru bo u mnie w domu nikt by nie zjadł niesłodkiego
Taki obiadek to zje każdy niejadek::) Super wygląda Twoja Ania, gratuluję pomysłu.
Dziękuję Wkn! Nianiu09, ze względu na żółtą buźkę - wzorowałam się żółtymi emotikonami, które też nie mają nosa :-)
Kiełbasa wygląda przepysznie mam zamiare zrobić na próbę z połowy porcji ale mam pytanie jak długo wędzicie kiełbasę żeby była uwędzona i nie trzeba ją było parzyć.Pozdrawiam.
Izka21, następnym razem dodaj więcej żelatyny i na pewno będzie ok. Pozdrawiam!
Ależ proszę! Polecam się także z przepisami :)
słodki buraczek, dla mnie to i tak mało ;) jak nie lubisz pikantnych dań to nie musisz tyle dodawać.