ciap kapusta jest boska zajadamy sie wszyscy polecam
Nazwa deseru musiała zostać zmnieniona, ponieważ "ptasie mleczko" jest określeniem zastrzeżonym przez firmę Wedel.
Są świetne, rodzina karze je robić często :) Ostatnio do części ciasta zamiast czekolady i orzechów dałam kokos, też pychota, idealne kokosanki wyszły
Lepsze jak te kupowane! :)
Prawie zrobione ! Jeszcze nie pasteryzowałam , ale już próbowałam , smak rewelacyjny !Przepis ląduje w corocznej produkcji przetworów !
pyszna:)
Dziękuje, również smacznie smakuje :)
Ale to super wygląda!
Jakiej konsystencji powinno być ciasto, bo nie jestem pewnien czy dobrze wyszło.
Z góry dziękuję :)
Czemu dziwne ,pół kilo ogonów to zaledwie 2 sztuki trzeba na czymś zrobić tą zypę, surowa woda smaku nie da.
Prześliczne i na pewno smaczne!
frytownica betłuszczowa jest fajnym i sprytnym bajerem, ale można paprykę upiec w piekarniku - przez moją kuchnię przewijają się różne urządzenia - i wniosek jest jeden - najważniejszy jest piekarnik i mikser - reszta to dodatkowe zabawki :) Gorącą wodę zagotujesz w zwykłym garnku, skórkę papryki opalisz nad kuchenką gazową albo strąki upieczesz w piekarniku. Smacznego. No, chyba że twój komentarz był po prostu ironiczny, wówczas niepotrzebnie się rozpisałam :)
Zrobiłam i wszystkim baardzo smakowało. Użyłam włoskiego mascarpone, ale następnym razem spróbuję z ulubioną Piątnicą.
hmmm francuskie ślimaczki to są ślimaki - nie wprowadzaj w błąd