Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Shisha

(2012-11-12 17:09)

Bardzo łatwy, klasyczny przepis, takiego szukałam. Prosty i dobry smak. Tylko z tym smażeniem czosnku moim zdaniem przesada, taki zrumieniony nie pasuje mi za bardzo, smażyłam go tylko 5 minut i wyszło ok. PS. Jakby ktos nie wiedział PASSATA to inaczej przecier pomidorowy, mniej zagęszczony niż koncentrat, można go dostać w kartonikach np. w lidlu.

milunia

(2012-11-12 17:00)

Spokojnie możesz dać taki twaróg:):)

Mama - Różyczki

(2012-11-12 16:55)

Pyszne mięsko, moja rodzinka uwielbia taki sosik, robię podobnie:)

Mama - Różyczki

(2012-11-12 16:52)

Dziękuję za miłe komentarze:)

koala

(2012-11-12 16:48)

Surówka pyszna:) dziękuję za przepis:)

asikba

(2012-11-12 16:36)

Surówka BOMBA- dodałam jednak troszkę mniej majonezu.

Zuzanna248

(2012-11-12 15:57)

tzn. wszystkie 3 galaretki rozpuścić w 1 l wody?

jolkajolka32

(2012-11-12 15:44)

Robiłam karkóweczkę na niedzielę jest naprawdę pyszna i godna polecenia.Przepis mam dać kolezanką na wypróbowanie,a ja napewno jeszcze nieraz z korzystam z tego przepisu'.Dziękuje i pozdrawiam

Kalówna

(2012-11-12 15:41)

Ciasto jest przepyszne. Dziękuję za tak wspaniały przepis.

nilofar

(2012-11-12 15:41)

Ciasto pyszne ;-) palce lizać.Nigdy mi pleśniak nie wychodził a z tego przepisu bez problemu napewno jeszcze zrobię i polecam wszystkim...

betap

(2012-11-12 15:27)

W prawie każdym większym markecie .

rudaas

(2012-11-12 15:15)

Ja dziś robie po raz drugi - z lenistwa nie zrobiłam wcześniej i znowu jestem chora :( , ale ostatnio skutecznie i szybko zadziałało więc nie lece do apteki :)

asiuniasia

(2012-11-12 15:05)

Nigdy nie słyszałam o cieście filo. Gdzie można to kupić ?

gitan

(2012-11-12 13:19)

megi65

(2012-11-12 12:56)

gattac .... upss to dobiero będzie  '' wypas '' kremik , czuję ,że czekoladolubka z Ciebie .. :)) żelatyna najczęściej w masie zważy sie jeśli jest zbyt duża różnica temperatur  , podejrzewam za gorący był roztwór z żelatyny . Po modyfikacji kremu daj znać jak smakuje .. Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij