Bardzo łatwy, klasyczny przepis, takiego szukałam. Prosty i dobry smak. Tylko z tym smażeniem czosnku moim zdaniem przesada, taki zrumieniony nie pasuje mi za bardzo, smażyłam go tylko 5 minut i wyszło ok. PS. Jakby ktos nie wiedział PASSATA to inaczej przecier pomidorowy, mniej zagęszczony niż koncentrat, można go dostać w kartonikach np. w lidlu.
Spokojnie możesz dać taki twaróg:):)
Pyszne mięsko, moja rodzinka uwielbia taki sosik, robię podobnie:)
Dziękuję za miłe komentarze:)
Surówka pyszna:) dziękuję za przepis:)
Surówka BOMBA- dodałam jednak troszkę mniej majonezu.
tzn. wszystkie 3 galaretki rozpuścić w 1 l wody?
Robiłam karkóweczkę na niedzielę jest naprawdę pyszna i godna polecenia.Przepis mam dać kolezanką na wypróbowanie,a ja napewno jeszcze nieraz z korzystam z tego przepisu'.Dziękuje i pozdrawiam
Ciasto jest przepyszne. Dziękuję za tak wspaniały przepis.
Ciasto pyszne ;-) palce lizać.Nigdy mi pleśniak nie wychodził a z tego przepisu bez problemu napewno jeszcze zrobię i polecam wszystkim...
W prawie każdym większym markecie .
Ja dziś robie po raz drugi - z lenistwa nie zrobiłam wcześniej i znowu jestem chora :( , ale ostatnio skutecznie i szybko zadziałało więc nie lece do apteki :)
Nigdy nie słyszałam o cieście filo. Gdzie można to kupić ?
gattac .... upss to dobiero będzie '' wypas '' kremik , czuję ,że czekoladolubka z Ciebie .. :)) żelatyna najczęściej w masie zważy sie jeśli jest zbyt duża różnica temperatur , podejrzewam za gorący był roztwór z żelatyny . Po modyfikacji kremu daj znać jak smakuje .. Pozdrawiam