Fete, rozumiem, że miałaś obawy z powodu tej rzadkiej masy czekoladowo-kawowej, może powinnam była przy sposobie wykonania o tym napisać i uspokoić osoby korzystające z przepisu, że warstwa biszkoptu wchłonie ją, nic się nie wyleje i będzie wilgotne i pyszne.
Dzięki za miły komentarz, też pozdrawiam serdecznie.
Dzięki za przepis.
Polędziwczki wyszły bardzo miękkie..sos bardzo smaczny..
Ja zrozbiłam z ziemiakami puree..
To wszystko przez ten granat
te nasionka dodają smaku i "urody",bardzo dobre zestawienie składników..szkoda,że wcześniej nie poznałam pana granata
pozdrawiam.
Bardzo smaczny,soczysty kurczak,a najjlepsza ta panierka! pozdrawiam.
Właśnie zrobiłam tak wątróbkę drobiową. Super. Czemu ja w dzieciństwie tak nie lubiłam wątróbki??? Przecież jest pyszna. Miękka, delikatna, zdrowa. Moja mama zawsze robiła z jabłkiem. Jabłko podobnież niweluje smak tej zółci... no typowej wątroby. Dziękuję za przepis, polecam.
Babeczki wyszły przepyszne :) Dziękuję za wspaniały przepis. Zrobiłam polewę tzw "murzynkową" ale sam smak babeczki jest genialnym połączeniem. Część zrobiałam w tradycyjnych foremkach muffinkowych a część w większych; a o to jedna z tych "większych":
Mi niestety nie przypadło do gustu. Spodziewałam się innego smaku. Natomiast mąż powiedział, że nie jest złe. Na pewno warto spróbować :)
Tak, lubie od czasu do czasu i parówki zjeść:)
Banalna i pyszna:))
Kasiuniuniusiu , u mnie chociaż widać te burgery, a u Ciebie nie:)))
Zuzanna248 tak,faktycznie ma być 450g margaryny,czyli niecałe 2szt,/aż sprawdziłam w swoim zeszycie,bo pomyślałam,że źle wpisałam/
Super pomysł, napewno skorzystam:)! Pozdrawiam
Smaczna babeczka, wilgotna. Ciasta wychodzi bardzo dużo, na zwykłą formę do babek radzę robić z połowy składników.
Super przepis! Prosty, szybki i smaczny :)
Zniechęca mnie ten przepis.... ;) Tak jak i Ty sama pozująca na guru kuchni :)