Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. bogdzia, Kukułka
Kukułka
57k
853
83
bogdzia
bogdzia

(2012-11-11 17:43)

Fete, rozumiem, że miałaś obawy z powodu tej rzadkiej masy czekoladowo-kawowej, może powinnam była przy sposobie wykonania o tym napisać i uspokoić osoby korzystające z przepisu, że warstwa biszkoptu wchłonie ją, nic się nie wyleje i będzie wilgotne i pyszne.

Dzięki za miły komentarz, też pozdrawiam serdecznie.

Yolanta113

(2012-11-11 17:35)

Dzięki za przepis.

Polędziwczki wyszły bardzo miękkie..sos bardzo smaczny..

Ja zrozbiłam z ziemiakami puree..

ulla*

(2012-11-11 17:35)

To wszystko przez ten granat  te nasionka dodają smaku i "urody",bardzo dobre zestawienie składników..szkoda,że wcześniej nie poznałam pana granata  pozdrawiam.

ulla*

(2012-11-11 17:28)

Bardzo smaczny,soczysty kurczak,a najjlepsza ta panierka! pozdrawiam.

beatus

(2012-11-11 17:08)

Właśnie zrobiłam tak wątróbkę drobiową. Super. Czemu ja w dzieciństwie tak nie lubiłam wątróbki??? Przecież jest pyszna. Miękka, delikatna, zdrowa. Moja mama zawsze robiła z jabłkiem. Jabłko podobnież niweluje smak tej zółci... no typowej wątroby. Dziękuję za przepis, polecam.

OwocowaSałateczka

(2012-11-11 17:04)

Babeczki wyszły przepyszne :) Dziękuję za wspaniały przepis. Zrobiłam polewę tzw "murzynkową" ale sam smak babeczki jest genialnym połączeniem. Część zrobiałam w tradycyjnych foremkach muffinkowych a część w większych; a o to jedna z tych "większych":

motomysz25

(2012-11-11 16:59)

Mi niestety nie przypadło do gustu. Spodziewałam się innego smaku. Natomiast mąż powiedział, że nie jest złe. Na pewno warto spróbować :)

Mama - Różyczki

(2012-11-11 16:36)

Tak, lubie od czasu do czasu i parówki zjeść:)

Mama - Różyczki

(2012-11-11 16:33)

Kasiuniuniusiu , u mnie chociaż widać te burgery, a u Ciebie nie:)))

jagus

(2012-11-11 16:25)

Zuzanna248 tak,faktycznie ma być 450g margaryny,czyli niecałe 2szt,/aż sprawdziłam w swoim zeszycie,bo pomyślałam,że źle wpisałam/

Mloda

(2012-11-11 16:22)

Super pomysł, napewno skorzystam:)! Pozdrawiam

Shisha

(2012-11-11 16:12)

Smaczna babeczka, wilgotna. Ciasta wychodzi bardzo dużo, na zwykłą formę do babek radzę robić z połowy składników.

Alisa1

(2012-11-11 16:10)

Super przepis! Prosty, szybki i smaczny :)

KasiaLosi

(2012-11-11 16:09)

Zniechęca mnie ten przepis.... ;) Tak jak i Ty sama pozująca na guru kuchni :) 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij