Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

e_ra

(2012-11-09 10:44)

Krokietów z kaszą jeszcze nie jadłam, ale jadłam pierogi z kaszą gryczaną i dość często je robię, bo są rewelacyjne. Zastanawiam się nad dodaniem do krokietów gryczanej zamiast jęczmiennej... Planuję na jutro zmontować krokiety, więc mam szansę spróbować z którąś z kasz :)

Pozdrawiam serdecznie i dzięki za pomysł :)

sylwiax

(2012-11-09 10:07)

pyszna tymbardziej jak chwilę odstawimy i smaki się przegryzą ,polecam

bogdzia

(2012-11-09 09:44)

Megi, oczywiście, że białka na Pavlową zostawiamy.

Kasiu.m można robić wszystko co przyjdzie nam do głowy, tylko nie za dużo farszu, aby się zanadto nie rozlazł po cieście i żeby to się trzymało. Moja propozycja była właśnie taka jak w przepisie, ale wiem, że każdy z nas dopasowuje przepisy wg własnego gustu

gosia64

(2012-11-09 09:32)

A mozecie mi powiedziec co jest w mieszance meksykanskiej? (nie mieszkam w Polsce)

wirbażka

(2012-11-09 09:13)

Dobra sałatka, ale jak dla mnie pół puszki ananasów wystarczy do sałatki :) pozdrawiam

renataz36

(2012-11-09 08:12)

Coś jak "pijana śliwka" tyle że bez alkoholu... ale zaciekawiła mnie nazwa. Skąd ta "Niepodległość"??

kasia.m

(2012-11-09 08:09)

A można użyć zamiast owoców np marmoladę? i należy układać na 2 zewnętrznych kółkach tak, żeby po przekrojeniu owoce były w 2 "Kwiatkach"? Bardzo ładnie wygląda to ciasto :)

megi65

(2012-11-09 08:01)

Jaka apetyczna ta róża ... ale ta '' kremowa '' też piękna . Rozumię ,że białka odkładamy na białą Pavlową lub sernik biały puch .. . Pozdrawiam pięknie ..

e_ra

(2012-11-09 07:37)

Mniamuśne w wersji ziołowej. Dzisiaj robię po raz kolejny :)

Pozdrawiam i dziękuję za przepis :)

lenka2901

(2012-11-09 07:29)

Witam

do tego sernika nie trzeba mielić twarogu :)

Ula Z

(2012-11-09 07:02)

Mam pytanie czy zamiast mąki ziemniaczanej mogę użyc skrobi kukurydzianej (maizeny) tu gdzie mieszkam nie kupię jej .

ANIK78

(2012-11-08 23:52)

Właśnie szarlotka siedzi w piecyku i pięknie pachnie w całej kuchni ;). Lukier zrobiłam wg przepisu ze strony: http://pozytywnakuchnia.pl/lukier/. Przepis podaję poniżej, może ktoś wykorzysta.

Czas przygotowania: 3 minuty

Składniki:

  • 15 łyżek cukru pudru
  • 1 łyżka gorącej wody
  • 1 łyżka soku z cytryny lub pomarańczy
Wykonanie:

Wszystkie składniki ucieramy łyżką w miseczce, w razie potrzeby regulując konsystencję już utartego lukru dodatkowym cukrem pudrem lub wodą.

makusia

(2012-11-08 22:51)

Lenko, dziękuję za przemiły komentarz w iście "lenkowym" stylu

kociak88

(2012-11-08 22:50)

Witam , niestety wyprobowalam ten przepis i nie moge potwierdzic ze jest puszysty , moim zdaniem proporcje sa troche zaklocone , przez co ciasto jest dosyc ciezkie...Nie jestem debiutanktka w pieczeniu ciast badz tortow , zaciekawilo mnie wykonanie przepisu ,jednak nie bylo warto, a wiec odradzam ...

wiernikosia

(2012-11-08 22:11)

Mąż był zachwycony, a na morele z curry bram slów. Bardzo smaczne!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij