Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

lenka075

(2012-11-08 22:06)

Miałam wszystkie składniki i pomyślałam sobie....( no cóż, najlepszym się nawet zdarza ), że mogę je wykorzystać, więc jak już i mnie zdarzyło się pomyśleć, tak i zrobiłam. Proces robienia pamiętam - był łatwy i szybki, ale proces konsumpcji...no cóż, umknął mi...miał prędkość światła.... Tyle pamiętam, że to, co skosztowałam przy szykowaniu, było pyszne :) Ale ci, co porządnie pojedli opowiadali, że bardzo dobre było i warto to powtórzyć.... Dzięki Makusiu :)

kaszkaj

(2012-11-08 22:06)

Czy twarogu nie trzeba mielić do tego sernika?

czarnula

(2012-11-08 21:04)

MEJ ja mięsko zapiekam bez przykrycia w 150 stopniach. A oleju możesz dać mniej

pozdrawiam

czarnula

(2012-11-08 20:54)

Miło że smakowało   A oleju oczywiście można dodac mniej (ja daje go zawsze na oko).  Przepis dostałam gdzie było 3/4 więc tyle podałam:) widze że to już nie pierwsza uwaga że jest go troche za dużo to zmieniam w przepisie na 1/2 szkl.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA MIŁE KOMENTARZE

makusia

(2012-11-08 19:45)

Miło mi bardzo:) 

Agussia834

(2012-11-08 19:30)

Pominąć wiórki i zostawić sam mak? Jeśli pominiesz same wiórki, to będziesz musiała czymś je uzupełnić. Może lepiej spróbuj bez tej wkładki, też będzie pysznie... Pozdrawiam :)

sylwia63

(2012-11-08 19:26)

A czy można pominąć wiórki kokosowe?

Agussia834

(2012-11-08 19:05)

Proszę bardzo Koalko :) Cieszę się, że smakował ;)

makusia

(2012-11-08 19:00)

Bardzo apetyczny:)

3majsiemaja

(2012-11-08 18:58)

Dodam jeszcze, że słodzę kawę, ale przed wlaniem do spieionego mleka.

3majsiemaja

(2012-11-08 18:57)

Też często taką robię, właśnie z cynamonem- idealna na jesienne popołudnia!!!

ruti12

(2012-11-08 18:53)

Puchotka,polecam.

mej

(2012-11-08 18:51)

Witam wszystkich wielbicieli tej karkowki, mam pytanie czy dodanie 3/4 szklanki oleju nie powoduje tego ze karkowka plywa w tluszczu? W jakiej temperaturze piec karkowke - 180 st.? pod przykryciem czy bez? dziekuje za komentarze.

Mloda

(2012-11-08 18:49)

Ale bym sobie teraz schrupala tą "skorupkę";)

Anna Latala

(2012-11-08 18:38)

Rewelacyjny przepis. Bardzo wyszukany smak a jednocześnie tak łatwa w przygotowaniu. Wszystkim gorąco polecam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij