Miałam wszystkie składniki i pomyślałam sobie....( no cóż, najlepszym się nawet zdarza
), że mogę je wykorzystać, więc jak już i mnie zdarzyło się pomyśleć, tak i zrobiłam. Proces robienia pamiętam - był łatwy i szybki, ale proces konsumpcji...no cóż, umknął mi...miał prędkość światła...
. Tyle pamiętam, że to, co skosztowałam przy szykowaniu, było pyszne :) Ale ci, co porządnie pojedli opowiadali, że bardzo dobre było i warto to powtórzyć.... Dzięki Makusiu :)
Czy twarogu nie trzeba mielić do tego sernika?
MEJ ja mięsko zapiekam bez przykrycia w 150 stopniach. A oleju możesz dać mniej![]()
pozdrawiam
Miło że smakowało
A oleju oczywiście można dodac mniej (ja daje go zawsze na oko). Przepis dostałam gdzie było 3/4 więc tyle podałam:)
widze że to już nie pierwsza uwaga że jest go troche za dużo to zmieniam w przepisie na 1/2 szkl.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA MIŁE KOMENTARZE ![]()
Miło mi bardzo:)
Pominąć wiórki i zostawić sam mak? Jeśli pominiesz same wiórki, to będziesz musiała czymś je uzupełnić. Może lepiej spróbuj bez tej wkładki, też będzie pysznie... Pozdrawiam :)
A czy można pominąć wiórki kokosowe?
Proszę bardzo Koalko :) Cieszę się, że smakował ;)
Bardzo apetyczny:)
Dodam jeszcze, że słodzę kawę, ale przed wlaniem do spieionego mleka.
Też często taką robię, właśnie z cynamonem- idealna na jesienne popołudnia!!!
Puchotka,polecam.
Witam wszystkich wielbicieli tej karkowki, mam pytanie czy dodanie 3/4 szklanki oleju nie powoduje tego ze karkowka plywa w tluszczu? W jakiej temperaturze piec karkowke - 180 st.? pod przykryciem czy bez? dziekuje za komentarze.
Rewelacyjny przepis. Bardzo wyszukany smak a jednocześnie tak łatwa w przygotowaniu. Wszystkim gorąco polecam!