Super pulpeciki i naprawdę godne polecenia
Dziekuje za odpowiedz,zrobie swoim dzieciakom i dam znać jak smakowały.Olej mam w pojemniku ze spryskiwaczem
sorki już piszę...
msewka oczywiście niedopatrzyłam :) Zawsze używam tylko białej części, jest pikantniejsza i bardziej nadaje się w tej właśnie zupie. Już poprawiam.
Jutro mam zamiar zrobić trójkąciki,ale ile minut je piec w piekarniku?
jak robisz kruszonkę?
Pisząc jeden por w składnikach masz na myśli białą i zieloną część? I czy całego kroisz w talarki i gotujesz w zupie?
Pyszne ciasto
Wiśniówka dobra
szybkie wykonanie ,takie przepisy lubię!
Ogórki dobre,ale napewno nastepnym razem dam więcej cukru.
Witam,bardzo smakowita babka.Wyszła pulchna i bez zakalca:)Polecam
Bardzo pyszna, leciutka, można zjeść jej baaaardzo dużo. Piekłam ją na blaszce z piekarnika, jedyną modyfikacją było dodanie większej ilości jabłek, reszta bez zmian. Robi się ja bardzo szybko, stwierdzę nawet że nadaje się dla niespodziewanych gości. Bardzo polecam ;o)
Pierożki wychodzą mięciutki i pyszniutkie. Lepi się je bardzo przyjemnie, są szalenie plastyczne, można fantazyjnie je zlepiać i nic się nie rozkleja. Superancki przepis zwłaszcz , że lepienie świątecznych uszek zbliża się wielkimi krokami. Polecam wszystkim
Lolopopa ...cóż brak mi słów , moje lico zrobiło sie lekko czerwonawe , albo to Twoja opinia , prosta od
albo to ...od ciepłej kuchenki . Tworzę sok z winogrona )))
Wyszło trochę więcej niż na zdjęciu, niestety nie liczyłam :-(