Nie zawiodlam sie :), ciasto smaczne, wyroslo, mam zdjecie ktore dodam innym razem. Ja upieklam w tortownicy i przelozylam dwie warstwy kremu, nasaczylam likierem cytrynowym moim wlasnym, mmm.... A teraz lyzke dziegciu, mialam klopoty z wmieszniem tej ilosci maki, zastanawialam sie czy nie powinnam dodac odrobine margaryny, poniewaz ciasto jest lekko gumowate. Czy to jedynie moje subiektywne odczucie? Ogolnie POLECAM, ciasteczko wyrasta, jest go duuuzo, a w formie tortu jeszcze atrakcyjniejsze.
Myślę, że to z Tobą jest coś nie tak ;) 20 dag to 200 g :) Pozdrawiam i udanych wypieków życzę :)
Edyś możesz użyć mrożonych. Podsmaż tak, aby woda dobrze odparowała, na pewno wyjdzie smacznie :)
Nie, u mnie była dobra. Widocznie nie do końca wyszuszyła się pianka w Twoim piekarniku, w przyszłości możesz troszkę wydłużyć czas pieczenia
Robilam to ciasto ostatnio i rewelacja, wszystkim smakowalo. Robilam na szklanke 250ml i wszystko zgodnia z przepisem. Polecam i dziękuję.
Witam!!
czy można użyć do tej tarty śliwek mrożonych? czy wtedy też można je podsmażyć na patelce? trwałoby to chyba dłużej, żeby woda też dobrze odparowała?
Pozdrawiam!
a czy u ciebie też ta pianka taka "gumowata"że nie można jej przekroić?
nie trzyma
albo zemną jest coś nie tak albo te proporcjenie trzymajasię kupy ;) 20 dag mąki to ile to jest pół łyżki na szklanke wody ?
i ja się do nich dzisiaj zabieram - wiem że są świetne :)
Szybkie, proste i smaczne..czego może wymagać więcej zapracowana kobieta, żeby osłodzić życie swojej rodzince??
Powiem tyle, szybko zrobione i jeszcze szybciej pochłonięte.... na stałe ląduje w moich ulubionych przepisach :)
Jestem wielbicielką ogromną dyni. :) Jutro zakupowo i pieczenie więc. Kusi dynia i pomarańczowy dżem, który mogłabym jeść bez końca. :))
Milo mi to słyszeć:). W takim razie w najblizszych dniach zapraszam jeszcze na prawdziwy rarytas - czekoladę "Banoffee"
Owszem, tylko trzeba uważać, by nie był zbyt słodki. Ja ostatnio kupiłam strasznie gęsty i maksymalnie przesłodzony. Czekolada wyszła tak słodka, że aż piekła w język :) Nie nadawała się do picia...:(