Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

halina 58

(2012-11-02 10:53)

Nie zawiodlam sie :), ciasto smaczne, wyroslo, mam zdjecie ktore dodam innym razem. Ja upieklam w tortownicy i przelozylam dwie warstwy kremu, nasaczylam likierem cytrynowym moim wlasnym, mmm.... A teraz lyzke dziegciu, mialam klopoty z wmieszniem tej ilosci maki, zastanawialam sie czy nie powinnam dodac odrobine margaryny, poniewaz ciasto jest lekko gumowate. Czy to jedynie moje subiektywne odczucie? Ogolnie POLECAM, ciasteczko wyrasta, jest go duuuzo, a w formie tortu jeszcze atrakcyjniejsze.

Fot. niki83, Gniazdka
Gniazdka
11.1k
191
12
niki83
niki83

(2012-11-02 10:52)

Myślę, że to z Tobą jest coś nie tak ;) 20 dag to 200 g :) Pozdrawiam i udanych wypieków życzę :)

olusia23

(2012-11-02 10:41)

Edyś możesz użyć mrożonych. Podsmaż tak, aby woda dobrze odparowała, na pewno wyjdzie smacznie :)

Anna Z

(2012-11-02 10:36)

Nie, u mnie była dobra. Widocznie nie do końca wyszuszyła się pianka w Twoim piekarniku, w przyszłości możesz troszkę wydłużyć czas pieczenia

Fot. ekkore, Moja wuzetka
Moja wuzetka
149k
942
116
ekkore
limara

(2012-11-02 10:35)

Robilam to ciasto ostatnio i rewelacja, wszystkim smakowalo. Robilam na szklanke 250ml i wszystko zgodnia z przepisem. Polecam i dziękuję.

Edyś

(2012-11-02 10:31)

Witam!!

czy można użyć do tej tarty śliwek mrożonych? czy wtedy też można je podsmażyć na patelce? trwałoby to chyba dłużej, żeby woda też dobrze odparowała?

Pozdrawiam!

nmonika26

(2012-11-02 10:29)

a czy u ciebie też ta pianka taka "gumowata"że nie można jej przekroić?

Fot. niki83, Gniazdka
Gniazdka
11.1k
191
12
niki83
dziewucha

(2012-11-02 09:56)

nie trzyma

dziewucha

(2012-11-02 09:55)

albo zemną jest coś nie tak albo te proporcjenie trzymajasię kupy ;) 20  dag mąki to ile to jest pół łyżki na szklanke wody ?

dudi_1

(2012-11-02 09:49)

i ja się do nich dzisiaj zabieram - wiem że są świetne :)

DC

(2012-11-02 08:59)

Szybkie, proste i smaczne..czego może wymagać więcej zapracowana kobieta, żeby osłodzić życie swojej rodzince??  Powiem tyle, szybko zrobione i jeszcze szybciej pochłonięte.... na stałe ląduje w moich ulubionych przepisach :)

beciak

(2012-11-01 23:45)

Jestem wielbicielką ogromną dyni. :)  Jutro zakupowo i pieczenie więc. Kusi dynia i pomarańczowy dżem, który mogłabym jeść bez końca. :))

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
pysiaczek27

(2012-11-01 23:05)

a oto moje dzieło :-D

Mloda

(2012-11-01 23:03)

Milo mi to słyszeć:). W takim razie w najblizszych dniach zapraszam jeszcze na prawdziwy rarytas - czekoladę "Banoffee"

Mloda

(2012-11-01 23:00)

Owszem, tylko trzeba uważać, by nie był zbyt słodki. Ja ostatnio kupiłam strasznie gęsty i maksymalnie przesłodzony. Czekolada wyszła tak słodka, że aż piekła w język :) Nie nadawała się do picia...:(

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij