Zuziu , lolko ! miło mi , że ciasto wam przypadło do gustu , tak jak napisałam powyżej ''debilna prostota ''zobowiązuje i musi wyjść sukces z piekarnika .
Standardowa forma czyli...?Średnia,tak mam rozumieć?
Caramella, nie wiem skąd mi się wzioł ten cukier puder, zaraz poprawiam tą pomyłkę. Oczywiście że zwykły cukier w kruszonce dodaje chrupkości. Pozdrawiam
Właśnie próbowaliśmy jeszcze gorący- poprostu pyszny i "debilnie prosty" pozdrawiam![]()
Zdradzę Ci sekret, tylko nie śmiej się ze mnie :) Wycinałam kółeczka małą metalową foremką do ciastek i na bieżąco wyjadałam okrawki :D
ale się czepiacie, przecież to nie o nazwę chodzi a o smak. Na pewno pycha, będę robić.
Ciasto piekłam w blaszce 36x24cm. Polecam sernik - jest bardzo dobry :)
megi65
cieplutko pozdrawiam i dziekuje za wsparcie! Agaber - w takich "awariach" tez miksuje!!!
o przepraszam pomyłka, tawiększa blaszka ma wymiary: 36x24:)
Dzisiaj zrobiłam i tak jak w tytule łatwe i szybkie
. Tyle tylko, że porcje podwoiłam z racji sporej męskiej ilości domowników. ile by nie było i tak wszystkie szybciutko zniknęły i mało. Przepis zadomowi się na dobre, i ja jako użytkownik również.
Tak apetycznie wyglada makusiu Twoj piernik , ze nie wytrzymam i jutro wyprobuje przepis. Czuje ze sie nie zawiode :)
No i stalo sie nadszedl czas na dynie i pojawil sie sernik z nutka dyni, tym razem wersja w kostkach ;) ![]()
Szujka dziekuje za wyprobowanie przepisu i za tworczosc, szkoda tylko,ze zdjecia nie wstawilas - pozdrowionka :)
ciasto pychotka:)