Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mamusia_muminka

(2012-10-30 12:09)

Ja jestem z świętokrzyskiego - u nas jest masa tych grzybów. Mówimy na nie również siniaki:) Są przepyszne i bardziej aromatyczne niż borowiki. W tym roku było ich mnóstwo, nasuszyłam, że hej! Pozdrawiam:)

PaIwona

(2012-10-30 11:55)

Ciasto naprawdę pyszne !!!

PaIwona

(2012-10-30 11:48)

Serniczek naprawdę pyszny, POLECAM !!!

Dagmara89

(2012-10-30 11:32)

Dzisiaj zrobiłam, pachnie fenomenalnie! Zostawiam na dłuższą chwilę, żeby się przegryzło :)

ekkore

(2012-10-30 11:00)

Wkn - jak uzyskałaś okrągły kształt? Zawijałaś całość w papier czy ściereczkę przed pieczeniem?

horonata

(2012-10-30 10:45)

No i ilość potrzebna jest też uzależniona czy więcej jest kobiet czy mężczyzn wśród gości;) Dodam, że jak ci zostanie, to nie ma problemu, bo można zamrozić na później:)

horonata

(2012-10-30 10:43)

Minnie2 przepis jest na dużą, ale nie największą blaszkę do pieczenia. Może nawet gdzies w komentarzach są wymiary. Na 14 osób raczej 2 porcje musisz mieć, bo obstawiam, że goście raz, ze głodni będą a dwa, ze im zasmakuje

Viga32

(2012-10-30 10:21)

Udka przepyszne. Dodałam troszkę oleju do przypraw by sie lepiej trzymały udek. Z pewnością niebawem znów je upiekę. Troszkę bałam się, że będzie czuć majonez, a moja córka go nie lubi, ale nie, wyszły super. Dziękuję za przepis:)

vikunia

(2012-10-30 10:18)

Jak hot dog to wiadomo,że parówka w środku chyba ,że niedouczona jestem i można zrobić hot doga bez parówki. Tytuł przepisu wskazuje ,że można:)

Anna Z

(2012-10-30 09:34)

Jolu, dzięki za Twoją sugestię, myślę, że ktoś na pewno skorzysta z Twojego pomysłu.

PATI :)

(2012-10-30 09:31)

Ja takie robię bardzo często są pyszne

miszelka golonka

(2012-10-30 09:25)

Szczerze mówiąc na zbieraniu grzybów to ja się nie znam. Grzyby dostaję od teścia już sprawdzone. W świętokrzyskim nigdy nie spotkałam się z czarnymi łebkami, ale teraz mieszkam w dolnośląskim i tutaj są one bardzo popularne i naprawdę pyszne :)

gosia64

(2012-10-30 09:08)

Ale to nie jest ocenianie potrawy samej w sobie i smak Twojego dania na pewno jest wspanialy. Kazdy nazywa swoje potrawy jak chce, a fakt pozostaje faktem, ze orginalna carbonara posiada zdecydowanie mnie skladnikow.

Kwiryna

(2012-10-30 07:27)

Och jak się cieszę, że ktoś użył tej nazwy "czarne łebki". Ja z Torunia i też tak nazywam te grzyby.

peggy83

(2012-10-30 07:25)

Pięknie wyrósł! Mhm... pychaśny jest...moje dzieci za nim przepadają :) Zatem - smacznego! :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij