Ja jestem z świętokrzyskiego - u nas jest masa tych grzybów. Mówimy na nie również siniaki:) Są przepyszne i bardziej aromatyczne niż borowiki. W tym roku było ich mnóstwo, nasuszyłam, że hej! Pozdrawiam:)
Ciasto naprawdę pyszne !!!
Serniczek naprawdę pyszny, POLECAM !!!
Dzisiaj zrobiłam, pachnie fenomenalnie! Zostawiam na dłuższą chwilę, żeby się przegryzło :)
Wkn - jak uzyskałaś okrągły kształt? Zawijałaś całość w papier czy ściereczkę przed pieczeniem?
No i ilość potrzebna jest też uzależniona czy więcej jest kobiet czy mężczyzn wśród gości;) Dodam, że jak ci zostanie, to nie ma problemu, bo można zamrozić na później:)
Minnie2 przepis jest na dużą, ale nie największą blaszkę do pieczenia. Może nawet gdzies w komentarzach są wymiary. Na 14 osób raczej 2 porcje musisz mieć, bo obstawiam, że goście raz, ze głodni będą a dwa, ze im zasmakuje
Udka przepyszne. Dodałam troszkę oleju do przypraw by sie lepiej trzymały udek. Z pewnością niebawem znów je upiekę. Troszkę bałam się, że będzie czuć majonez, a moja córka go nie lubi, ale nie, wyszły super. Dziękuję za przepis:)
Jak hot dog to wiadomo,że parówka w środku chyba ,że niedouczona jestem i można zrobić hot doga bez parówki. Tytuł przepisu wskazuje ,że można:)
Jolu, dzięki za Twoją sugestię, myślę, że ktoś na pewno skorzysta z Twojego pomysłu.
Ja takie robię bardzo często są pyszne
Szczerze mówiąc na zbieraniu grzybów to ja się nie znam. Grzyby dostaję od teścia już sprawdzone. W świętokrzyskim nigdy nie spotkałam się z czarnymi łebkami, ale teraz mieszkam w dolnośląskim i tutaj są one bardzo popularne i naprawdę pyszne :)
Ale to nie jest ocenianie potrawy samej w sobie i smak Twojego dania na pewno jest wspanialy. Kazdy nazywa swoje potrawy jak chce, a fakt pozostaje faktem, ze orginalna carbonara posiada zdecydowanie mnie skladnikow.
Och jak się cieszę, że ktoś użył tej nazwy "czarne łebki". Ja z Torunia i też tak nazywam te grzyby.
Pięknie wyrósł! Mhm... pychaśny jest...moje dzieci za nim przepadają :) Zatem - smacznego! :)