Jak to "podawać w rosole"?
właśnie ją zrobiłam.avocado mi nie smakowało-do dzisiaj!pasta wyszła pyyyyyyszna!przepis super
Niby coś co się zna a świetne! Idealnie zrównoważone składniki i dobra prezentacja na talerzu:)
Zapiekane jeszcze nie robilam ,ale robie czesto dwa tosty smaruje nutella i obkladam plasterkami banana ,smakuje naprawde super , teraz sprawdze jak smakuje taki sendwycz .
Dzięki za komentarz Bodziu25, super, że smakowało i że Gorące pieski znalazły kolejnych amatorów :)
Jak zwykle zrobiłaś mi dużą radość swoimm komentarzem blackrose4u :)
Pierożki są super !!!! Bardzo smaczne, efektowne - zrobiłam w sobotę na kolację dla znajomych jako przekąskę - niestety nie zdążyłam zrobić zdjęcia bo zostały "pochłonięte" :) Przepis juz przekazany dalej. Dodam, że farsz z tym serem jest bardzo dobry w smaku- nic nie zmieniałam, robiłam zgodnie z przepisem - dziękuję autorce za smakowite zdjęcie, które mnie przekonało :) gorąco polecam bo wspaniale wyglądają i świetnie smakują :):)
ppa teraz przypomniałam sobie,że jak dodałam żelatynę do tej ilości wody to po odstawieniu jej na chwile zrobiła się galareta , faktycznie dam mniej o jedną łyżeczkę żelatyny albo więcej wody dzięki raz jeszcze :) napiszę czy wyszło bo na 8.11 robi kolejny tort urodzinowy :)
Dziękuję bardzo za pomoc ppa, zrobię tak jak piszesz ![]()
Mam pytanie , piszesz też ,że masz już sprawdzoną żelatynę a czy możesz zdradzić o której mówisz , będę wdzięczna :)
Pozdrawiam
dobra zupka")
Zupka jak marzenie , aromatyczna , rozgrzewjąca . Ode mnie dodałam kawałek pora co pałętał się po lodówce i pod koniec gotowania pikle curry z miodem .. Smak wyborny ! Dziekuje Ewko i pozdrawiam serdecznie :)
tak VIKUNIU,masz rację, pomyliłam się,dziękuję :*
Pyyyszne, zrobiłam bez nadzienia, ale za to z sosem z pieczarek pokrojonych w duże kawałki i do tego surówka marchewka+jabłko bardzo fajnie się zajada ;o) Polecam
masakra z boków babeczki pospadały albo przez wysmarowanie je margaryną albo ciasto było za rzadkie (miałąm takie wrażenie przy lepieniu) co do smaku dam znać jak spróbuje na razie pierwsza partia się piecze:)
To też tak mi się zdawało,ze oczopląsu jeszcze nie mam
A z dwojga złego to masełko jest zdrowsze od kostki to i dobrze,że nie używasz