Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

katie_b

(2012-10-28 15:12)

a mi jest przykro stwierdzi, po tylu przeczytanych pozytywnych komentarzach, że deser poniósł u mnie kompletną klapę....jest totalnie rzadki, może to wina, że łączyłam mascarpone robotem...a może za bardzo nasączone biszkopty choiciaż namaczałam szybciutko z obydwu stron.....kompletnie nie mam pojęcia jeśli ktoś wie w czy faktycznie moje niedopatrzenia zawiniły proszę o radę

diesel1975

(2012-10-28 14:34)

bardzo dobre

kolumbik

(2012-10-28 14:16)

Oczywiście że w przepisie brakuje 2 jajek. Zrobiłem wg tego przepisu tylko dodałem 2 jajka i buły wyszły super.

mw1111

(2012-10-28 14:14)

chodzi o to czy solone :)

mw1111

(2012-10-28 14:12)

Też mam problem, jakie są te pierwsze śledzie w przepisie slone i wymoczone

nikozja

(2012-10-28 14:10)

Ja to musze koniecznie sprbowac

jasna100

(2012-10-28 14:09)

Cudowny przepis przed chwila zrobilam, niebo w gebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam

zojka69

(2012-10-28 13:34)

Piękne bukieciki:)) jakoś w tym roku nie zrobiłam :( gapa ze mnie!!

dronka

(2012-10-28 13:08)

robię dziś znów :)
tym razem z nutellą domowej roboty, którą dostałam od mamy - ze śliwej i kakao :)

agusia040675

(2012-10-28 13:02)

Bardzo dobre ciasto.

edi1990

(2012-10-28 13:02)

Proste, szybkie i pyszne ciasto, a w dodatku fantastycznie się prezentuje 

psiunia

(2012-10-28 13:00)

śledzie marynowane w occie mają być? Pytam bo znam śledzie typu wiejskie ale one są w oleju Proszę o odpowiedż

agusia040675

(2012-10-28 12:59)

Zrobiłam dzisiaj na obiad te hot dogi .Podałam z surówką i sosem czosnkowym i keczupem.

Bardzo smaczne Polecam

aniadabrowska

(2012-10-28 12:58)

Witam ,jeśli mogę coś polecić ,to zamiast obtaczać w jajku ,to lepsze (Ja przynajmniej zawsze tak robię )krokiety obtaczam w cieście ,z którego były naleśniki zrobione i bułce oczywiście .Nigdy ciasto w ten sposób nie pęka przy zajijaniu.Pozdrawiam i życzę smacznych krokietów

agusia040675

(2012-10-28 12:55)

Oto mój tegoroczny bukiet .Zdążyłam  zebrać liście przed pierwszym śniegiem

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij