a mi jest przykro stwierdzi, po tylu przeczytanych pozytywnych komentarzach, że deser poniósł u mnie kompletną klapę....jest totalnie rzadki, może to wina, że łączyłam mascarpone robotem...a może za bardzo nasączone biszkopty choiciaż namaczałam szybciutko z obydwu stron.....kompletnie nie mam pojęcia jeśli ktoś wie w czy faktycznie moje niedopatrzenia zawiniły proszę o radę
bardzo dobre
Oczywiście że w przepisie brakuje 2 jajek. Zrobiłem wg tego przepisu tylko dodałem 2 jajka i buły wyszły super.
chodzi o to czy solone :)
Też mam problem, jakie są te pierwsze śledzie w przepisie slone i wymoczone
Ja to musze koniecznie sprbowac
Cudowny przepis przed chwila zrobilam, niebo w gebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam
Piękne bukieciki:)) jakoś w tym roku nie zrobiłam :( gapa ze mnie!!
robię dziś znów :)
tym razem z nutellą domowej roboty, którą dostałam od mamy - ze śliwej i kakao :)
Proste, szybkie i pyszne ciasto, a w dodatku fantastycznie się prezentuje
śledzie marynowane w occie mają być? Pytam bo znam śledzie typu wiejskie ale one są w oleju Proszę o odpowiedż
Zrobiłam dzisiaj na obiad te hot dogi .Podałam z surówką i sosem czosnkowym i keczupem.
Bardzo smaczne Polecam
Witam ,jeśli mogę coś polecić ,to zamiast obtaczać w jajku ,to lepsze (Ja przynajmniej zawsze tak robię )krokiety obtaczam w cieście ,z którego były naleśniki zrobione i bułce oczywiście .Nigdy ciasto w ten sposób nie pęka przy zajijaniu.Pozdrawiam i życzę smacznych krokietów
Oto mój tegoroczny bukiet .Zdążyłam zebrać liście przed pierwszym śniegiem