Robiłąm ją 2 razy. Pierwsza wyszła mi przepyszna - niebo w gębie:)![]()
Deuga niestety nie chciała się upiec i w jednym miejscu była zakalcowata mimo tego że wszytsko robiłam ściśle wedl przepisu ![]()
Ale może to wina piekarnika...
Zrobiłam je dzisiaj na kolację :) dobre i potrzeba do nich dużo sosu czosnkowego:)
miła odmiana zamiast pizzy :)
przepis godny polecenia:) ![]()
Kurcze, u mnie też długo nie postały w słoikach. Świetny przepis! Idealne proporcje składników zalewy. Właśnie biorę się drugi raz za produkcję. Uwielbiam marynowane pieczareczki, a te są wyśmienite, rzeczywiście w ogóle nie umywają się do tych kupnych. Myślę, że nikt nie poprzestanie na 1 razie marynowania. Moje też nie wyszły żółciutkie, ale wcale mi to nie przeszkadza.
Pychotka!
Coś boskiego!
Jutro piekę znowu. Najgorsze jest to, że ciasto zostawiłam do wystudzenia na blacie w kuchni i połowę zjadł kot :( Jestem wściekła a ten nicpoń zadowolony śpi z pełnym brzuchem...
Cieszę się , że malinówka smakuje !
Obiema łapkami podpisuję się i puszysta i finezja
. Biszkopt stworzyłam kakowy , a jabłka podgotowałam w soku jabłkowym , jabłka wcześnie oficie skropiłam sokiem z cytryny , dlatego kolor naturalny zachowały a na wierzch smietana z truskawkową galaretką . Polecam ... mniam .Dziekuje za przepis i pozdrawiam
I takie jest :)
Właśnie próbuję, jest pyszne, w smaku przypomina miodowy piernik.
Zrobiłam dokładnie według przepisu, miałam problem w wymieszaniem, bo rzeczywiście po wsypaniu mąki ciasto zrobiło się bardzo gęste, ale po dodaniu jabłek po prostu wymieszałam łyżką. Upiekło się bardzo ładnie, bez zakalca.
A ponieważ jest smaczne i szybko się je robi, częściej zagości na naszym stole. ![]()
Debesciara ja podzieliłam kupny płat ciasta na 12 równych części, połowę z tego potraktowałam wałkiem http://allegro.pl/walek-do-kratkowania-ciasta-delicia-tescoma-i2693490149.html
Poduchy wyszły dosyć duze. Na zdjeciu są na talerzu obiadowym.
Rewelacja! Moje trochę mniej okrągłe, ale co tam, w smaku pychota! oczywiście sztuk było więcej niż widać na zdjęciu ;)
Wygląda pysznie!!!
Szybkie i dobre,to jest to co misie lubią najbardziej
Dziękuje za przepis i pozdrawiam
Bitki wykonałam z łopatki,piekłam prawie godzinę dlatego że robiłam dużą porcję i miałam poukładane warstwami pyszności,pozdrawiam
Renataz36 tak to jest z tymi kopytkami, że jedni robią je z mąki pszennej, a druga wersja to kluski śląskie, tylko tyle że krojone są na kształt kopytek. U mnie w domu robi się właśnie takie kopytka, a z mąką pszenną to już dla mnie gnocchi. Ale co kraj to obyczaj:) W każdym bądz razie wszystkie rodzaje kopytek są smaczne:) Aby jednak nie wprowadzać w błąd dopiszę w nazwie "kopytka śląskie";) Pozdrawiam!
Kapusta przepyszna,domownicy zajadaja ze smakiem.Zabieram się za do następnej porcji.