Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

joana30

(2012-10-26 21:32)

Niestety lodów nie miałam

renataz36

(2012-10-26 21:01)

Monia7301 dziękuję za komentarz i bardzo mniamniuśne zdjęcie, aż mi narobiłaś smaka na smalczyk. Muszę go niedługo zrobić bo ślinka pociekła. Masz rację nie ma nic lepszego jesienią i zimą niż smalczyk z pycha chlebem i ogórkiem

Ula Z

(2012-10-26 20:58)

Do tego gałka lodów i będzie niebo w gębie... mniam mniam :)

janani

(2012-10-26 20:50)

Robię te jabłka juz czwarty raz w tym roku i muszę przyznać, że są rewelacyjne. Chociaż ostatnie dwie porcje odparowałam tylko raz. Gratuluję przepisu

ulak

(2012-10-26 20:31)

Super! pozdrawiam

ulak

(2012-10-26 20:17)

Świetny artykuł, praktyczne wiadomości, dziękuję.

Ziomalon

(2012-10-26 19:59)

Pasta rewelacyjna. Następnym razem zamiast majonezu spróbuję 2 łyżek śmietany i dodam szczypiorek. Powinno smakować jeszcze lepiej. O ile to możliwe oczywiście

Caramella

(2012-10-26 19:57)

Zrobiłam dziś zeberkę z Twojego przepisu, ale dzieliłam na 2 porcje, bez dodatków o których piszesz. Jest pyszna ! i wygląda super :))) 

sarenka2

(2012-10-26 19:46)

Własnie "wcinam" tę tartę na kolacje, a do tego mały kufelek piwka... Zostawie kawałek na jutro, zobaczymy jak smakuje na zimno. Polecam, bo potrawa jest tania a pyszna:)

joana30

(2012-10-26 19:30)

U Ciebie też smakowicie wygladają

Wkn

(2012-10-26 19:23)

Ja akurat za gotowymi masami nie przepadam - preferuję gotowanie słodzonego mleka w puszce. Jeśli puszka będzie zanurzona we wrzątku i będziemy ją gotować przez 3, a nawet 4 godziny i pozostawimy spokojnie do ostudzenia przed otwarciem, nie powinno być problemów z gęstością (a raczej jej brakiem:))

milunia

(2012-10-26 19:17)

Nianiu09, skoro podajesz dziecku parówki w których jest MOM czyli mięso odziellone mechanicznie tzn.zmielone kurze kupry,odpadki jelit,skór,łapek i innych części które mięsem  wogóle nie są,(oczywiście z dodatkiem chemii ) to nie dziw się ,że dziecko jest niejadkiem.Myślę ,że taki problem należy rozwiązać z lekarzem i uwierz mi ,parówki Ci odradzi.Zwróć uwagę na to ,że na pewno konkretnego jedzenia nie chce ale ile w ciągu dnia zje ciasteczek,chrupek i serków?.......niepotrzebnie.

Fot. hancia, Chałka
Chałka
30k
474
37
hancia
pulpet130

(2012-10-26 19:12)

Własnie ją zrobiłam wyszła super gorąco polecam :)

megi65

(2012-10-26 18:39)

Tiaaa ! To ja poszłam w podobną strone ja ty lidziu .. vódeczka i spirytusik , a następna wersja vódeczka i rum i .... nie wiem , która wersja bardziej mi pasuje .. obie smaczniutkie .. :))

hira

(2012-10-26 17:58)

otworzyłam po 2 miesiącach, przegryzło się idealnie, do herbatki cudowny dodatek, nie próbowałam jeszcze wiśni w deserku ale na pewno będą pyszne;-D

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij