Niestety lodów nie miałam
Monia7301 dziękuję za komentarz i bardzo mniamniuśne zdjęcie, aż mi narobiłaś smaka na smalczyk. Muszę go niedługo zrobić bo ślinka pociekła. Masz rację nie ma nic lepszego jesienią i zimą niż smalczyk z pycha chlebem i ogórkiem
Do tego gałka lodów i będzie niebo w gębie... mniam mniam :)
Robię te jabłka juz czwarty raz w tym roku i muszę przyznać, że są rewelacyjne
. Chociaż ostatnie dwie porcje odparowałam tylko raz. Gratuluję przepisu
Super! pozdrawiam
Świetny artykuł, praktyczne wiadomości, dziękuję.
Pasta rewelacyjna. Następnym razem zamiast majonezu spróbuję 2 łyżek śmietany i dodam szczypiorek. Powinno smakować jeszcze lepiej. O ile to możliwe oczywiście
Zrobiłam dziś zeberkę z Twojego przepisu, ale dzieliłam na 2 porcje, bez dodatków o których piszesz. Jest pyszna ! i wygląda super :)))
Własnie "wcinam" tę tartę na kolacje, a do tego mały kufelek piwka... Zostawie kawałek na jutro, zobaczymy jak smakuje na zimno. Polecam, bo potrawa jest tania a pyszna:)
U Ciebie też smakowicie wygladają
Ja akurat za gotowymi masami nie przepadam - preferuję gotowanie słodzonego mleka w puszce. Jeśli puszka będzie zanurzona we wrzątku i będziemy ją gotować przez 3, a nawet 4 godziny i pozostawimy spokojnie do ostudzenia przed otwarciem, nie powinno być problemów z gęstością (a raczej jej brakiem:))
Nianiu09, skoro podajesz dziecku parówki w których jest MOM czyli mięso odziellone mechanicznie tzn.zmielone kurze kupry,odpadki jelit,skór,łapek i innych części które mięsem wogóle nie są,(oczywiście z dodatkiem chemii ) to nie dziw się ,że dziecko jest niejadkiem.Myślę ,że taki problem należy rozwiązać z lekarzem i uwierz mi ,parówki Ci odradzi.Zwróć uwagę na to ,że na pewno konkretnego jedzenia nie chce ale ile w ciągu dnia zje ciasteczek,chrupek i serków?.......niepotrzebnie.
Tiaaa ! To ja poszłam w podobną strone ja ty lidziu .. vódeczka i spirytusik , a następna wersja vódeczka i rum i .... nie wiem , która wersja bardziej mi pasuje .. obie smaczniutkie .. :))
otworzyłam po 2 miesiącach, przegryzło się idealnie, do herbatki cudowny dodatek, nie próbowałam jeszcze wiśni w deserku ale na pewno będą pyszne;-D