Super przepis :). Zrobiłem i sprawdzone wręcz mogę wykrzyczeć pizza mamma mia, wyborna :P
Też wydaje mi się, że 2/3 łyżeczki proszku do pieczenia.!
Ewo pyszna ta Twoja zupka!! Zamiast papryki zielonej dałam czerwoną, taką miałam, dodałam też marchewkę. Obawiałam się, czy nie będzie zbyt słodka, ale pomidory zrobiły swoje, jest winna. Doprawiłam curry i pieprzem. Rewelacja polecam!!
mój dyżurny przepis na racuchy, innych już nie robie :)
zapewne 2/3 łyżeczki
Tym razem z rodzimego winogrona bardzo słodkiego i dojrzałego . Użyłam 3kg owocu i tylko 500g cukru . Wybitnie smaczne , uff jestem przygotwona na zimowe długie wieczory i mrozy ..:)
Sarenko dziękuje za miłe słowa , w każdej kulinarnej rozterce możesz to mnie zapukać .![]()
czy słone krakersy na pewno pasują? a nie lepsze będą herbatniki? jakoś mi się to gryzie..
ILE tego proszku do pieczenia????????
Ależ apetycznie wygląda !!! Wkrótce wypróbuję :)
nie próbowałam z kurczakiem, ale faktycznie sprawdzę smak. Cieszę się, że smakowało.
Rzeczywiście smaczna suróweczka , choć z kapustą kiszoną jakoś mi się wcale nie kojarzy.
Powiem szczerze podchodziłam bardzo sceptycznia , '' ciasto bez jajek '' ale co tam dzisiaj '' dojrzałam i zrobiłam'' co prawda z połowy porcji ale są bardzo delikatne i leciutkie . O ile zachowją się do jutra sprawdze ja sie mają ..
. Pozdrawiam pięknie . ))
Właśnie sie nim zajadam :) dałam duzo ziół prowansalskich wyszło bardzo dobre :)