jak długo (mniej więcej ) terza go piec?
ja przekręcam placka taką większą łopatką i jest ok
Polecam z barszczykiem czerwonym:)
Właśnie zrobiłam i są pyszne dobry pomysł na obiad pozdrawiam
Rogaliki wyśmienite i tak jak w tytule najłatwiejsze i najpyszniejsze na świecie!!! Będę wracać do nich nie raz.Dziękuję za przepis!!!
Nie, nie smażymy placków ponownie na tej stronie po położeniu dodatków. Same dodatki kładziemy na placku, gdy dosmaża się druga strona, by ser zdążył się lekko rozpuścić. Pozdrawiam i życzę smacznego;)
krysia50 czekoladę zestawiam z garnka i po chwili wlewam śmietanę. Czekolada rozpuszcza się bardzo szybko i po rozpuszczeniu jest lekko letnia - no chyba, że ktoś za bardzo podgrzeje (lepiej nie) to wtedy troszkę poczekać aż będzie letnia.
Naprawdę fajna zupka, dosyć gęsta i sycąca dzięki dodatkowi cebulki i kiełbaski. Sama nie miałam akurat w domu boczku, więc zastąpiłam go kiełbasą. Pewnie miało to jakiś wpływ na smak, ale i tak zupa godna polecenia. Dziękuję za przepis : )
Może podpowiem. Robię podobnie.
Cukinii młodej nie obieramy a pestek to tam jak na lekarstwo i miękkie więc nie wydłubujemy.
Im mniejsza cukinia tym lepsza. Ja część cukinii, bialej cebuli cukrowe i papryki kroję na cząstki i griluję na patelnii. Potem mam w sosie chrupiące kawaleczki.
alana, ja miałam cukinię bez pestek więc starłam ją w całości. Jak masz duże pestki to je wytnij.
ciasto naprawdę przepyszne
Zrobię moim dzieciom, choć nie są niejadkami, takie wymyślne dania są całkiem fajną sprawą dla nawet super jedzących,bo wtedy u dziecka włącza się wyobraźnia,jak dostanie takie "włosy makaronowe" czy kanapkę w kształcie ludzika. To też nie podaję im codziennie takich wymysłów, ale cieszą się na takie cudaki, wymyślają wtedy swoje dania i nazwy do nich. Parówki kupuję te najlepsze,albo użyję jakąś dobrą kiełbaskę. Oczywiście sosik pomidorowy musi być.
Oj pyszności:)
No to jutro próba ze śliwkami :D tylko takie pytanie techniczne jeszcze, do zaczynu ta mąka pełnoziarnista to obojętnie czy pszenna czy żytnia? Bo ja dałam żytnią razową. Jak myślisz ile tych śliwek dać? 80g jak orzechów?