Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

emeska1974

(2012-10-24 19:10)

Nie jadłam gulaszu z takich składników - zdziwiłam się ale nie wydaję opinii bo może być dobry!!!  Wszystkie składniki lubię - jednak mam pewne wątpliwości aby spróbować bo ze schabu to raczej suche mięsko będzie

dagusia_29

(2012-10-24 19:09)

Beziki jak najbardziej na czasie :) śliczne mają buźki.

dagusia_29

(2012-10-24 19:07)

Już od dawna mam w  planie zrobić te ciasteczka ale mam pytanie czym zmielić płatki i kokos???

emeska1974

(2012-10-24 19:02)

Mama - Różyczki- Wasze są z sosem więc jest różnica - mała ale jest :):)

sylwia82

(2012-10-24 18:43)

bardzo smaczna :-)

Fot. Wkn, Pyzy z nadzieniem
Pyzy z nadzieniem
195k
1.3k
107
Wkn
ZANTA

(2012-10-24 18:36)

 Pyszne zrobiłam z nadzieniem z wieprzowiny.Będe wracac do nich ale teraz nadzienie będzie inne 

 

mariateresa

(2012-10-24 18:30)

Patelnie przykryc szklana pokrywka o nieco wiekszej srednicy,  lewa reka chwycic uchwyt patelni -  prawa reka galke pokrywki -  i blyskawicznym ruchem  odwrocic patelnie,  i masz placek na pokrywce.  Teraz delikatnie  zsuwaj odwrocony placek z pokrywki na patelnie.  Byc moze Monika zna inny sposob ?      Fajny przepis -  pozdrawiam !!!

bogdzia

(2012-10-24 17:51)

No i widzę Megi, że pomysł na obiad się znalazł, bardzo apetyczna wersja Jasiowego bogracza.

sfinx29

(2012-10-24 17:27)

Ciasto pyszne i bardzo łatwe do przygotowania.Ja wyłożyłam tortownicę biszkoptami,wyszło pyszne:)super przepis!!

Nutka1

(2012-10-24 17:17)

Mi się podoba ten przepis  wygląda  apetycznie,  ląduje przepis w ulubionych i zrobie  w najblizszym czasie dziekuje slicznie za przepis Uwielbiam  zapiekanki i mam nadzieje ze  nam  posmakuje Pozdrawiam 

matani

(2012-10-24 16:56)

Jeszcze jedno: oliwy dałam tylko 3 łyżki (w połączeniu z przyprawami powstała mi pasta), ale to całkowicie wystarcza, bo tłuszcz wycieknie jeszcze z kurczaka.

ulak

(2012-10-24 16:55)

Piękne i pyszne!

matani

(2012-10-24 16:55)

Nie wiem gdzie tkwi sekret, ale kurczak przyrządzony w ten sposób jest rzeczywiście bardzo soczysty i dobrze przepieczony, piekłam ok 1 h 10 min. Nawet piersi nie są suche. Ja odkroiłam tylko szyjkę, a resztę podzieliłam na 6 części. Super kompozycja przypraw, tylko przyprawy do drobiu dałam 1 łyżeczkę, bo bałam się, że będzie za słone. Z tą 1 łyżeczką było w sam raz. Polecam tego kurczaka.

Fot. nadia, Ptyś
Ptyś
70.5k
1.2k
131
nadia
heiworth

(2012-10-24 16:50)

Robiłam w zeszłą niedzielę i zapomniałam skomentować ....Ciasto bardzo dobre i szybkie ....wszystkim bardzo smakowało ,jak dla mnie jednak trochę za słodkie ,( ja nie lubię słodyczy )...ale na pewno będę je powtarzać ...bo domownicy byli zachwyceni !....

magdadaj

(2012-10-24 16:48)

Rewelacja robiłam je już kilka razy. Za każdym razem super. Były różne wersje: z orzechami,kokosem,czekoladą, owocami. A dziś część mąki zastąpiłam otrębami i część jest z wiorkami kokosowymi i kakao a druga część z owocami mrożonymi.Właśnie się upiekły. Wyglądają i pachną obłędnie. Ciekawe jak smakują? Jak rodzinka oceni to wrzucam przepis na swojego bloga  www.doostatniegookruszka.blox.pl  :) Dziękuje za przepis.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij