Nie jadłam gulaszu z takich składników - zdziwiłam się ale nie wydaję opinii bo może być dobry!!! Wszystkie składniki lubię - jednak mam pewne wątpliwości aby spróbować bo ze schabu to raczej suche mięsko będzie
Beziki jak najbardziej na czasie :) śliczne mają buźki.
Już od dawna mam w planie zrobić te ciasteczka ale mam pytanie czym zmielić płatki i kokos???
Mama - Różyczki- Wasze są z sosem więc jest różnica - mała ale jest :):)
Pyszne zrobiłam z nadzieniem z wieprzowiny.Będe wracac do nich ale teraz nadzienie będzie inne
Patelnie przykryc szklana pokrywka o nieco wiekszej srednicy, lewa reka chwycic uchwyt patelni - prawa reka galke pokrywki - i blyskawicznym ruchem odwrocic patelnie, i masz placek na pokrywce. Teraz delikatnie zsuwaj odwrocony placek z pokrywki na patelnie. Byc moze Monika zna inny sposob ? Fajny przepis - pozdrawiam !!!
No i widzę Megi, że pomysł na obiad się znalazł
, bardzo apetyczna wersja Jasiowego bogracza.
Ciasto pyszne i bardzo łatwe do przygotowania.Ja wyłożyłam tortownicę biszkoptami,wyszło pyszne:)super przepis!!
Mi się podoba ten przepis wygląda apetycznie, ląduje przepis w ulubionych i zrobie w najblizszym czasie dziekuje slicznie za przepis Uwielbiam zapiekanki i mam nadzieje ze nam posmakuje Pozdrawiam
Jeszcze jedno: oliwy dałam tylko 3 łyżki (w połączeniu z przyprawami powstała mi pasta), ale to całkowicie wystarcza, bo tłuszcz wycieknie jeszcze z kurczaka.
Piękne i pyszne!
Nie wiem gdzie tkwi sekret, ale kurczak przyrządzony w ten sposób jest rzeczywiście bardzo soczysty i dobrze przepieczony, piekłam ok 1 h 10 min. Nawet piersi nie są suche. Ja odkroiłam tylko szyjkę, a resztę podzieliłam na 6 części. Super kompozycja przypraw, tylko przyprawy do drobiu dałam 1 łyżeczkę, bo bałam się, że będzie za słone. Z tą 1 łyżeczką było w sam raz. Polecam tego kurczaka.
Robiłam w zeszłą niedzielę i zapomniałam skomentować ....Ciasto bardzo dobre i szybkie ....wszystkim bardzo smakowało ,jak dla mnie jednak trochę za słodkie ,( ja nie lubię słodyczy )...ale na pewno będę je powtarzać ...bo domownicy byli zachwyceni !....
Rewelacja robiłam je już kilka razy. Za każdym razem super. Były różne wersje: z orzechami,kokosem,czekoladą, owocami. A dziś część mąki zastąpiłam otrębami i część jest z wiorkami kokosowymi i kakao a druga część z owocami mrożonymi.Właśnie się upiekły. Wyglądają i pachną obłędnie. Ciekawe jak smakują? Jak rodzinka oceni to wrzucam przepis na swojego bloga www.doostatniegookruszka.blox.pl :) Dziękuje za przepis.