Jak miło domia że skorzystałaś z przepisu:) Cieszę się że smakowało, i że mężuś pomógł;))
Ale rewelacyjna zakąska na talerzu...!! Następnym razem wzbogacę o kolorowy środek. Dziękuję za pomysł i pozdrawiam!!
Zrobione, zjedzone i blaszka pusta. Wzbogaciłam o warstwę galaretki z truskawkami. Miałam dużą blaszkę i musiałam podnieść na wysokości. Super!!
Makusiu, wspaniały przepis!!! Zrobiłam marchewki duuużo. Chyba miałam 1,5 kg. Męża udało mi się usiedlić przy nożu... Najgorszą robotę odstawił. Reszta należała do mnie. Pyszniutka wyszła. Dziękuję za przepis i pozdrawiam
Ewa52 widocznie nie umiesz robic skoro Ci sie nie udało .. ciasto rewelka
Wygladają super!
Niebo w gębie ! Pyszne te żeberka będę robiła często sosik boski moje dziecko jak nigdy wszystko zjadło z talerza :)
dziękuję bardzo miłe za miłe słowa, mąż lubi faktycznie to co robie:) i te pieski mu zrobie i to w tym tygodniu jeszcze :) Dzięki Tobie będzie mnei chyba bardziej kochał :) hihihihi pokazałam mu co zrobie to usmiechnął się .Zobaczymy czy mu bedą smakowały pozdrawiam serdecznie
Bardzo się cieszę, że eksperymentujecie z dodatkami:)
na jaką grubość mam rozwałkować ciasto żeby nie było za grube ani za cienkie jak wysokie rośnie
Bardzo pyszny pasztet. Właśnie się studzi . Niespodziewalam się że będzie taki dobry.
A można użyć mrożonych jagód?
sałatka jest super ! robiłam ją już kilka razy i wszystkim bardzo smakuje. polecam
pyszne!!! :)
W tym roku nasza winorośl tak obrodziłą, że soków narobiłam około 30 buteleczek po bobofrutach itp.Jest pyszny, ja dodaję go sobie do herbaty, a mąż z córeczką piją rozrobiony z wodą. Przepyszny a jaki zdrowy :)