Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

makusia

(2012-10-23 22:08)

Jak miło domia że skorzystałaś z przepisu:) Cieszę się że smakowało, i że mężuś pomógł;)) 

domia

(2012-10-23 22:03)

Ale rewelacyjna zakąska na talerzu...!! Następnym razem wzbogacę o kolorowy środek. Dziękuję za pomysł i pozdrawiam!!

Fot. nadia, Ptyś
Ptyś
70.5k
1.2k
131
nadia
domia

(2012-10-23 21:50)

Zrobione, zjedzone i blaszka pusta. Wzbogaciłam o warstwę galaretki z truskawkami. Miałam dużą blaszkę i musiałam podnieść na wysokości. Super!!

domia

(2012-10-23 21:44)

Makusiu, wspaniały przepis!!!  Zrobiłam marchewki duuużo. Chyba miałam 1,5 kg. Męża udało mi się usiedlić przy nożu... Najgorszą robotę odstawił. Reszta należała do mnie. Pyszniutka wyszła. Dziękuję za przepis i pozdrawiam

Nutka1

(2012-10-23 21:37)

Ewa52  widocznie  nie  umiesz  robic  skoro Ci sie nie udało ..  ciasto  rewelka 

Barb82

(2012-10-23 21:36)

Wygladają super! 

punkrock

(2012-10-23 21:36)

Niebo w gębie ! Pyszne te żeberka będę robiła często sosik boski moje dziecko jak nigdy wszystko zjadło z talerza :) 

Nutka1

(2012-10-23 21:13)

dziękuję bardzo miłe   za miłe słowa,   mąż lubi  faktycznie  to co  robie:)  i te pieski  mu  zrobie  i to w tym tygodniu  jeszcze :)  Dzięki Tobie  będzie mnei   chyba  bardziej  kochał :) hihihihi pokazałam mu co  zrobie  to  usmiechnął się .Zobaczymy czy mu  bedą smakowały  pozdrawiam serdecznie 

vena1980

(2012-10-23 21:13)

Bardzo się cieszę, że eksperymentujecie z dodatkami:)

marzena89gb

(2012-10-23 20:58)

na jaką grubość mam rozwałkować ciasto żeby nie było za grube ani za cienkie jak wysokie rośnie

Agnelina

(2012-10-23 20:26)

Bardzo pyszny pasztet. Właśnie się studzi . Niespodziewalam się że będzie taki dobry.

Anna Z

(2012-10-23 20:16)

A można użyć mrożonych jagód?

Aneta207

(2012-10-23 20:08)

sałatka jest super ! robiłam ją już kilka razy i wszystkim bardzo smakuje. polecam

Fot. ilka76, Kulki z Marsa
Kulki z Marsa
15.4k
178
20
ilka76
ange1986

(2012-10-23 19:45)

pyszne!!! :)

anikap

(2012-10-23 19:37)

W tym roku nasza winorośl tak obrodziłą, że soków narobiłam około 30 buteleczek po bobofrutach itp.Jest pyszny, ja dodaję go sobie do herbaty, a mąż z córeczką piją rozrobiony z wodą. Przepyszny a jaki zdrowy :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij