Jeszcze pachnie w pięknie w całym domu . Są pysznie mieciutkie i puszyste , zobaczymy jak zachowają się jutro .. Ciasto pięknie plastyczne . Dziekuje za przepis .. ))
niestey ale moje tez nie wyszły, zrobilam wszystko wedle przepisu i mi rowniez nie wyrosly. Malo tego, wlożyłam dwie blaszki, i ta na dole się po prostu spaliła podczas gdy ta na gorze była jeszcze bledziutka. a piekarnik włączyłam tak jak kazałas, termoobieg z opcją na dole.
koniecznie uszę wypróbować tą przekąskę! chociaż nie przepadam za oliwkami to wypróbuje wszystko zgodnie z przepisem :)
Bardzo fajny przepis, a kurczak z tymi jabłuszkami pychotaaaa!
Bardzo ciekawy smak tej surówki, domownicy zajadali aż miło było patrzeć. Miało być na dwa dni została tylko mała salaterka :)
Polecam te ciasteczka.
Zrobiłam tę nalewkę i już jej prawie nie ma. Bardzo smaczna. Dałam trochę mniej spirytusu, bo lubię słabsze nalewki. Polecam serdecznie.
Fajny pomysł na nudnego rogalika pozbawionego nadzienia:)
Smaczna sałatka. Ja również dodałam koperek i wyszła wysmienita. Pozdrawiam:)
Bez problemu można zrobić je wcześnij,a potem odgrzać:))
zrobilam te babeczki na urodzinki moje coreczki zdjecia niestety nie mam ale jak dla mnie sa boskie i moich bliskich tez powalily zmienilam tylko dwie rzeczy zamiast 2 lyzek kakao dalam jedna i dodalam pol tabliczki czekolady a tak pozostalko bez zmian jak robisz ze twoje babeczki maja tak rowne brzegi ??i sa u gory grube na jaka grubosc walkujesz ciasto??
Nutka1 jestem wdzięczna za uznanie! Mąż musi Ciebie na rękach nosić za smakołyki, jakie mu przyrządzasz. Mam nadzieję, że pieski także mu posmakują. A koledzy? Cóż, niech im uszy staną z wrażenia, że mąż ma taką kochaną żonkę ;-)
Tylko jeden wyraz ciśnie się na ustach po zjedzeniu - PRZEPYSZNE
Ponownie upiekłam tę roladę, nie dodawałam bakalii, a do jabłek dodałam suchego kisielu, ponieważ nie odciskałam soku. Bardzo dobra wyszła. Pozdrawiam