Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

megi65

(2012-10-23 19:26)

Jeszcze pachnie w pięknie w całym domu . Są pysznie mieciutkie i puszyste , zobaczymy jak zachowają się jutro .. Ciasto pięknie plastyczne . Dziekuje za przepis .. ))

donia-jimmy

(2012-10-23 19:10)

niestey ale moje tez nie wyszły, zrobilam wszystko wedle przepisu i mi rowniez nie wyrosly. Malo tego, wlożyłam dwie blaszki, i ta na dole się po prostu spaliła podczas gdy ta na gorze była jeszcze bledziutka. a piekarnik włączyłam tak jak kazałas, termoobieg z opcją na dole.

MIENTA

(2012-10-23 18:51)

koniecznie uszę wypróbować tą przekąskę! chociaż nie przepadam za oliwkami to wypróbuje wszystko zgodnie z przepisem :)

eve120

(2012-10-23 18:32)

Bardzo fajny przepis, a kurczak z tymi jabłuszkami pychotaaaa!

pszczolka

(2012-10-23 18:19)

Bardzo ciekawy smak tej surówki, domownicy zajadali aż miło było patrzeć. Miało być na dwa dni została tylko mała salaterka :)

milunia

(2012-10-23 18:00)

Bardzo dobre!!!!!

Iwonka9876

(2012-10-23 17:26)

Zrobiłam tę nalewkę i już jej prawie nie ma. Bardzo smaczna. Dałam trochę mniej spirytusu, bo lubię słabsze nalewki. Polecam serdecznie.

rodzyneczka

(2012-10-23 16:49)

Fajny pomysł na nudnego rogalika pozbawionego nadzienia:)

KRZYSIA_A

(2012-10-23 16:31)

Smaczna sałatka. Ja również dodałam koperek i wyszła wysmienita. Pozdrawiam:)

monika0204

(2012-10-23 16:24)

Bez problemu można zrobić je wcześnij,a potem odgrzać:))

wiolek00

(2012-10-23 15:56)

zrobilam te babeczki na urodzinki moje coreczki zdjecia niestety nie mam ale jak dla mnie sa boskie i moich bliskich tez powalily zmienilam tylko dwie rzeczy zamiast 2 lyzek kakao dalam jedna i dodalam pol tabliczki czekolady a tak pozostalko bez zmian jak robisz ze twoje babeczki maja tak rowne brzegi ??i sa u gory grube na jaka grubosc walkujesz ciasto??

je7mima

(2012-10-23 15:41)

Nutka1 jestem wdzięczna za uznanie! Mąż musi Ciebie na rękach nosić za smakołyki, jakie mu przyrządzasz. Mam nadzieję, że pieski także mu posmakują. A koledzy? Cóż, niech im uszy staną z wrażenia, że mąż ma taką kochaną żonkę ;-)

tutsie

(2012-10-23 15:34)

Tylko jeden wyraz ciśnie się na ustach po zjedzeniu - PRZEPYSZNE

bogdzia

(2012-10-23 15:31)

Ponownie upiekłam tę roladę, nie dodawałam bakalii, a do jabłek dodałam suchego kisielu, ponieważ nie odciskałam soku. Bardzo dobra wyszła. Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij