Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Sylka317

(2012-10-22 22:56)

Danie to było hitem u mnie na imprezce.Zgodnie z sugestią podałam w wydrążonych i zapieczonych bułkach(grachamki).Polecam!!!

Xavierka

(2012-10-22 22:54)

Ja również zaminiłam kakao na czekoladę gorzką i wyszedł mi ciężki, zbity i zakalcowaty pierniko - murzynek. Dziękuję za przepis, ale już raczej do niego nie wrócę.

Sylka317

(2012-10-22 22:49)

Ja dodałam na dno naczynia pod kurczaczka podgotowane ziemniaczki, opruszone przyprawami do ziemniaków i za jednym zamachem wyszedł pyszny obiadek.Polecam!!!!!!!!!!!

olusia23

(2012-10-22 22:22)

wiernikosia w zależności jaką konsystencję zupy kremu preferujesz tyle dajesz wody. Ja wolę gęstą więc wlewam tyle, aby różyczki były tylko nieznacznie przykryte wodą. Ilość wody zależy też od wielkości kalafiora. 

makusia - jest i drzewko i migdałowe listki oraz jesienne runo - już nie całkiem zielone :) 

makusia

(2012-10-22 22:15)

Cudne drzewko kalafiorkowe:)) 

wiernikosia

(2012-10-22 22:13)

Ile wody powinno się dodać na te proporcje?

los100

(2012-10-22 21:48)

nie mam sokownika:( czym mogę go zastąpić?

rozia

(2012-10-22 21:37)

zrobiłam go na urodziny synka.goście wcinali tylko się kurzyło:)dzięki za przepis

Luelle

(2012-10-22 21:18)

mi się jajecznica jeszcze nie zdazyła :P jak tylko się dobrze zmiskuje żółtka z mlekiem, tak jak jest w przepisie to nie powinno to grozić ;)

makusia

(2012-10-22 21:14)

Koniecznie, a jak się uda kupić wiejską kurę, to dopiero smakowitości:)

Mama - Różyczki

(2012-10-22 21:11)

Oj tak! liście lubczyku i łodygi selera, to musi być w rosole, wtedy jest najlepszy:)

makusia

(2012-10-22 21:01)

Dzięki emesko, my ją uwielbiamy, troszkę roboty ale warto:)

makusia

(2012-10-22 21:00)

PATI, wypróbuj, jest pyszna, możesz użyć dowolnych przypraw które lubicie:)

makusia

(2012-10-22 20:58)

Dla mnie od pewnego czasu też:)

Jagoda Fioletowa

(2012-10-22 20:32)

Nie zdecydowałam się dodać takiej zważonej masy... Zrobiłam ponownie według przepisu, ale bez octu i niestety ciasto nie wyrosło. Kiedy robiłam Twoje jagodzianki pierwszy raz wszystko się udało. Nie wiem, co tym razem poszło nie tak. Wprawdzie użyłam drożdży innej firmy, ale nie wiem, czy to miało jakieś znaczenie, były świeże. No nic, może po prostu miałam pecha. Za jakiś czas znowu spróbuję i zobaczymy 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij