Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

annapulak

(2012-10-22 16:54)

Daleko mi do kucharza ale tą szyneczkę muszę robić raz w tygodniu-rodzina się tego domaga. Nie muszę już chyba nic więcej pisać.REWELACJA. Gratuluję przepisu

Masterka

(2012-10-22 16:27)

Super te przepisy, bardzo lubię drinki zwłaszcza orzeźwiające. Mój no.1 to żubrówka bizon grass, ogórek, limonka, sok jabłkowy i odrobina sprite! polecam

fizjoterapeutka

(2012-10-22 16:16)

zrobiłam i muszę przyznać, że niemal nie załapałam się na degustację....tak szybko znikały z talerzyka! PYCHA!!!!:)

zibi64

(2012-10-22 16:14)

robiłem to wczoraj bardzo dobre pychotka

magda1

(2012-10-22 16:08)

Ciasto nawet dobre - ale bez rewelacji. Następnym razem bym dodała do niego trochę soli.   

Konradek

(2012-10-22 16:05)

Mozna tez zrobic z kurczakiem z rosolu. Wlasnie dodalem zdjecia z taka wersja.

betap

(2012-10-22 15:59)

Robione u nas w domu od pokoleń, ale nigdy takiego efektu nie było.ale czy to wpłynęło na jakość ciasta już po upieczeniu?

Luelle

(2012-10-22 15:50)

na oko o średnicy 4 cm ;)

Fot. hancia, falafel
falafel
10.3k
67
6
hancia
Nikka82

(2012-10-22 15:47)

W sposobie przygotowania jest mowa o mące...w składnikach nie...to jak jest z tą mąką? dawać czy nie dawać? czy dawać jeśli widoczna jest taka potrzeba?

ewa_ogr

(2012-10-22 15:16)

zwracam honor zapomniałam o jajku :)

ewa_ogr

(2012-10-22 15:14)

mnie ciasto z tej ilośći składników jest sypkie jakim cudem mam je zagieść żeby trzymało sie kupy i było miękie? jak na mój babski  łeb coś tu mi nie pasuje a nie jestem laikiem w pieczeniu

Jagoda Fioletowa

(2012-10-22 14:59)

Witam. :) Jakiś czas temu robiłam jagodzianki z Twojego przepisu i wyszły rewelacyjnie. Pochwaliłam się nawet swoim rezultatem w komentarzach. Ostatnio chciałam zrobić je ponownie, ale po dodaniu octu do mieszanki mleka, masła i drożdży, masa ścięła się/zważyła. Zaznaczam, że wszystkie składniki były świeże. Co mogło pujść nie tak?

wiolek00

(2012-10-22 14:34)

prosze podaj mi przepis na teki krem do zdobienia muffinek 

wiolek00

(2012-10-22 14:31)

mam pytanie jakiej wielkosci masz foremki do tych babeczek??

blackrose4u

(2012-10-22 13:35)

Pycha! Bardzo ciekawy smak. Tylko nie wiedziałam jak dużą ilością wody zalać tą kawe i troszkę wyszła słaba w połączeniu z ta ilością mleka. Na pewno nie raz zaserwuje sobie taką kawkę :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij