Daleko mi do kucharza ale tą szyneczkę muszę robić raz w tygodniu-rodzina się tego domaga. Nie muszę już chyba nic więcej pisać.REWELACJA. Gratuluję przepisu
Super te przepisy, bardzo lubię drinki zwłaszcza orzeźwiające. Mój no.1 to żubrówka bizon grass, ogórek, limonka, sok jabłkowy i odrobina sprite! polecam
zrobiłam i muszę przyznać, że niemal nie załapałam się na degustację....tak szybko znikały z talerzyka! PYCHA!!!!:)
robiłem to wczoraj bardzo dobre pychotka
Ciasto nawet dobre - ale bez rewelacji. Następnym razem bym dodała do niego trochę soli.
Mozna tez zrobic z kurczakiem z rosolu. Wlasnie dodalem zdjecia z taka wersja.
Robione u nas w domu od pokoleń, ale nigdy takiego efektu nie było.ale czy to wpłynęło na jakość ciasta już po upieczeniu?
na oko o średnicy 4 cm ;)
W sposobie przygotowania jest mowa o mące...w składnikach nie...to jak jest z tą mąką? dawać czy nie dawać? czy dawać jeśli widoczna jest taka potrzeba?
zwracam honor zapomniałam o jajku :)
mnie ciasto z tej ilośći składników jest sypkie jakim cudem mam je zagieść żeby trzymało sie kupy i było miękie? jak na mój babski łeb coś tu mi nie pasuje a nie jestem laikiem w pieczeniu
Witam. :) Jakiś czas temu robiłam jagodzianki z Twojego przepisu i wyszły rewelacyjnie. Pochwaliłam się nawet swoim rezultatem w komentarzach. Ostatnio chciałam zrobić je ponownie, ale po dodaniu octu do mieszanki mleka, masła i drożdży, masa ścięła się/zważyła. Zaznaczam, że wszystkie składniki były świeże. Co mogło pujść nie tak?
prosze podaj mi przepis na teki krem do zdobienia muffinek
mam pytanie jakiej wielkosci masz foremki do tych babeczek??
Pycha! Bardzo ciekawy smak. Tylko nie wiedziałam jak dużą ilością wody zalać tą kawe i troszkę wyszła słaba w połączeniu z ta ilością mleka. Na pewno nie raz zaserwuje sobie taką kawkę :)