Ja zamiast bazylii daję rucolę
przepis ciekawy , muszę wypróbować
nigdy nie potrafiłam upiec biszkoptu, a ten proszę- urósł jak szalony za pierwszym razem, za drugim też...szok! natomiast w smaku prawdziwie "biszkoptowy". uwielbiam <3
Ciasto pyyyycha.Robimy z córką drugi raz i na tym nie poprzestaniemy :)
Fajnie, że smakowała
To musi być pyszne!! Dziekuję za przepis. Pozdrawiam
Zakwas, moje miła, się hoduje samemu, jak małe zwierzątko, któe trzeba karmić i o nie dbać :) Zobacz na innych moich przepisach na chleby, tam jest napisane, jak się do tego zabrać. Można kupić zakwas piekarski w proszku, ale ja nie umiem go używać. Jeśli natomiast zależy Ci na tych bułkach, a nie boisz się eksperymentów, to spróbuj w miejsce tego zakwasu dodać jogurtu naturalnego - może około 130-150g? Bo w tym akurat przepisie ciasto rośnie głównie na drożdżach, których jest sporo. Zakwas ma funkcję wspomagającą i odświeżającą :)
Świetny przepis. Bruschetty wychodzą bardzo smaczne.
Zawsze używam serka homogenizowanego z Łowicza. On jest 180 gramowy.
witam.ja kupiłam w sedalu, małe prostokątny kartonik biało-niebieski.
mleczko kokosowe z puszki nie ma takiego intensywnego smaku jak to z kartonika mleko a nie mleczko, pozdrawiam.
Ciasto upiekłam niedawno, najprostsze jakie do tej pory zrobiłam, ale za to jaki efekt, mąż od razu kazał zrobić drugie... bo pierwsze od razu zniknęło :)
Dokładnie , można użyć słoików. Mi wyszło 12 buteleczek po bobfrutach ( po 300 ml) i jeszcze 6 słoików po dżemach. Sok robiłam z normalnych drobnych ciemnych winogron.
Szukałam jakiegoś przepisu na racuchy odpowiadającego zawartości mojej lodówki;).Ten sprawdził się idealnie,dziękuję za fajny przepis!