Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Żulia

(2012-10-20 10:58)

Ja zamiast bazylii daję rucolę

olusia1

(2012-10-20 10:17)

przepis ciekawy , muszę wypróbować

bathunka

(2012-10-20 10:12)

cudnie wyglada, zrobie niedlugo dziecku:)

misialina22

(2012-10-20 09:34)

nigdy nie potrafiłam upiec biszkoptu, a ten proszę- urósł jak szalony za pierwszym razem, za drugim też...szok! natomiast w smaku prawdziwie "biszkoptowy". uwielbiam <3

kovalova

(2012-10-20 09:33)

Ciasto pyyyycha.Robimy z córką drugi raz i na tym nie poprzestaniemy :)

emeska1974

(2012-10-20 08:46)

Fajnie, że smakowała

kuchcik16

(2012-10-20 08:41)

to było pyszne, czekam na kolejne przepisy 

emeska1974

(2012-10-20 08:38)

To musi być pyszne!! Dziekuję za przepis. Pozdrawiam

marialeksandra

(2012-10-20 08:25)

Zakwas, moje miła, się hoduje samemu, jak małe zwierzątko, któe trzeba karmić i o nie dbać :) Zobacz na innych moich przepisach na chleby, tam jest napisane, jak się do tego zabrać. Można kupić zakwas piekarski w proszku, ale ja nie umiem go używać. Jeśli natomiast zależy Ci na tych bułkach, a nie boisz się eksperymentów, to spróbuj w miejsce tego zakwasu dodać jogurtu naturalnego - może około 130-150g? Bo w tym akurat przepisie ciasto rośnie głównie na drożdżach, których jest sporo. Zakwas ma funkcję wspomagającą i odświeżającą :) 

wiernikosia

(2012-10-19 23:43)

Świetny przepis. Bruschetty wychodzą bardzo smaczne.

anna852

(2012-10-19 21:58)

Zawsze używam serka homogenizowanego z Łowicza. On jest 180 gramowy.

megii013

(2012-10-19 21:57)

witam.ja kupiłam w sedalu, małe prostokątny kartonik biało-niebieski.

mleczko kokosowe z puszki nie ma takiego intensywnego smaku jak to z kartonika mleko a nie mleczko, pozdrawiam.

Rensta

(2012-10-19 21:47)

Ciasto upiekłam niedawno, najprostsze jakie do tej pory zrobiłam, ale za to jaki efekt, mąż od razu kazał zrobić drugie... bo pierwsze od razu zniknęło :)

Anna Z

(2012-10-19 21:22)

Dokładnie , można użyć słoików. Mi wyszło 12 buteleczek po bobfrutach ( po 300 ml) i jeszcze 6 słoików po dżemach. Sok robiłam z normalnych drobnych ciemnych winogron.

ayumi88

(2012-10-19 21:06)

Szukałam jakiegoś przepisu na racuchy odpowiadającego zawartości mojej lodówki;).Ten sprawdził się idealnie,dziękuję za fajny przepis!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij