Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

bogdzia

(2012-10-18 21:04)

A kończąc temat, ziemniaków surowych się nie je, bo zawierają w sobie solaninę, trujacy glikozyd, który podczas obróbki termicznej rozkłada się.

megi65

(2012-10-18 21:00)

Coś tak czuję Ewko , że zupka za jakiś czas '' zagra '' w moim ganku . ::) Dziekuję za przepis

bogdzia

(2012-10-18 20:54)

A niby dlaczego się nie je surowych? Moje córki jak były małymi dziećmi, to wcinały , że hej!

Są soczyste i słodkie i bardzo zdrowe.

heiworth

(2012-10-18 20:52)

Aha ...dzięki :) ...myślę ,że niedługo wypróbuję :)

aneta85

(2012-10-18 20:41)

ja tez uwielbiam zoladki a zwlaszcza w zupce ziemniaczanej czasem sie tak zdarza ze nie doczekaja do koc=nca gotowania zupy poniewaz je powyjadam:)

monia7301

(2012-10-18 20:15)

magdalena73 jakie masz fajne pomysły .Stworzyłaś zupełnie nowy przepis który z przyjemnością wypróbuję bo wygląda nieziemsko apetycznie ...już czuję ten smak :)

iza 6

(2012-10-18 20:13)

dzisiaj robiłam  pierwszy raz pyszne

monia7301

(2012-10-18 20:08)

Ooooo magdalena73 jakie śliczne zrobiłaś bułeczki .Dzięki za piękną fotkę .Pozdrawiam

Wkn

(2012-10-18 19:59)

Zjedzone :( Bo one są trochę jakby archiwalne - piekłam je jakiś miesiąc temu, dopiero teraz został opublikowany przepis, więc tylko wspomnienie po babeczkach zostało.

bergamotka2

(2012-10-18 19:59)

Bardzo mi miło , że przepis jest wcielany w życie

słodki buraczek

(2012-10-18 19:56)

NAZWA!

A tak na poważnie: pod taką nazwą znam ten przepis i pod taką nazwą go umieściłam na WŻ.

Gdybyśmy się mieli (po raz nie wiem który) czepiać się nazw, to (tylko z pierwszej strony aktualnych komentarzy):

1. co wspólnego z Meksykiem mają ogórki meksykańskie?(http://www.wielkiezarcie.com/recipe19505.html)

2. co wspólnego z Chinami mają ogórki po chińsku? (http://www.wielkiezarcie.com/recipe87194.html)

 

A może w "Staropolsce" właśnie tak przyrządzano kaszę?  Pozdrawiam

słodki buraczek

(2012-10-18 19:51)

iwett - krem raczej nie nadaje się do mrożenia.

magdalena73

(2012-10-18 19:47)

No teraz czas na to !!!!!! dynię mam więc do dzieła.

magdalena73

(2012-10-18 19:43)

Znam ten przepis tez z internetu ,bułeczki pyszne polecam

Olciaa

(2012-10-18 19:38)

serek smaże bez tłuszczu,na suchej patelni(teflonowej,na ceramicznej jakiś dziwny wychodzi)

soda powoduje ze serek jest taki jakby puszysty,raz zrobiłam z proszkiem do pieczenia i był bardzo zbity,taki twardawy i źle sie rozsmarowywał

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij