Placek super. Polecam. Zrobilam ze sliwkami. Wszyscy sie nim zajadali. Z podanych skladnikow zrobilam placek na duza blache :)
Zrobiłam :P, skusily mnie te pozytywne komentarze i muszę przyznać, że sie nie zawiodłam. Pulpeciki przepyszne. Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Dziekuje za przepis
też lubię żołądki , ale do tej pory gotowałam z nich coś a'la gulasz ... przy najbliższej okazji wypróbuję ten przepis
A ja i moja rodzinka lubimy żołądki.Dzisiaj ugotowałam zupkę jarzynową właśnie na żołądkach drobiowych,lubimy ich smak jak przejdą jarzynkami i przyprawami
Ja też ją robię od zawsze, moja mama też taką robiła, ale bez rodzynek i dla urozmaicenia czasem jabłko ucieram, a jeśli bez jabłka to dodaję cukier i sok z cytryny. Jest pyszna
A to moje drugie podejscie tylko na wytrawnie .Do ciasta dodałam szpinak przysmazony z czosnkiem .Farsz z mięsa mielonego ,pieczarek ,papryki i cebulki ,przyprawy .Zawinęłam w roladę położyłam na to ser i lekko jeszcze raz podpiekłam .Mojemu męzowi bardzo smakowało .
Surowe???? Dziwne....
Surowych buraków, tak jak i ziemniaków się nie je.
No cóż nie powinnam się wypowiadać ale zupa na żołądkach to dla mnie nie do przełknięcia. Myślę, że może te przyprawy są po to aby zneutralizować smak i zapach żołądków. Zupka moglaby by być fajna ale sorki nie na żołądkach.
Czy smaży się ten ser na jakimś tłuszczu ?....kojarzy mi się ,że kiedyś go robiłam ,ale wtedy smażyłam na maśle....
Wyśmienity wyrośnięty piernik. Przepis rewelacyjny i prosty.
bardzo dobry przepis, polecam!