Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

sigma

(2012-10-18 19:34)

Placek super. Polecam. Zrobilam ze sliwkami. Wszyscy sie nim zajadali. Z podanych skladnikow zrobilam placek na duza blache :)

kuchareczka1985

(2012-10-18 19:22)

Zrobiłam :P, skusily mnie te pozytywne komentarze i muszę przyznać, że sie nie  zawiodłam. Pulpeciki przepyszne. Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Dziekuje za przepis

rybka_M

(2012-10-18 19:11)

też lubię żołądki , ale do tej pory gotowałam z nich coś a'la gulasz ... przy najbliższej okazji wypróbuję ten przepis

iwka76

(2012-10-18 18:59)

A ja i moja rodzinka lubimy żołądki.Dzisiaj ugotowałam zupkę jarzynową właśnie na żołądkach drobiowych,lubimy ich smak jak przejdą jarzynkami i przyprawami

bogdzia

(2012-10-18 18:55)

Ja też ją robię od zawsze, moja mama też taką robiła, ale bez rodzynek i dla urozmaicenia czasem jabłko ucieram, a jeśli bez jabłka to dodaję cukier i sok z cytryny. Jest pyszna

magdalena73

(2012-10-18 18:53)

A to moje drugie podejscie tylko na wytrawnie .Do ciasta dodałam szpinak przysmazony z czosnkiem .Farsz z mięsa mielonego ,pieczarek ,papryki i cebulki ,przyprawy .Zawinęłam w roladę położyłam na to ser i lekko jeszcze raz podpiekłam .Mojemu męzowi bardzo smakowało .                     

emeska1974

(2012-10-18 18:52)

Surowe???? Dziwne....

Rzymianka

(2012-10-18 18:50)

Surowych buraków, tak jak i ziemniaków się nie je. 

emeska1974

(2012-10-18 18:33)

No cóż nie powinnam się wypowiadać ale zupa na żołądkach to dla mnie nie do przełknięcia. Myślę, że może te przyprawy są po to aby zneutralizować smak i zapach żołądków. Zupka moglaby by być fajna ale sorki nie na żołądkach.

heiworth

(2012-10-18 17:58)

Czy smaży się ten ser na jakimś tłuszczu ?....kojarzy mi się ,że kiedyś go robiłam ,ale wtedy smażyłam na maśle....

Zuzanna248

(2012-10-18 17:53)

dzięki!

anenia

(2012-10-18 17:22)

bardzo dobre!

anenia

(2012-10-18 17:20)

bardzo dobre!

su1

(2012-10-18 17:20)

Wyśmienity wyrośnięty piernik. Przepis rewelacyjny i prosty.

su1

(2012-10-18 17:18)

bardzo dobry przepis, polecam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij