Pyszne, proste ciasto. Kojarzy mi się z dzieciństwem :) Robiłam je z jabłkami i ze śliwkami.
Ciekawa jestem czy już te babeczki zjedzone czy nie? Chętnie bym się załapała na te cuda:)
Lodowiec jest niesamowicie pyszny. Stał się jednym z ulubionych ciast naszej rodziny, a kolorowe warstwy zawsze robią wrażenie na gościach :) Bardzo dziękuję za ten prosty, a jakże efektowny przepis.
Postanowiłam, że założę konto, by wystawić opinię tym babeczkom. Ponad rok temu poczęstowała mnie nimi koleżanka - wyśmienite! Od tego czasu zaczęła się moja przygoda z WielkimŻarciem, a same babeczki robiłam wielokrotnie. Finał był zawsze taki sam: bardzo szybko znikały smakując wszystkim. Przepyszne! Bardzo dziękuję za przepis, póki nie spróbowałam nie sądziłam, że domowe babeczki mogą być tak pyszne i tak proste do zrobienia :)
wyśmienita!
Nie jestem fanką szarlotek, ale ta jest niesamowicie pyszna i prosta do zrobienia.
Bardzo dobre ,dziś zrobione na obiad ,dodałam trochę czosnku ,bo bardzo go lubimy .....ciekawy smak...myślę ,że będę wracać do tego makaronu ....
Dodają do ulubionch ciekawy przepis wybrobuje na sobotnie urodzinki
Taki serek robiłam prawie bez przerwy jak byłam na Dukanie.Ja połączyłam dokładnie serek z sodą i zostawiałam na pare godzin /u mnie to była cała noc/ wtedy ten serek ładnie zgliwieje i na maleńkiem ogniu w naczyniu o grubym dnie ogrzewałam.Wychodził super smaczny,nie raz zdarzyło się,że ser się zagotował to nie nie miał już tej konsystencji wg mnie zdecydowanie gorszy.