Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

anenia

(2012-10-18 17:18)

bardzo dobre!

anenia

(2012-10-18 17:17)

bardzo dobre!!!

su1

(2012-10-18 17:16)

Pyszne, proste ciasto.  Kojarzy mi się z dzieciństwem :) Robiłam je z jabłkami i ze śliwkami.

Mama - Różyczki

(2012-10-18 17:14)

Ciekawa jestem czy już te babeczki zjedzone czy nie? Chętnie bym się załapała na te cuda:)

su1

(2012-10-18 17:14)

Lodowiec jest niesamowicie pyszny. Stał się jednym z ulubionych ciast naszej rodziny, a kolorowe warstwy zawsze robią wrażenie na gościach :) Bardzo dziękuję za ten prosty, a jakże efektowny przepis.

su1

(2012-10-18 17:09)

Postanowiłam, że założę konto, by wystawić opinię tym babeczkom. Ponad rok temu poczęstowała mnie nimi koleżanka - wyśmienite! Od tego czasu zaczęła się moja przygoda z WielkimŻarciem, a same babeczki robiłam wielokrotnie. Finał był zawsze taki sam: bardzo szybko znikały smakując wszystkim. Przepyszne! Bardzo dziękuję za przepis, póki nie spróbowałam nie sądziłam, że domowe babeczki mogą być tak pyszne i tak proste do zrobienia :)

anenia

(2012-10-18 17:06)

bardzo dobre!

anenia

(2012-10-18 17:04)

bardzo dobre!!

su1

(2012-10-18 17:03)

wyśmienita!

su1

(2012-10-18 17:01)

Nie jestem fanką szarlotek, ale ta jest niesamowicie pyszna i prosta do zrobienia.

heiworth

(2012-10-18 16:59)

Bardzo dobre ,dziś zrobione na obiad ,dodałam trochę czosnku ,bo bardzo go lubimy .....ciekawy smak...myślę ,że będę wracać do tego makaronu ....

misialina22

(2012-10-18 16:33)

pyszna! 

dodaję do ulubionych :) 

babeczka990

(2012-10-18 15:21)

Dodają do ulubionch ciekawy przepis  wybrobuje na sobotnie urodzinki 

leszek

(2012-10-18 15:09)

Taki serek robiłam prawie bez przerwy jak byłam na Dukanie.Ja połączyłam dokładnie serek z sodą i zostawiałam na pare godzin /u mnie to była cała noc/ wtedy ten serek ładnie zgliwieje i na maleńkiem ogniu w naczyniu o grubym dnie ogrzewałam.Wychodził super smaczny,nie raz zdarzyło się,że ser się zagotował to nie nie miał już tej konsystencji wg mnie zdecydowanie gorszy.

Anna Z

(2012-10-18 15:06)

W przepisie30 dag mąki, a 15 dag margaryny, widocznie źle przeczytałaś :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij