Bardzo dobre i szybkie ciasto wlasnie zrobiłam polecam
przed chwilą zrobiłam ten serek. Konsystencja budyniu,smak serka topionego.Mimo dłuższego smażenia grudki całkiem nie znikły,jak na razie to nic rewelacyjnego.Zobaczę jaki będzie smak jak będzie zimny.Pozdrawiam
Cieszę się :)
A próbowałaś makaronu z łososiem i brokułami? http://www.wielkiezarcie.com/recipe64042.html
i Roladek łososiowych z pistacjami? http://www.wielkiezarcie.com/recipe84294.html
bardzo też lubię Parpadelle z łososiem i szynką http://www.wielkiezarcie.com/recipe71111.html (ale już wiem, że je próbowałaś :))
Pyszny kompot z dodatkiem suszonych skórek z jabłek + owoce suszone + surowe owoce i co tam komu wpadnie do głowy dodać do garnka, to o wiele zdrowsze niż soki ze sklepu, które nic z sokiem nie mają wspólnego. Herbata ze skórkami też mi znana jeszcze z dzieciństwa. Ale ja to miałam owoce ze swojego ogrodu. Suszyć można także na pokrywkach podczas gotowania obiadu, oszczędność energii a jaki zapach w domu był. Pozdrawiam
smaczna:)
Pyszne! Robiłam już kilka razy i zawsze się udaje
Właśnie robiłam racuszki z Twojego przepisu i faktycznie wyszły super, a przepis jest bardzo prosty i szybki. Pozdrawiam :)
Ja zakochałam się w tej zupie :) Zawsze robiła ją moja mama, aż w końcu wzięłam od niej przepis i teraz mam jesień w kolorze dyni ;-) Lubię jej pikanterię od pieprzu i czosnku, a jednocześnie łagodzący podniebienie smak warzyw.... Dziewczyny, cieszę się, że jest nas więcej, znaczy zwolenników tej zupy ;-)
Ciasteczka pyszota ,ale po wystudzeniu wyszły mi bardzo twarde,takie muszą być czy zrobiłam coś nie tak?
Moja wielce Szanowna Ciotka zapewniła mi taką ilość wędzonego łososia, że już brakuje koncepcji
... była już tarta..były babeczki...pasty...sałatki...a półka nadal pełna..i tu wpadł mi w oko Twój przepis...a że mam do Twoich talentów kulinarnych ogromne zaufanie...zrobiłam...i jak zwykle...nie żałuję! Zjedliśmy ze smakiem! Dziękuję...pozdrawiam
.
A co tu jest ze staropolskiej kuchni?
Nie byłam jedyną osobą, której się popsuł ten krem - mojej mamie też się popsuł, a też innej użytkownicce również. Ja bym nie ryzykowała.
Witam.
Uwielbiam gotować w szybkowarze. Ale jeśli chodzi o kukurydzę to polecam wrzucić ją do wrzącej posłodzonej!!! 1 łyżeczką cukru!!! i gotować 10 min. Wyjąć, polać roztopionym masełkiem i lekko posolić. PYYYCHA!!!!
A czy możnaby ten krem zamrozić?
Zrobiłam ciasto na blaszce. Ciasto jest bardzo dobre. Polecam.!!!