Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

babeczka990

(2012-10-18 15:06)

Bardzo dobre i szybkie ciasto wlasnie zrobiłam polecam

muffinka1

(2012-10-18 14:58)

przed chwilą zrobiłam ten serek. Konsystencja budyniu,smak serka topionego.Mimo dłuższego smażenia grudki całkiem nie znikły,jak na razie to nic rewelacyjnego.Zobaczę jaki będzie smak jak będzie zimny.Pozdrawiam

Wkn

(2012-10-18 14:56)

Cieszę się :)

A próbowałaś makaronu z łososiem i brokułami? http://www.wielkiezarcie.com/recipe64042.html

i Roladek łososiowych z pistacjami? http://www.wielkiezarcie.com/recipe84294.html

bardzo też lubię Parpadelle z łososiem i szynką http://www.wielkiezarcie.com/recipe71111.html (ale już wiem, że je próbowałaś :))

krysia50

(2012-10-18 14:22)

Pyszny kompot z dodatkiem suszonych skórek z jabłek + owoce suszone + surowe owoce i co tam komu wpadnie do głowy dodać do garnka, to o wiele zdrowsze niż soki ze sklepu, które nic z sokiem nie mają wspólnego. Herbata ze skórkami też mi znana jeszcze z dzieciństwa. Ale ja to miałam owoce ze swojego ogrodu. Suszyć można także na pokrywkach podczas gotowania obiadu, oszczędność energii a jaki zapach w domu był. Pozdrawiam   

selecta

(2012-10-18 14:03)

smaczna:)

jadarja

(2012-10-18 13:44)

Pyszne! Robiłam już kilka razy i zawsze się udaje

Jagoda Fioletowa

(2012-10-18 13:03)

Właśnie robiłam racuszki z Twojego przepisu i faktycznie wyszły super, a przepis jest bardzo prosty i szybki. Pozdrawiam :)

lenka075

(2012-10-18 13:03)

Ja zakochałam się w tej zupie :) Zawsze robiła ją moja mama, aż w końcu wzięłam od niej przepis i teraz mam jesień w kolorze dyni ;-) Lubię jej pikanterię od pieprzu i czosnku, a jednocześnie łagodzący podniebienie smak warzyw.... Dziewczyny, cieszę się, że jest nas więcej, znaczy zwolenników tej zupy ;-)

agacia3323

(2012-10-18 12:44)

Ciasteczka pyszota ,ale po wystudzeniu wyszły mi bardzo twarde,takie muszą być czy zrobiłam coś nie tak?

phiiinka

(2012-10-18 12:21)

Moja wielce Szanowna Ciotka zapewniła mi taką ilość wędzonego łososia, że już brakuje koncepcji ... była już tarta..były babeczki...pasty...sałatki...a półka nadal pełna..i tu wpadł mi w oko Twój przepis...a że mam do Twoich talentów kulinarnych ogromne zaufanie...zrobiłam...i jak zwykle...nie żałuję! Zjedliśmy ze smakiem! Dziękuję...pozdrawiam.

vikunia

(2012-10-18 12:02)

A co tu jest ze staropolskiej kuchni?

Ewa1982

(2012-10-18 11:12)

Nie byłam jedyną osobą, której się popsuł ten krem - mojej mamie też się popsuł, a też innej użytkownicce również. Ja bym nie ryzykowała.

flavia.x

(2012-10-18 10:51)

Witam.

Uwielbiam gotować w szybkowarze. Ale jeśli chodzi o kukurydzę to polecam wrzucić ją do wrzącej posłodzonej!!! 1 łyżeczką cukru!!! i gotować 10 min. Wyjąć, polać roztopionym masełkiem i lekko posolić. PYYYCHA!!!!

iwett

(2012-10-18 10:50)

A czy możnaby ten krem zamrozić?

bytomianka

(2012-10-18 10:50)

Zrobiłam ciasto na blaszce. Ciasto jest bardzo dobre. Polecam.!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij