Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

annwis1

(2012-10-17 20:27)

jak duży ten ser ma być? mam na myśli masę tej kostki, bo brzmi przepysznie

megi65

(2012-10-17 20:25)

Wiemy , wiemy i dziękujemy a jeśli użyjemy samych żółtek i łychę śmietany kwaśnej to wyjdzie suuuper kruche .. :DD

ANIK78

(2012-10-17 20:11)

Jeśli chcecie, żeby ciasto było pyszne i kruche, to mąka tylko KRUPCZATKA! :)

megi65

(2012-10-17 19:41)

Sarenko !  Nie wahaj się wlewaj %%... ja jak użyłam różowego kupnego winogrona to cały kolor różu ... sprałam w soku . Nie mniej z czasem nabrał wyśmienitego smaku . :)

Agusia2

(2012-10-17 19:27)

Sałatka jest pyszna, a rukolę z buraczkami można dostać w Lidlu. Te buraczki były surowe, ale bardzo cieniutkie niteczki (szczerze mówiąc nie wiem, jak bym je zrobiła :)

 

sarenka2

(2012-10-17 19:09)

Jestem właśnie w trakcie robienia likieru. Robię część z jasnego, a część z ciemnego winogronu. Niestety ciemny winogron, nie pachnie w ogóle winogronem... Nie wiem czy wlewać do tego wódkę, czy to ma sens. Nie ma co się czarować... to jakiś sztucznie pędzony winogron, a nie nasz swojski...

patrycja1

(2012-10-17 18:52)

A i dodaję też czasami pieczarki, jak są w zapasach spiżarnianych. Naprawdę smaczny przepis!

patrycja1

(2012-10-17 18:44)

Tak, pysznie brzmi. Ja dodaję często żeberko surowe, albo też wędzone i wtedy daruję sobie kiełbasę.

olusia23

(2012-10-17 18:34)

emeska1974 możesz zrobić z wieprzowo-wołowego jeśli wolisz :)

bogdzia

(2012-10-17 18:30)

Dodaję do ulubionych, bo najważniejsze, że jednogarnkowe, takie lubię najbardziej w codziennym gotowaniu, ponieważ u nas jadamy w dniach roboczych jedno danie, więc na pewno je zrobię. Pozdrawiam

anusia_m

(2012-10-17 18:19)

Do tej pory nie smakowały mi serniki z sera wiaderkowego, zawsze opadały i były mało "serowe". Ale ten jest wspaniały!

Dziękuję, Smakosiu, że podzieliłaś się tym przepisem.

AnnaParada

(2012-10-17 18:13)

Cieszę się, że jako pierwsza skomentuję przepis, Sałatka bardzo dobra, właśnie zajadalismy się nią. Duża odmiana sosu, bo zawsze brokułowa , to tylko sos czosnkowy a tu chrzanowy. Na pewno jeszcze ja zrobię i polecam niezdecydowanym I co najważniejsze ekspresem się ją robi .

basia19321

(2012-10-17 18:12)

właśnie zrobiłam tą paste, szukałam czegoś "zeby zrobić coś z niczego" i bardzo dobra do pieczywa.

emeska1974

(2012-10-17 18:08)

Hmm brzmi super ale nie spotkałam nigdy rukoli z buraczkami- może w duzych marketach jest ale u mnie w małym mieście nie do zdobycia. Czy można dać zwykłą rukolę i buraczki? Tylko jakie buraczki? Marynowane, krojone, szatkowane, surowe, gotowane? Może głupie pytanie ale chciałabym oddać smak tej sałatki!

Izma73

(2012-10-17 18:07)

Bardzo dobre ciasto.Upiekłam jednak większy biszkopt i przekroiłam,no i śmietana kremówka.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij