Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

joana30

(2012-10-16 20:52)

Dynia ma to do siebie, ze można ja na słono lub słodko przygotować :)

joana30

(2012-10-16 20:51)

Aniu moja propozycja to tarty na słono ale zawsze mozesz je zrobic na słodko. Do ciasta troszke cukru a do farszu zamiast soli i pieprzu mozesz dodać troche cukru i np. cynamon lub inne ulubione przyprawy zeby pasowały do słodkich babeczek.

gosia64

(2012-10-16 20:50)

Jak to jest przekaska lub kolacja to na pewno bez cukru.

ania5825

(2012-10-16 20:45)

chciałam dzisiaj zrobić ten przepis, ale jak zaczęłam wyjmować składniki, to zrezygnowałam... czy tu nie dodaje się cukru? Ani troche?

mysha2006

(2012-10-16 20:34)

Moim zdaniem chodzi o serki po 100g.

Izma73

(2012-10-16 20:25)

Czy ten kwasek dajemy do syropu czy nie?

hira

(2012-10-16 19:58)

dziękuję za odpowiedź, myślę ze zrobię próbę i zobaczę czy z dekoracją się utrzyma, jeśli nie, podam w całości, szkoda ukrywać takie pyszności;-)

mam jeszcze jedno pytanie, oglądająć Twoje zdjęcia nie widziałam przy półmiskach sztućców, jak rozwiązujesz sposób nakładania na talerz? w części jest to dla mnie oczywiste jesli jest podstawa z ogórka albo pumpernikla, albo ułożona np na łyżce; ale jak robisz np z tym pasztetem? pewnie to banalne pytanie ale ja jestem kompletnie zielona jesli chodzi o kuchnię a w kwestii podawania potraw to już całkowicie...

Gigi

(2012-10-16 19:17)

Moja ulubiona. Ja dodaje jeszcze do smaku pare kropel olejku migdałowego a zamiast lanych klusek są zacierki

Wkn

(2012-10-16 19:10)

Hm, hm... zaryzykowałabym. Tylko nie jestem pewna, czy wówczas nie będzie trzeba część czasu piec pod przykryciem.

princi

(2012-10-16 19:03)

Droga Nutello!!!!!!!!! Muszę Ci powiedzieć że ten Twój przepis bardzo mnie zawiódł.... pączki są nie do zjedzenia!!!!!!!!!!!!!!!! Są jak gąbka, która wciągna cały smalec!!!!!!!!!!! Poprostu tragedia!!!!!! Nie polecam nikomu tego przepisu, bo to tylko strata czasu i pieniędzy na produkty, które są wyrzucone..........

asiuniasia

(2012-10-16 18:58)

Ciekawe czy w piekarniku też tak wyjdzie?

asiuniasia

(2012-10-16 18:55)

Też dodałam więcej cukru. Nie dodawałam za to cukru żelująjącego  , jak do każdego dżemu , który robię .Sam cukier chwilę gotowany na dość dużym ogniu sprawia ,że dżem staje się gęsty , a ja nie muszę stosować dodatkowych , nie całkiem naturalnych "zagęszczaczy". Dżemik wyszedł całkiem smaczny , tylko trzeba robić z większej ilości owoców, żeby wyszła jakaś konkretna ilość . Mnie wyszły z tej porcji cztery malutkie słoiczki.  

basiajasia

(2012-10-16 18:54)

Ciasto super szybkie i bardzo dobre.Po upieczeniu wierzch posmarowałam dżemem truskawkowym i polałam polewą czekoladową.Dzięki za fajny przepis 

bonieś

(2012-10-16 17:32)

Bardzo efektowny deser! Gościom bardzo sie podobał. Przekroiłam jak radzi autorka, pięknie sie prezentowały podzielone na ćwiartki. Jednak na ósemki nie dało sie pokroić, bo pomarańczki nie były już tak naprężone i galaretka na wierzchu zaczynała falować. Na pewno jeszcze będę próbować, bo pomysł bardzo fajny. Dzięki! 

 

gonia

(2012-10-16 17:16)

hmm,,, ja smaruje masłem lub margaryna i posypuję odrobina bułki tartej albo uzywaz papier do pieczenia i wtedy niczym nie samruje

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij