zrobiłam i jest pyszny. mam tylko 4 słoiczki, które dla pewności trzymam w lodówce. polecam bo warto
Przepyszne, każdy jadł z dokładką, POLECAM
super - polecam
zrobiłam drugi raz, chlebek bardzo dobry,1 szkl mąki zastapiłam żytnią. zastanawiam się czy ten chlebek ktos juz próbował mrozić?
Wspaniale zdjecia i przepis
Piekna masz ksiazke tutaj: http://www.przepisy.net/profil/oliwka-kaminska/przepisy/19/ . chyba wkrotce wszystkie przepisy znajda sie na WZa jest ich 449, niecierpliwie czekam. A tutaj ciastka: http://oliwka.przepisy.net/ciasteczka-orzechowe-renifery/
A moze nastepna "sroka-zlodziejka"
?
Super . Wyprobuje przy najblizszej okazji.
Ciasto jest pyszne, cała rodzinka się zajada, napewno upiekę je nie raz
Anqe, już dopisałam wagę herbatników, co do orzechów to nie mogę konkretnie napisać ile ich poszło, bo mamy swoje i nie kupuję.W wolnej chwili ich łuskam i wrzucam do słoika, takie właśnie córka prażyła i potem siekała.
Leciutka, delikatna, bardzo smaczna.
Kocham krupniki! :D
Bardzo dobre, bardzo proste w wykonaniu, na drugi dzień jeszcze lepsze. Nie jest może jakieś bardzo wymyślne, ale za to bardzo dobre dla dzieci. Na sobotnie deszczowe popołudnie - idealne. Dzięki.
W hipermarketach super niska cena masła i wtedy kostka ma przeważnie 180 gram. Wiele ludzi nawet na to nie patrzy. Albo 82% tłuszczu ale wgryzając się w skład to większa część to tłuszcz roślinny. Ale to nie na temat. Przepraszam za spam.
mam pytanie ile tych orzechów zeszło na obtoczenie kuleczek i co do maltanek to dużo ich jest w opakowaniu bo nie kojarzę tych herbatników
Z ciekawością czekałam na wiadomość od Ciebie. Niezmiernie się cieszę, że bigos udał się znakomicie!