Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ally

(2012-10-16 08:13)

zrobiłam i jest pyszny. mam tylko 4 słoiczki, które dla pewności trzymam w lodówce. polecam bo warto

tutsie

(2012-10-16 08:13)

Przepyszne, każdy jadł z dokładką, POLECAM

ally

(2012-10-16 08:10)

super - polecam

ally

(2012-10-16 08:05)

zrobiłam drugi raz, chlebek bardzo dobry,1 szkl mąki zastapiłam żytnią. zastanawiam się czy ten chlebek ktos juz próbował mrozić?

 

mint

(2012-10-16 04:48)

Wspaniale zdjecia i przepis  Piekna masz ksiazke tutaj: http://www.przepisy.net/profil/oliwka-kaminska/przepisy/19/ . chyba wkrotce wszystkie przepisy znajda sie na WZa jest ich 449, niecierpliwie czekam. A tutaj ciastka: http://oliwka.przepisy.net/ciasteczka-orzechowe-renifery/ 

A moze nastepna "sroka-zlodziejka" ?

f-K

(2012-10-16 01:12)

Robie podobnie, z majerankiem i czosnkiem. Swietny przepis. Polecam.

f-K

(2012-10-16 01:10)

Super . Wyprobuje przy najblizszej okazji.

Patrysiunia

(2012-10-16 00:26)

Ciasto jest pyszne, cała rodzinka się zajada, napewno upiekę je nie raz

Mama - Różyczki

(2012-10-15 23:11)

Anqe, już dopisałam wagę herbatników, co do orzechów to nie mogę konkretnie napisać  ile ich poszło, bo mamy swoje i nie kupuję.W wolnej chwili ich łuskam i wrzucam do słoika, takie właśnie córka  prażyła i potem siekała.

pandora

(2012-10-15 22:30)

Leciutka, delikatna, bardzo smaczna.

Wkn

(2012-10-15 22:27)

Kocham krupniki! :D

pandora

(2012-10-15 22:26)

Bardzo dobre, bardzo proste w wykonaniu, na drugi dzień jeszcze lepsze. Nie jest może jakieś bardzo wymyślne, ale za to bardzo dobre dla dzieci. Na sobotnie deszczowe popołudnie - idealne. Dzięki.

as

(2012-10-15 22:25)

W hipermarketach super niska cena masła i wtedy kostka ma przeważnie 180 gram. Wiele ludzi nawet na to nie patrzy. Albo 82% tłuszczu ale wgryzając się w skład to większa część to tłuszcz roślinny. Ale to nie na temat. Przepraszam za spam.

anqe

(2012-10-15 22:02)

mam pytanie ile tych orzechów zeszło na obtoczenie kuleczek i co do maltanek to dużo ich jest w opakowaniu bo nie kojarzę tych herbatników

Wkn

(2012-10-15 21:56)

Z ciekawością czekałam na wiadomość od Ciebie. Niezmiernie się cieszę, że bigos udał się znakomicie!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij