Kalether nie mam jakiegoś ulubionego. Kiedyś robiłam z soku z pudliszek, miałam też fortunę i zawsze wychodzi. Myślę, że jeśli jest bardziej kwaśny to po prostu dodasz więcej cukru i będzie ok. Generalnie staram się nie kupować tych najtańszych, ale też nie tych najdroższych. Kupuję tak ze środka przedziału cenowego, bo wtedy wiem, że żaden szajs się nie trafi
Napisałaś 3/4 kostki masła lub margaryny. Problem w tym, że margaryna ma 250 gram, a masło 200 gram. Ostatnio nawet masło może mieć 180 gram. Przypuszczam, że pisząc kostka masz na myśli 250 gram?
Blok przepyszny!!! Ale zrobiłam z półtorej porcji według przepisu i moim zdaniem było trochę za dużo herbatników. Choć to oczywiście kwestia gustu ;) Dziękuję za przepis i na pewno jeszcze nie raz go wykorzystam :)))
bardzo proste a zarazem pomysłowe:)
Też zimą serwuję sobie taką herbatkę.
bardzo smaczna ta pasta :)
Dziękuję :) Przyznam, że sama byłam pozytywnie zaskoczona ich smakiem ;)
jest pyszna:D nie dodałam tylko rodzynek bo akurat do ciasta zużyłam, ale i tak jest boskaaa :)
dałam trzy jajka reszta jak w przepisie i wyszło PYSZNE !!!!!
bardzo ciekawie się zapowiada...do tego jakaś lekka, smakowa zupka i może być propozycja na fajny obiadek... :)
Jaka gramatura serków ?
to chyba najlepsze mięso jakie udało mi się do tej pory zrobić, zamiast śliwowicy dałam koniak, najlepiej smakowało nam na zimno. wtym tygodniu będzie powtórka na imprezę;-D
pomysłowe danie.musi pysznie smakować
biedne jakies te zeberka???
A jakie zioła dokładnie?