Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

megaan

(2012-10-14 17:28)

Podownie jak przedmówczyni robię paprykę z tego przepisu już drugi sezon (nie dodaję oleju - rzecz gustu) wychodzi zawsze rewelacyjna :) bardzo dziękuję autorce i pozdrawiam

asiuniasia

(2012-10-14 17:18)

Rewelacja ! Niesamowity smak! Na stałe przepis ląduje w ulubionych !

Jolcia83

(2012-10-14 17:10)

Cudowny smak, zupa przepyszna! Łatwy przepis i tyle smaku... Dziękuję i pozdrawiam :)

iwonidos

(2012-10-14 16:41)

Ja przekrawam pomarańcze tak, żeby połówka z szypułką była cała, bo wtedy po przekrojeniu nie bądzie zniekształcona.Jescze wkładam połówki do zastygania kładąc je na literatkach, żeby galaretka się nie wylewała.Cieszę się, że zrobiłyście ten deser. Fajnie, jak podoba się to, co się samemu wymyśliło.Jest trochę zabawy przy tych pomarańczach, ale wyglądają fajnie i ładnie się prezentują pomiędzy ciastami. Łatwiejsza wersja jest bez pasków, tylko same galaretki w różnych kolorach.Też ładnie to wygląda i jest mniej zachodu.

monika111

(2012-10-14 16:22)

 a jaki smak budyniu?

Cineasta

(2012-10-14 16:11)

Wspaniałe ciacho. Proste, szybkie i smaczne. Jest idealnie czekoladowe i wilogotne :> Pozdrawiam

Fot. madziorek, Langosze
Langosze
81.2k
1.3k
177
madziorek
kama123

(2012-10-14 15:25)

Po spróbowaniu, nie mogłam się powstrzymać, aby nie podziękować. Langosze są doskonałe.Pozdrawiam kama123

justina27

(2012-10-14 15:14)

Dzisiaj znowu wracam do przepisu. PYSZNE!!

Fot. zosiek, Biszkopt Zosi
Biszkopt Zosi
85.3k
423
33
zosiek
kręciołek

(2012-10-14 15:09)

przepis rewelacyjny  pierwszy raz wyszedł mi biszkopt  puszysty wysoki i smaczny po prostu idealny .... polecam wszystki i dziękuje za przepis  

Ania1812

(2012-10-14 14:37)

Bardzo smaczna surówka. Polecam wszystkim!!!

Ania1812

(2012-10-14 14:36)

Bardzo smaczne kotlety. Na pewno jeszcze nie raz zrobię :)

miodek

(2012-10-14 14:32)

Jest Pyszny,mniam , gratulacje dla Aniula 27

emeska1974

(2012-10-14 13:46)

Piekne zdjęcie - niedługo wypróbuję bo na pewno PYCHA!!!! Dziękuję i pozdrawiam

Kinga_22

(2012-10-14 13:15)

Nic dodac, nic ując - PYCHA!!!

martap1

(2012-10-14 13:11)

Robiłam kaczkę pierwszy raz. I wyszło znakomicie! Dziękuję za świetny przepis! 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij