Podownie jak przedmówczyni robię paprykę z tego przepisu już drugi sezon (nie dodaję oleju - rzecz gustu) wychodzi zawsze rewelacyjna :) bardzo dziękuję autorce i pozdrawiam
Rewelacja ! Niesamowity smak! Na stałe przepis ląduje w ulubionych !
Cudowny smak, zupa przepyszna! Łatwy przepis i tyle smaku... Dziękuję i pozdrawiam :)
Ja przekrawam pomarańcze tak, żeby połówka z szypułką była cała, bo wtedy po przekrojeniu nie bądzie zniekształcona.Jescze wkładam połówki do zastygania kładąc je na literatkach, żeby galaretka się nie wylewała.Cieszę się, że zrobiłyście ten deser. Fajnie, jak podoba się to, co się samemu wymyśliło.Jest trochę zabawy przy tych pomarańczach, ale wyglądają fajnie i ładnie się prezentują pomiędzy ciastami. Łatwiejsza wersja jest bez pasków, tylko same galaretki w różnych kolorach.Też ładnie to wygląda i jest mniej zachodu.
Wspaniałe ciacho. Proste, szybkie i smaczne. Jest idealnie czekoladowe i wilogotne :> Pozdrawiam
Po spróbowaniu, nie mogłam się powstrzymać, aby nie podziękować. Langosze są doskonałe.Pozdrawiam kama123
przepis rewelacyjny
pierwszy raz wyszedł mi biszkopt
puszysty wysoki i smaczny po prostu idealny .... polecam wszystki i dziękuje za przepis
Bardzo smaczna surówka. Polecam wszystkim!!!
Bardzo smaczne kotlety. Na pewno jeszcze nie raz zrobię :)
Jest Pyszny,mniam , gratulacje dla Aniula 27
Piekne zdjęcie - niedługo wypróbuję bo na pewno PYCHA!!!! Dziękuję i pozdrawiam
Nic dodac, nic ując - PYCHA!!!
Robiłam kaczkę pierwszy raz. I wyszło znakomicie! Dziękuję za świetny przepis!