Przepis fajny, jednka efekt końcowy nie był dla mnie zadowalający - danie w smaku było mdłe. Następnym razem do startych warzyw dodam posiakaną cebulę - powinna nadać daniu charakteru, a wierzch posmaruję keczupem.
Placek zdecydowanie bezproblemowy - bardzo łatwy w wykonaniu, a do tego efektownie prezentuje się na stole. W smaku - szału nie ma, nie zrobił na mnie nie wiadomo jakiego wrażenia, ale to oczywiście kwestia gustu. Na pewno wrócę do przepisu, jednak nadzienie poddam modyfikacji. Dziękuję za inspirację.
Zainspirowana tym przepisem zrobilam dzisiaj pizze wedlug wlasnego przepisu, tylko zamiast sosu pomidorowego uzylam puree z dyni. Dynie pieklam przez godzine, pozniej wyjelam miazsz, rozdrobnilam i przyprawilam. I to rozsmarowalam na ciescie. Reszta byla tak jak zawsze. Wyszlo pysznie. Moje chlopaki wcinaly tylko im sie uszy trzesly:)
Polecam wszystkim ten przepis!
dzieki za odpowiedź,zawsze mam problem z roztopieniem białej czekolady,ale Milki jeszcze nie próbowałam
REWELACJA! polecam, ja dodałam do środka jeszcze pęczek bazylii. Są takie delikatne! Nie wierzyłam z początku w tą surową cebulę, ale rzeczywiście nic nie chrupie. Bardzo polecam.
Mmmm, to musi naprawdę smakować :) Cieszę się, pozdrawiam :)
Rewelacja sałatka już zrobiłam drugi raz wciagu tygodnia teraz x 2 składników :)
W tym roku robie juz trzeci raz( wlasne pomidory) bo maz(Wloch) wyjadl pierwsza partie salatki zrobiona z 6 kg pomidorow. I zarlok najesc sie nie moze . PYCHA POLECAM
Bogdzia, cieszę się, że jesteś zadowolona z rolady. Śliczne zdjęcie, pozdrawiam :)
Wygląda obłędnie! I ta mieszanka przypraw ... Zrobię na pewno w najbliższym czasie . Tylko dziwi mnie trochę ta temperatura - 140 st.? Rzeczywiście na stronie oryginalnej też jest tak samo , ale wydaje mi się to o wiele za mało.
Właśnie wystygła i delektujemy się. Bardzo szybko się robi i jest pyszna, więc polecam przepis, a autorce dziekuję i pozdrawiam
Polecam, mięso jest soczyste i aromatyczne - zioła prowansalskie nadają znakomity aromat, a panierka pachnąca i chrupiąca, dziękuję za przepis :)
Dziewczynki, jak kroicie pomarańcze na pół? Wzdłuż czy w poprzek?
Pojawiły asię pierwsze opieńki ! Dzisiaj królowały na moim stole, wykorzystłam ten prosty przepis, wyszły wyśmienite :). Zawsze opieńki marynowałam pierwszy raz zrobiłam inaczej, na pewno nie ostatni.