Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

słodki buraczek

(2012-10-13 19:46)

Przepis fajny, jednka efekt końcowy nie był dla mnie zadowalający - danie w smaku było mdłe. Następnym razem do startych warzyw dodam posiakaną cebulę - powinna nadać daniu charakteru, a wierzch posmaruję keczupem.

słodki buraczek

(2012-10-13 19:38)

Placek zdecydowanie bezproblemowy - bardzo łatwy w wykonaniu, a do tego efektownie prezentuje się na stole. W smaku - szału nie ma,  nie zrobił na mnie nie wiadomo jakiego wrażenia, ale to oczywiście kwestia gustu. Na pewno wrócę do przepisu, jednak nadzienie poddam modyfikacji. Dziękuję za inspirację.

kamila258

(2012-10-13 19:15)

Zainspirowana tym przepisem zrobilam dzisiaj pizze wedlug wlasnego przepisu, tylko zamiast sosu pomidorowego uzylam puree z dyni. Dynie pieklam przez godzine, pozniej wyjelam miazsz, rozdrobnilam i przyprawilam. I to rozsmarowalam na ciescie. Reszta byla tak jak zawsze. Wyszlo pysznie. Moje chlopaki wcinaly tylko im sie uszy trzesly:)

Polecam wszystkim ten przepis!

Olciaa

(2012-10-13 19:15)

dzieki za odpowiedź,zawsze mam problem z roztopieniem białej czekolady,ale Milki jeszcze nie próbowałam

Sonatina

(2012-10-13 19:09)

REWELACJA! polecam, ja dodałam do środka jeszcze pęczek bazylii. Są takie delikatne! Nie wierzyłam z początku w tą surową cebulę, ale rzeczywiście nic nie chrupie. Bardzo polecam.

Agussia834

(2012-10-13 19:05)

Mmmm, to musi naprawdę smakować :) Cieszę się, pozdrawiam :)

KRYSTYNA7218

(2012-10-13 19:02)

Rewelacja sałatka  już zrobiłam drugi raz wciagu tygodnia teraz  x 2 składników  :)

italiana

(2012-10-13 18:59)

W tym roku robie juz trzeci raz( wlasne pomidory) bo maz(Wloch) wyjadl pierwsza partie salatki zrobiona z 6 kg pomidorow. I zarlok najesc sie nie moze . PYCHA    POLECAM 

Agussia834

(2012-10-13 18:52)

Bogdzia, cieszę się, że jesteś zadowolona z rolady. Śliczne zdjęcie, pozdrawiam :)

asiuniasia

(2012-10-13 18:48)

Wygląda obłędnie! I ta mieszanka przypraw ... Zrobię na pewno w najbliższym czasie . Tylko dziwi mnie trochę ta temperatura - 140 st.? Rzeczywiście na stronie oryginalnej też jest tak samo , ale wydaje mi się to o wiele za mało.

bogdzia

(2012-10-13 18:48)

Właśnie wystygła i delektujemy się. Bardzo szybko się robi i jest pyszna, więc polecam przepis, a autorce dziekuję i pozdrawiam

apis

(2012-10-13 18:47)

Polecam, mięso jest soczyste i aromatyczne - zioła prowansalskie nadają znakomity aromat, a panierka pachnąca i chrupiąca, dziękuję za przepis :) 

bonieś

(2012-10-13 18:42)

Dziewczynki, jak kroicie pomarańcze na pół? Wzdłuż czy w poprzek? 

misia590

(2012-10-13 18:36)

jeszcze nie próbowałam ale wydaje mi się że będzie pyszne

annawa

(2012-10-13 18:31)

Pojawiły asię pierwsze opieńki ! Dzisiaj królowały na moim stole, wykorzystłam ten prosty przepis, wyszły wyśmienite :). Zawsze  opieńki marynowałam pierwszy raz zrobiłam inaczej, na pewno nie ostatni.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij