Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Olciaa

(2012-10-13 15:42)

śliczny ten misiu i świetny pomysł,ale jakbym była niejadkiem takiego misia też bym nie zjadła,szkoda by mi go było:)

Izma73

(2012-10-13 15:32)

Jabłecznik właśnie się studzi.Przepis prosty i nieskomplikowany.A co do smaku to muszę jeszcze cierpliwie poczekać.

Izma73

(2012-10-13 15:25)

Dla mnie jest to najlepszy,najtańszy sposób na jabłka na zimę.Dziękuję za przepis.

kalinakalina

(2012-10-13 15:23)

tez dawalam kilka lat temu na wytwornych przyjeciach a w srodku kolorowo paryka zolta i czerona ,pietruszka,jajko na twardo,wszyscy mysleli ze to koniec imprezy ,ze wjechalo ciasto a po sprobowaniu byli zachwyceni

magdalena73

(2012-10-13 15:18)

Masz rację Vikunia ,jak tu zjeść misia !!!! przecież on taki kochany ,moja córka też miała opory i zaczeła od kołderki .

Izma73

(2012-10-13 15:10)

Zrobiłam dziś na obiad.Do tego ziemniaki.Smaczne jedzonko i nie wiele pracy.

asiuniasia

(2012-10-13 14:54)

Świeżo po zrobieniu było baaardzo ostre, aż się przestraszyłąm ,że nikt tego nie będzie jadł. Po kilku tygodniach w słoiczku - próba generalna , na obiad kurczak w cieście kokosowym i ostrzeżenie całej rodzinki - ostrrrrrre! Okazało się , ze wcale nie . Składniki "przegryzły "się i potworna ostrość zniknęła.Teraz z całą stanowczością mówię : R E W E L A C J A !!!

asiuniasia

(2012-10-13 14:39)

Jeszcze nie było próbnej konsumpcji , ale myślę , ze będzie pychota!

asiuniasia

(2012-10-13 14:36)

Smaczne, zrobiłam jak radziła autorka , z ryżem z sosem Tao Tao i z surówką z białek kapustki. Do mięska podałam też chutney gruszkowy do mięs , też z przepisów Wielkiego Żarcia. Na pewno wrócę do tego przepisu.

onlyred

(2012-10-13 14:14)

Mój mąż je uwielbia.

Fot. gitan, Tort chlebowy
Tort chlebowy
58.9k
703
104
gitan
heiworth

(2012-10-13 14:11)

I znoooooowu zrobione :):) ....gorąco polecam ....przepis został już niejednokrotnie rozdany ...

maga83

(2012-10-13 14:09)

Dziękuję :) mam nadzieję, że mi wyjdzie, bo to mój pierwszy bigos

vikunia

(2012-10-13 14:08)

Pięknie podane... tylko jak tu zjeść misia? toż to prawie,że kanibalizm:)

heiworth

(2012-10-13 14:08)

Faktycznie ,niby nic ....a całkiem inna odmiana.Bardzo dobre ! ....

onlyred

(2012-10-13 14:08)

Pasztet naprawdę ciekawy smakowo, choć konsystencja troszkę mi nie odpowiada, ale to da się zmienić. Podczas pieczenia pachnialo obłędnie. dzięki

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij