megadobry i szybki! dosłownie pół godziny i miałam ciasto w piekarniku. jest pyszne! sama przyjemność robić takie ciasto... i jeść :P
Rwewlacja ,polecam dla tych ,co są amatorami w pieczeniu ciast.
Mam pytanie odnośnie w jakiej formie Pani piekła te ciasto,w keksowej???
Bardzo wyrazista w smaku, pyszna :) Co prawda nie miałam chrzanu, ani sarepskiej, ale musztarda Dijon też wyśmienicie się spisała.
pizza z tym sosikiem jest przepyszna, zrobila furore wsrod znajomych;)
ciekawa jestem czy też sie udadzą z mąki pełnoziarnistej ?
Bogracz super, gotuję go na jutro ale nie mogę się powstrzymać od próbowania :))) dzięki za super przepis
Dziękuję za przepis :)
Omlet wyszedł bardzo puszysty i nawet mój syn, który nie jada jajek zjadł go ze smakiem :)
Czy te kluski robi się z ciepłych,czy zimnych ziemniaków? Podobno są dwa sposoby tak i tak.
Pozdrawiam
przepis dosc niezwykły, ale brzmi zachecajaco. chcialam zapytac o ten budyń on ma byc z cukrem czy bez cukru?? i jaka ma byc jego gramatura?
rewelacja,moja rodzinka zachwycona,dziękuję ślicznie za przepis
makusiu dziękuję za ciepłe słowa :) To jeszcze nie to co chciałabym osiągnąć, bo wciąż nie mogę uzbierać na lustrzankę :(
Wlasnie upieklam i zdegustowalam. Ciasto to jest przepyszne! Pulchne, delikatne, w smaku rewelacyjne! Szczerze polecam! Bardzo, bardzo dziekuje za ten przepis!
Zakochałam sie w Twoich zdjęciach :)